Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Podczas jazdy silnik szarpie, zwalnia i dymi


mariomad

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób zatem przy użyciu tego vaga log statyczny grypy 000 w trybie Basic Settings (na rozgrzanym silniku do temperatury roboczej - okolice 90*C) a następnie log dynamiczny grupy 000 i 004 (w zakresie od 1500 do 4200 na 3 biegu, w czasie logu w ww. zakresie obrotów pedał gazu ma być wciśnięty do oporu w podłogę). Problemów takich jest sporo ale nie wszystkie są identyczne - przyczyny mogą być różne : uszkodzony elektrozawór N108 w pompie wtryskowej, źle wyregulowany kąt wtrysku, powietrze w paliwie itd. Wpisz sobie w google hasło "błąd 00550" i czytaj wyświetlone posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za porade,ale chciałem jeszcze zapytać czy przyczyna moze byc przytkany filtr paliwa ponieważ po odkręceniu było bardzo dużo brudu musiałem chyba zatankować brudne paliwo , wymieniłem filtr oraz przedmuchałem przewód paliwowy w kierunku do zbiornika i dotankowałem paliwo w innym CPN na razie zrobilem okolo 100 km i nie było szarpania ale to może być przypadek .Auto sprawdzałem VAG 4,7 nie mam doswiadczenia w sprawdzaniu dynamicznym chętnie jeśli mozna o tym bym poczytał ale nie wiem gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...