Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Ośka na quattro


Kaśka

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest na forum ktoś kto przerabiał ośkę na quattro? prosze o pomoc co się z tym wiąże - koszty, części itp. Szukałam, ale nic nie znalazlam na ten temat. Jeśli jest już taki proszę o wskazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka.

Obiło mi się parę postów na forum - bardziej od strony technicznej. Szukaj wytrwale.

Generalna konkluzja była taka, że lepiej dać sobie spokój, bo dużo rezania i zarąbiście drogie - lepiej sprzedać ośkę i kupić quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tyle, że jak byłam w ASO facet był przekonany, że mam quatro, więc zastanawiam się czy nie ktoś jeszcze miał taką sytuację i czy nie wystarczy zmienić tylko paru rzeczy i mieć wymarzone quattro. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka kup sobie naklejke Quattro są na allegro Ori za 99 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli faktycznie rozwazasz taka opcje, a nie chcesz pozbywac sie auta, to... chyba najtaniej byloby i najlepiej gdybys znalazla jakies zmasakrowane (po wypadku) 1.8TQ z anglii... Auta tam sa duuuzo tansze i prostsze bedzie skompletowanie wszystkich czesci.

Najlepiej i najlatwiej byloby jednak sprzedac oske i kupic oryginalne 1.8TQ, np. po lifcie/tach...

No i ten temat byl juz poruszany wiele razy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, zapomniałem o wsadzeniu wału, dyfra i osi, ale to nie zalicza się już do przeróbek auta :P najlepszym wyjściem byłaby sprzedaż obecnego autka i kupno z q bo przeróbki to na prawdę mnóstwo kasy i roboty. a jeżeli poważnie chcesz się za to zabrać, to pójdź za radą Flyera - kup rozbite 1.8TQ z Anglii i rezaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się - taka przeróbka to koszt około 6-7 tysięcy złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt to wysypane pieniądze,znienawidzony mechanik...przeciez obiecywał tydzień roboty a mija 4 miesiące ! no i codziennie okazuje sie ,że trzeba dokupić jakis element bo brakuje lub nie pasuje...ehh

naklejka zaleczy ten problem na jakiś czas :) do momentu kupna nowego wozu czteronapędowca fabrycznego.

a za 6-7 tysiecy to mozna wystrugać quattro ale czterośladowe. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTV ci przerobi :polew:

a na powaznie to powiem tak: skoro Adamoo jeszcze nie ma quattro znaczy, za dużo rezania... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie za dużo zabawy z przerabianiem na quattro. :) O.K., wiem co chciałam wiedzieć można zamknąć temat, chyba, że ktoś jeszcze ma coś do dodania w tym temacie sensownego. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na którymś z forum czytałem jak chłopak zapytał się w jakimś warsztacie czy mu przerobią, mechanik popatrzył i powiedział 50tyś ..... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli już o cenach wspominacie to w wawie jest tomson za dyszkę to zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...