Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Dziwne syczenie-video


CinekZip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

dziś zauważyłem coś dziwnego, z tego co mi sie wydaje odgłos z silnika... , mniej więcej : stałem na parkingu i dodałem gazu to przy dodawaniu gazu coś "syczy"(może szczotki?) jak się dodaje tylko gazu.. , tutaj zamieszcze filminik i jeśli ktos coś wie to prosze o info

Filmik:

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blow off ;)

Kolego a mniej więcej o co to chodzi? mogę wogóle jezdzić?

[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 21:54_________________________________________________właśnie jak dodaje gazu to coś syczy jak na filiku..... hmm panowie wiecie może o co tu loto...[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 22:13_________________________________________________koledzy znalazłem filmnik, właśnie mam coś podobnego.., mniej więcej taki problem

czyżby to była nieszczelność ?[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 22:37_________________________________________________prawdopodobnie siadł EGR.... tak wynikło na kompie ... . Widze że nikt nie pomoże..

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby to była nieszczelność ?[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 22:37_________________________________________________prawdopodobnie siadł EGR.... tak wynikło na kompie ... . Widze że nikt nie pomoże..

Pozdr.

No to wklej log dynamiczny grupy 010 to Ci powiemy czy to nieszczelność w dolocie czy nie oraz log statyczny w trybie BS i MB grupy 003. Niestety jeśli chodzi o szuranie to Vag takich usterek nie diagnozuje - tylko manualnie lub wizualnie należy sprawdzić stan i ewentualne luzy wirnika części sprężającej turbo po zdjęciu węża dolotu powietrza do turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...