Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z centralnym zamkiem


majk91

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

mam problem. Otóż nie chce mi się zamykać centralny! Jak zamykam z pilota, reaguje tylko alarm, ale drzwi są otwarte. Jedyne co mi pozostaje to zamykanie przednich z kluczyka, a tyłu wciskając ;D powiedzcie mi, jaka może być tego przyczyna? Gdzie szukać usterki?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jakoś z tydzien przed coś tam z tyłu chodziło cały czas bardzo długo.. Jak otworzyłem auto to tam coś pracowało (myślałem że to zamek w klapce baku sie zacina czy coś). Teraz to nic nie słychać, bo w ogóle nie chce się otworzyć z pilota, musze robić ręcznie kluczykiem.. To pompka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś jest nieszcxzelność w układzie pneumatycznym i dlatego pompka cały czas chodziła , teraz możliwe że strzelił bezpiecznik pompki lub się przegrzała ,może nie zadziałał układ czasowego wyłączenia pompy zamka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie na tym kurcze nie znam, nic a nic.. Da rade żeby 'naprawić' to samemu, czy trzeba gonić do elektryka? [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 11:54_________________________________________________zszedłem teraz do auta, żeby zerknąć o co tam chodzi. Otworzyłem bagażnik i zamykałem i otwierałem. I zauważyłem że przy każdoorazowym zamykaniu i otwieraniu, na prawej sciance bagażnika slychać tak jakby lekkie 'puk'. Po prawej stronie, prawie przy samym końcu, przy lampie. Tam jest ta pompka, prawda?[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 12:36_________________________________________________Wiecie może o co może chodzić? Pompka do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, że posypał się tylko sam wirnik w pompce, często się tak zdarza, wyciąg pompkę i sprawdź o co kaman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam inny problem od dzis z centralnym. Gdy zamykam z klucza od strony kierowcy to zamyka wszystkie drzwi, ale przy otwieraniu tylko otwiera drzwi od kierowcy. Jesli otwieram i zamykam od strony pasazera wszystko dziala tak jak powinno. O co moze chodzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...