Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po polskich drogach na niskim profilu opony jest masakra, sprawdza się stary dobry ponton :D

haha no racja najlepiej 225/70/14 :polew: :polew:
Opublikowano

tylko ciekaw jestem jak jest pewność że te felgi nie bedą sie krzywić, bo opinie są różne nieznanych producentów.

No właśnie... czy to aby nie Niemcy ze skośnymi oczami :wink4:??? Jakoś nie widać na aukcji kto produkuje. Za podobne w DE ale naprawdę oryginały to trzeba zapłacić za jedną tyle co za te cztery.

Opublikowano

Po polskich drogach na niskim profilu opony jest masakra, sprawdza się stary dobry ponton :D

haha no racja najlepiej 225/70/14 :polew: :polew:

piękny rozmiar :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehehe rozmiar jest kozak hhehehe a jeżeli chodzi o fele to ja mam takich gości co maja jakiegoś niemieckiego producenta nie sa to ori audi ale od jakiegoś gebelsa

Opublikowano

ciezko trafic ori fele z prawdziwego zdarzenia ale wiecie koledzy jak to jest na niskim rancie i glebie trzeba jechac 5km/h i omijac co sie tylko da :naughty: no chyba za 70/14 i jazda :decayed:

Opublikowano

Czyli nie ma sie co pchać w nie ori felgi, chciałem zmienic na coś większego. Mam 17" OZ i wiem jak inni prostują parę razy na sezon ja przez 3lata ani razu. :decayed:

Opublikowano

myslalem o tej feldze ale nie ma w rozmiarze 18 :confused4: w kazdym razie ja nie znalazlem

Opublikowano

Jeden sprzedawca powiedział mi że ten wzór felgi w 18" rzadko występuje ale jest, na luty 2012 obiecał mi. ZObaczymy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ciezko trafic ori fele z prawdziwego zdarzenia ale wiecie koledzy jak to jest na niskim rancie i glebie trzeba jechac 5km/h i omijac co sie tylko da :naughty: no chyba za 70/14 i jazda :decayed:

hehehe albo po 150 km/h i sie przelatuje nad dziurami :)[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 19:15_________________________________________________

no ciekawa no i w za***istym kolorku bo to chyba ten metal gun czy jak to tam sie nazywa

Opublikowano

wiem ale czy to ori ciezko okreslic czy sie nie bedzie giac na dziurach naszych cudnych polskich drogach a chu.. jak pogne to beda mi wracac odszkodowanie bo nie popuszcze niech drogi porobia :polew:

Opublikowano

mnie osobiscie podoba sie ten wzro ale nie wiem jak z czarna fura sie bedzie zgrywal

-->> http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-wzor-rs4-18-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-a8-i1956388337.html

a tu cos dla koneserow

-->> http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-pink-18-5x112-rozowe-audi-a3-a6-a8-i1950046334.html :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

te ostatnie dobre hehehe a tak poważnie to ciekawe co są warte te felgi z tej firmy

Opublikowano

Czyli nie ma sie co pchać w nie ori felgi

jeśli felgi są nieoryginalne ale produkcji niemieckiej, włoskiej, angielskiej czy też polskiej i mają nabite odpowiednie oznaczenia to są również wytrzymałe jak oryginalne.

Opublikowano

Czyli nie ma sie co pchać w nie ori felgi

jeśli felgi są nieoryginalne ale produkcji niemieckiej, włoskiej, angielskiej czy też polskiej i mają nabite odpowiednie oznaczenia to są również wytrzymałe jak oryginalne.

Te co chce zakupić są produkcji włoskiej, sam już nie wiem albo zostaję przy 17" :mysli:

Opublikowano

na 18-tkach po naszych drogach łatwo nie jest :decayed:

Opublikowano

wiem kurde ale napalam sie nan ia coraz bardzie bede kupowal ja po zimie na stowe tylko niewiem czy czarna czy srebrna bo mam zamiar zrobic black body

Opublikowano
  • Autor

wiem kurde ale napalam sie nan ia coraz bardzie bede kupowal ja po zimie na stowe tylko niewiem czy czarna czy srebrna bo mam zamiar zrobic black body

black wymiata ale ja sie zaczołem zastanawiać jak by białe do mojego wyglądało :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.