Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Sequent 24 my07 program-problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witajcie

pare dni temu zalozylem sobie instalacje brc sequent 24.

od razu kupilem sobie interfejs bo nie ufam w wiedze panow gazownikow.

poza tym nie bylem zadowolony z kultury pracy silnika na gazie.

pobralem sobie programik sequent 24 ver 1.02. jak sie probuje podlaczyc

pisze mi cos takiego ecu not compatible with sequent 24.

skombinowalem nowsza wersje 1.04 ale bylo to samo.

pogrzebalem

wyszlo mi na to ze chyba mam troche nowszy typ tej instalacji i chyba

powinienem poszukac programu sequent 24 my07 ver 1.14 czy jakos tak.

czy ktorys z klubowiczow posiada jakas swiezutka instalacje BRC i

poczestowalby mnie tym programikiem ?

programik owy jest na tej stronce http://www.czakram.pl/download.php

ale zahaslowany, tam maja dostep warsztaty.

ja na listwie wtryskiwaczy nie mam kolorowej naklejki tylko wytloczone w metalu

pare napisow a i przelacznik mam okragly z wskaznikiem diodowym poziomu

gazu. byc moze po tym mozna odroznic nowszy typ.

dzien po zalozeniu instalacji bylem

na korekcie i tak mi skorygowali ze teraz sie gorzej jezdzi, chce sobie

to cofnac, a jechac znowu i tracic czas i nerwy mi sie nie chce.

ogolnie na niskich obrotach przyszarpywalo od poczatku, teraz jak sie jedzie

i daje malutko gazu to tez tak czasami jest, jak sie go gazuje to przy szybszy

dodaniu gazu na nizszych obrotach silnik sie troszke potrzepie i dopiero ruszy.

benzyna sie zachowuyje przyzwoicie.

ogolnie bede wdzieczny za jakies poratowanie w tej kwesti programu.

pozdrawiam

lukasz

[br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 21:58 _________________________________________________dla zainteresowanych juz po problemie, znalazlem dobra wersje na elektrodzie

gdzies. faktycznie jakis nowszy typ mialem, niestety za wiele do ustawiania

tam nie ma, poza automatycznym mapowanie ale tego robic sie balem bez instrukcji.

odrobine zmienilem moze bedzie chociaz troche lepiej

lukasz

Opublikowano

Zapis zmian jak masz klucz.

Samodzielne grzebanie fejsikiem powoduje utratę gwarancji, bo sterownik zapisuję datę i info kto i kiedy grzebał w nim podczas rozłączania.

A o gwarancji przekonacie się, jak padną wtryski, od naszego wspaniałej jakości gazu i sami sobie je zasponsorujecie.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy jeśli potrzebujecie ten program który działa bez klucza sprzętowego to proszę dać znać. Sequent 24 oczywiście najnowszy 1.15

Mam też program o nazwie Sequent PLUG&DRIVE ver 2.05, który też można wgrać do tego sterownika.

Opublikowano

nop wtryski nie naleza do najtanszych a nie pierwszy raz widzialem jak ludzie placza nad wymiana bo np nie chcialo im sie przyjezdzac regularnie na przeglad i wymiane filterka

Opublikowano

Jeśli chodzi o wtryskiwacze to lubią tez padać gdy są blisko przewodów wysokiego napięcia, a przewody maja przebicie, co często się zdarza bo ludzie kupują jakieś najtańsze "Jan-Mor" albo po prostu nigdy jeszcze ich nie wymieniali.

Opublikowano

wtryski same padaja, wiem bo pracowalem w firmie i motowalem gaz, nawet nowe oddaje sie na gwaracje, a nie wymienianie witra powoduje zabrudzenie wtryskow ( po to jest filtr) dobrze jak filtr sie zapcha i nie bedzie chial sie przelaczyc na gaz, wtryskiwacze brc bo o takich pisalem sa zbudowane jak wtrysk samochodowy znajduje sie w nim iglica ktora sie porusza i jest bardzo precyzyjny i dla tego nawet najmniejsze zanieczyszczenie spowoduje ze zacznie sie zacierac wiec warto wymieniac filtr, a jak padly wtryski i nie wymienial filtrow tzn ze nie jezdzil na przeglady wiec nie ma gwarancji i sprawa prosta

Opublikowano

Wczoraj wieczorem zamieściłem te programy ale ktoś chyba usuną mój post...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.