Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż oryginalnego scyzoryka+pompka i co jeszcze?


vauxhall95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanko,poniewaz chinski scyzoryk chodzi sobie jak chce.I sie rozpada.Pomyslalem nad zrobieniem oryginalnego scyzoryka.Mam tylko pytanko co potrzebuje:

1.2 kluczyki scyzoryki z pompka najlepiej z tego samego wozu

2.Instalacje

I co jeszcze.A moze ktos akurat montowal takie cos i wie jak to ogarnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja takie coś zrobiłem u siebie i potrzebowałem tylko pompki i kluczyka z pilotem (scyzoryka) i wszystko działa po podłączeniu do samochodu i zaprogramowaniu kluczyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi czy duza to byla rzezba z instalacja?? Wczesniej miales ori alarm albo cos?

Masz jakies oznaczenia jaka potrzebna pompka,podlaczales wtedy tez ori alarm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem u siebie z racji tego ze miałem central zamykany tylko z kluczyka, potrzebowałem do siebie sterownik centralnego np. taki http://allegro.onet.pl/sterownik-centralnego-zamka-audi-logo-i1949003194.html później potrzebowałem transponder ale można przełożyć tez ze starego kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z instalacją nic nie robiłem, podłączyłem tylko pompkę ze zdalnym sterowaniem i alarmem (ale nie działa bo nie mam czujników i syrenki). Musisz mieć taką pompkę która była montowana w tych latach z których jest auto bo w moim przypadku pompka z 99r nie pasowała i musiałem zamienić na starszą (numer mojej 8L0 862 257 G ale i na K też działało)

na tej stronie można sprawdzić jakie pompki co mają i w jakich rocznikach były montowane: http://www.digakom.com/katalog.php?TYP_SORT=A&KAT_SORT=A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja stara pompka też była na 3 kostki i nowa na 3 tak więc nic z instalacją nie robiłem.

z tego co się orientuje to od 97 wszystkie pompki miały 3 kostki a do modele do 97 miały 3 kostki wtedy gdy miały zdalne sterowanie na podczerwień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczesniej też nie miałem pilota ale u mnie już były 3 kostki a mam auto z 97 tak więc u mnie wystarczyło zmienić pompkę i dokupić pilota i wszystko śmiga. w twoim przypadku pewnie trzeba by przerabiać instalację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...