Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Nie działa klakson


piotr1210

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bezpiecznik masz cały to sprawdź sobie przekaźnik,znajduje się on na głównej płycie przekaźników w wmiejscu nr1 pierwsze na dole od lewej,przekaźnik powinien mieć numer 204,chyba że gdzieś przewody się rozłączyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

wymieniłem już dwie taśmy i dalej mam taką usterkę, jak jest wyżej opisana (przey kręceniu kierownicą przerywa). Możliwe, że obydwie były wadliwe, ale chciałbym to jeszcze sprawdzić. Ma ktoś instrukcję rozbierania takiej taśmy? Widzę, że jest ona zgrzana i nie można jej rozebrać, ale jak nie można rozebrać to jeszcze bardziej trzeba ją rozebrać i zobaczyć co tam w środku się dzieje. Proszę o jakieś sugestie jak ją rozebrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tasma ogólnie jest nierozbieralna. Po taśmie leci tylko poducha, klakson działa na zasadzie trzpienia i spręzynki tak jak w starszysz modelach, tylko że ten mechanizm jest wewnąterz plastiku, czyli tylko inna taśma wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten sam problem nic nie wymienialem tylko co kilka dni ruszalem kierownica gora- dol.Robilem tak ok 2 miesiecy. Aktualnie klakson dziala za kazdym razem wiec mi pomoglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

wymieniłem już dwie taśmy i dalej mam taką usterkę, jak jest wyżej opisana (przey kręceniu kierownicą przerywa). Możliwe, że obydwie były wadliwe, ale chciałbym to jeszcze sprawdzić. Ma ktoś instrukcję rozbierania takiej taśmy? Widzę, że jest ona zgrzana i nie można jej rozebrać, ale jak nie można rozebrać to jeszcze bardziej trzeba ją rozebrać i zobaczyć co tam w środku się dzieje. Proszę o jakieś sugestie jak ją rozebrać :)

Mam uszkodzoną taśmę, więc możesz się na niej po uczyć rozbierania- ktoś już wcześniej to robił :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...