Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Forum już działa ... co sie stało ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po przerwie :twisted: .... fajnie ze forum juz dziala ... :!:

ale mam pytanko .... co sie stało i co mozemy zrobic zeby sie to wiecej nie powtórzyło :?:

Opublikowano

Hej

Robiona była aktualizacja serwerów w Niemczech i po tej operacji , nie wiadomo dlaczego forum się zwaliło.Ale na szczęście przed aktualizacją robiony był back up serwera i dlatego nic nie straciliśmy :)

Opublikowano
Ale na szczęście przed aktualizacją robiony był back up serwera i dlatego nic nie straciliśmy

Jak dobrze ze nic nie stracone :) Dobrze ze juz jest :mrgreen:

Opublikowano
Ale na szczęście przed aktualizacją robiony był back up serwera i dlatego nic nie straciliśmy

aaa i Hugo czekamy na ten Twoj tajemniczy post na temat serwerów i oplat

Opublikowano
  • Autor
Hej

Robiona była aktualizacja serwerów w Niemczech i po tej operacji , nie wiadomo dlaczego forum się zwaliło.Ale na szczęście przed aktualizacją robiony był back up serwera i dlatego nic nie straciliśmy :)

oby wiecej sie cos takiego nie powtórzyło ....

P.S milo Was znowu czytac ... :twisted:

Opublikowano

Codziennie zagladalem, to juz jest uzaleznienie :twisted:

Teraz przy zapisywaniu posta na gorze wyskoczyla mi ramka :

" Bład wysylania email'a

Może został podany zły adres e-mail, w przeciwnym razie Administrator pownien sprawdzic przyczyne lub wylaczyc wysylanie email'i przez forum. "

Co to ??

Opublikowano
Codziennie zagladalem, to juz jest uzaleznienie :twisted:

Cytuje Hugo: " ...Założyłem sektę... " :mrgreen:

To napisał jak go męczylismy wszyscy o forum - dlaczego i kiedy??

Opublikowano

miło zobaczyć jak działa :)

Opublikowano
Codziennie zagladalem, to juz jest uzaleznienie :twisted:

Cytuje Hugo: " ...Założyłem sektę... " :mrgreen:

To napisał jak go męczylismy wszyscy o forum - dlaczego i kiedy??

Hahhahaha dokładnie.Atak był z każdej strony : telefony , maile , gg , skype , pw z iinych for.Już musiałem sobie przygotować gotowy tekst odpowiedzi :wink:

[ Dodano: 25-10-2006, 08:35 ]

Teraz przy zapisywaniu posta na gorze wyskoczyla mi ramka :

" Bład wysylania email'a

Może został podany zły adres e-mail, w przeciwnym razie Administrator pownien sprawdzic przyczyne lub wylaczyc wysylanie email'i przez forum. "

Co to ??

Już powinno być ok :wink:

Opublikowano

powinno i jest:)

Opublikowano

No nareszcie bo juz myslalem ze wpadne w skrajny alkoholizm z braku zajecia :lol:

Elo wszystkim

Opublikowano
No nareszcie bo juz myslalem ze wpadne w skrajny alkoholizm z braku zajecia :lol:

Elo wszystkim

Jesu to forum jest gorsze od alkoholu ale witam wszystkich serdecznie po przerwie :mrgreen:

Opublikowano

No w sumie to też zauważyłem jakbym ostatnio więcej pił..... :) LOL

Ale teraz już koniec 8) wracam na forum

Opublikowano
No w sumie to też zauważyłem jakbym ostatnio więcej pił..... :) LOL

Ale teraz już koniec 8) wracam na forum

wniosen nasuwa się jeden

ze nalezymy do klubu AA :mrgreen:

Opublikowano

AA A4 Klub :shock:

Opublikowano
AA A4 Klub :shock:

AA to mi sie kojaży z bateriami alkalicznymi :mrgreen: :mrgreen: ale koniec OT

Opublikowano

narescie sie nie bede nudzil w pracy :razz: :mrgreen:

Opublikowano

super ze znów smiga. teraz juz nie bede sie kład ok.22 tylko po 01.00 :mrgreen:

Opublikowano

Noooo qwa nareszcie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.