Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

Po polskich drogach na niskim profilu opony jest masakra, sprawdza się stary dobry ponton :D

haha no racja najlepiej 225/70/14 :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ciekaw jestem jak jest pewność że te felgi nie bedą sie krzywić, bo opinie są różne nieznanych producentów.

No właśnie... czy to aby nie Niemcy ze skośnymi oczami :wink4:??? Jakoś nie widać na aukcji kto produkuje. Za podobne w DE ale naprawdę oryginały to trzeba zapłacić za jedną tyle co za te cztery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po polskich drogach na niskim profilu opony jest masakra, sprawdza się stary dobry ponton :D

haha no racja najlepiej 225/70/14 :polew: :polew:

piękny rozmiar :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe rozmiar jest kozak hhehehe a jeżeli chodzi o fele to ja mam takich gości co maja jakiegoś niemieckiego producenta nie sa to ori audi ale od jakiegoś gebelsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko trafic ori fele z prawdziwego zdarzenia ale wiecie koledzy jak to jest na niskim rancie i glebie trzeba jechac 5km/h i omijac co sie tylko da :naughty: no chyba za 70/14 i jazda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem o tej feldze ale nie ma w rozmiarze 18 :confused4: w kazdym razie ja nie znalazlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko trafic ori fele z prawdziwego zdarzenia ale wiecie koledzy jak to jest na niskim rancie i glebie trzeba jechac 5km/h i omijac co sie tylko da :naughty: no chyba za 70/14 i jazda :decayed:

hehehe albo po 150 km/h i sie przelatuje nad dziurami :)[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 19:15_________________________________________________

no ciekawa no i w za***istym kolorku bo to chyba ten metal gun czy jak to tam sie nazywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale czy to ori ciezko okreslic czy sie nie bedzie giac na dziurach naszych cudnych polskich drogach a chu.. jak pogne to beda mi wracac odszkodowanie bo nie popuszcze niech drogi porobia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiscie podoba sie ten wzro ale nie wiem jak z czarna fura sie bedzie zgrywal

-->> http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-wzor-rs4-18-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-a8-i1956388337.html

a tu cos dla koneserow

-->> http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-pink-18-5x112-rozowe-audi-a3-a6-a8-i1950046334.html :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ostatnie dobre hehehe a tak poważnie to ciekawe co są warte te felgi z tej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma sie co pchać w nie ori felgi

jeśli felgi są nieoryginalne ale produkcji niemieckiej, włoskiej, angielskiej czy też polskiej i mają nabite odpowiednie oznaczenia to są również wytrzymałe jak oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma sie co pchać w nie ori felgi

jeśli felgi są nieoryginalne ale produkcji niemieckiej, włoskiej, angielskiej czy też polskiej i mają nabite odpowiednie oznaczenia to są również wytrzymałe jak oryginalne.

Te co chce zakupić są produkcji włoskiej, sam już nie wiem albo zostaję przy 17" :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem kurde ale napalam sie nan ia coraz bardzie bede kupowal ja po zimie na stowe tylko niewiem czy czarna czy srebrna bo mam zamiar zrobic black body

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem kurde ale napalam sie nan ia coraz bardzie bede kupowal ja po zimie na stowe tylko niewiem czy czarna czy srebrna bo mam zamiar zrobic black body

black wymiata ale ja sie zaczołem zastanawiać jak by białe do mojego wyglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...