Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] polecane warsztaty w białymstoku


tomi33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów . Noszę się z zamiarem założenia inst.gazowej do mojej niuni z automatem i nie wiem gdzie w białym to dobrze i tanio zrobią. Tak jak sprawdzałem ceny od 2200 - 3400.

Dzięki za pomoc. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. jest firma ALEX w kleosinie, mają dobre ceny bo to hurtownia i dośc dobrze robią.ja u nich zakładałem instalki w dwóch autach już i teraz pojade pewnie do nich na przegląd i regulacje. dużo osób chwali ADIS na choroszczańskiej ale oni się cenią dużo mocniej i dośc duże kolejki mają bo lepiej im wychodzi car audio montowac niż instalki do gazu. na ul. 27 lipca jest siedziba firmy STAG ale nie wiem czy oni montują instalki czy tylko sprzedają. wydaje mi się że również montują ale pewności nie mam.jakbyś miał jeszcze jakieś pytania wal śmiało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ul. 27 lipca jest siedziba firmy STAG ale nie wiem czy oni montują instalki czy tylko sprzedają. wydaje mi się że również montują ale pewności nie mam.jakbyś miał jeszcze jakieś pytania wal śmiało :kox:

Montują.

To jest producent, więc jakby nie było, znają się na tym co robią :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Co do adisu to znajomy miał dużo problemów z gazem u nich założonym , więc chyba tam nie pojadę a firma z 27lipca liczy sobie 3200 to chyba trochę dużo [jeżeli o tej samej mówimy].

Wyczaiłem właśnie od kolegi z taxi gazowników na Andersa przy myjni [przy fabryce mebli] gazował u nich a6 2.8 i wszystko git. Robią własne kompy pod konkretne wózki i są podobno bezawaryjne. Poczekamy aż US zrobi zwrot podatku, bo trochę brakuje max. cena to 2400 z butlą w koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą firmą na andersa był uważał. lubią robić różne wałki, jak wsadzanie używek zamiast nowych części.pojedż do kleosina, firma alex. to hurtownia, ceny niższe niż w innych warsztatach i znają się na robocie. u nich masz kilka firm do wyboru. jak pytałem u nich o sekwencje do 1.8T to chcieli do 2300 zależnie od producenta instalacji i ze zbiornikiem w miejscu koła.tutaj masz namiary. u nich zakładałem już nie do jednego auta i serwisuje wszystkie inne i jest ok.

Alex P.H. Tadeusz Ożarowski

Kleosin, ul. Zambrowska 4 A, tel. 085 6648440

http://www.autogaz-alex.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...