Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Podłączenie radia??


tomifag83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W mojej a4 b6 zamontowałem radio JVC i wszystko jest poza tym ze antena kiepsko zbiera ale to norma. Podłączyłem radio i wszystko ok. Ale mój problem jest taki ze grają mi tylko głosniki z przodu bo radio ma tylko jedna wtyczke która zapodaje na przednie głosniki. Powiedzcie mi jak zrobic zeby z tylu tez dawały muze???

czy trzeba ciagnąc jakies kable czy tylko jakis rozgałeźnik kupic na wtyczki ???

slyszalem ze te modele maja jakies wmacniacze i przez nie trzeba zeby tyl gral.

POMOCY!!!!!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek to sprawdz czy masz wogole z tylu glosniki ;) bo i takie wychodzily wersje .

chyba sprawdzil podlaczajac radio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak auto miało fabryczne radio to potrzebujesz adaptera żeby uruchomić aktywny tył. łatwo to sprawdzić taka instalacja ma trzy kostki ISO. jeśli masz tylko dwie zasilanie i głośniki to sprawdź ile masz kabli w kostce od głośników? jak 4 to nie masz głośników z tylu. jak będziesz sprawdzał ile masz kostek to sprawdź dokładnie bo czasem lubią sie schować. Co do anteny to potrzebujesz separatora antenowego. separator i adapter dostaniesz na allegro.

Teraz spojrzałem że to jest 2.5 tdi Q tak że na 99 procent masz aktywny tył. tak że potrzebujesz adaptera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wszystko to co ci brakuje popytaj sprzedajacego http://moto.allegro.pl/audi-a4-od-2001-antenowy-separator-antena-xau14-i1886050428.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jak za zestaw OK ciekawe jak z jakością. Z własnego doświadczenia wiem że za separator nie warto przepłacać, ale już adapterem to jest różnie, kolega miał taki tani adapter i spalił się po dwóch tygodniach. Ja mam osobiście firmy Phonocar i nie narzekam ale kosztował drożej niż ten zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jak za zestaw OK ciekawe jak z jakością. Z własnego doświadczenia wiem że za separator nie warto przepłacać, ale już adapterem to jest różnie, kolega miał taki tani adapter i spalił się po dwóch tygodniach. Ja mam osobiście firmy Phonocar i nie narzekam ale kosztował drożej niż ten zestaw.

jakosc kosztuje... dlatego mam Audi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo za pomoc. jak jeszcze macie jakies wskazówki to dajcie znac. Jeszcze raz dzieki :notworthy: :notworthy: :notworthy::good: :good: :good:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 00:49_________________________________________________czyli mam rozumiec ze problem anteny i zeby dzialaly mi z tylu glosniki to ten zestaw co podal addassko i bedzie git??? i pod JVC tez pasuje bo to jest uniwerslane mam rozumiec???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten zestaw pasuje do każdego radia. Tylko tak jak pisałem jego jakość może być nie do końca taka jak to opisuje sprzedawca.

W tym wątku masz zdjęcia jak wygląda ta ramka w aucie.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=230588.0

A i adapter nie wygląda na Phonocara bo mam go u siebie i jest zupełnie inny.

Po za tym jak chcesz żeby radio wyłączało się po wyciągnięciu kluczyka to czeka cie przeciągnięcie (+) po stacyjce znajdziesz takowy w kostce przy stacyjce (cienki czerwony kabelek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wskazówki ale ja niestety nie chce zeby mi sie radio wylaczalo z kluczyka bo chce zeby tez na postoju gralo bez kluczykow. THX[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 00:16_________________________________________________a wiecie cos na temat wyswietlaczów panela srodkowego zeby wymienic na taki duzy z navi, radiem itp jak zamontowac gdzie takie cos znalesc itp???[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 00:19_________________________________________________czy w mojej B6 2,5 TDI Quattro jest SYSTEM BOSE i jak go poznac bo zadnych napisow nie ma jak wczesniej wyczytalem co ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie cos na temat wyswietlaczów panela srodkowego zeby wymienic na taki duzy z navi, radiem itp jak zamontowac gdzie takie cos znalesc itp??

wiemy :):)

jak bedzie tak daleko daj znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozna cos tak wiecej napisac czy to wielka tajemnica ??? :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 22:28_________________________________________________ktory zestaw tego kostek ISO pasuje :

1. http://allegro.pl/modul-audi-tylne-glosniki-zlacze-mini-iso-m004-i1940503942.html

2. http://allegro.pl/modul-audi-tylne-glosniki-zlacze-mini-iso-i1918409251.html

3. http://allegro.pl/modul-audi-tylne-glosniki-zlacze-mini-iso-m010-i1893776926.html

powiedzcie ktore zlacze wybrac??? Przypominam ze posiadam radio JVC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do anteny to potrzebujesz separatora antenowego

No i wyjaśniła się moja tajemnica lasu dlaczego na ori zbiera super a na pionku badziewnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak tylko trzeba jeszcze podać plus na wzbudzenie wzmacniacza i pasowało by taka kostkę sobie kupić żeby to miało ręce i nogi. Zawsze można obciąć wtyczkę i lutować kable ale to jest kłopotliwe przy powrocie do ori radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...