Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajną aplikacją jest też yanosik :kox:

Ciekawi mnie na ile sa wiarygodne info o radarach :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

w wakacje przetestowaliśmy to u ojca na iPhone 4, na trasie Bydgoszcz-Warszawa. te aktywne radary + patrole potwierdzały się :good:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 00:21_________________________________________________pomocy! wiecie może jak wgrać plik PDF na iP4? sprawa dosyć pilna :confused4:

Opublikowano

z tego co się orientuję to nie wgrasz niczego bezpośrednio na iphona, zobacz czy uda się przez Itunes dodać do biblioteki, powinno banglać

co do aplikacji super jest:

TurboScan

Waluty NBP

Celsius

Pimp Screen

ExelContacts

HandyLevel

NightStand

PlanetaFM

PocketDyno

SpeedTest

Instagram

SoundLevel

F1Game

FightNight

iBankomaty

ClockFree

GazetaPL

Scan

PLEyes

Sound...Pro

Opublikowano
  • Autor

w wakacje przetestowaliśmy to u ojca na iPhone 4, na trasie Bydgoszcz-Warszawa. te aktywne radary + patrole potwierdzały się :good:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 00:21_________________________________________________pomocy! wiecie może jak wgrać plik PDF na iP4? sprawa dosyć pilna :confused4:

zainstaluj pdf reader[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 11:02_________________________________________________

z tego co się orientuję to nie wgrasz niczego bezpośrednio na iphona, zobacz czy uda się przez Itunes dodać do biblioteki, powinno banglać

co do aplikacji super jest:

TurboScan

Waluty NBP

Celsius

Pimp Screen

ExelContacts

HandyLevel

NightStand

PlanetaFM

PocketDyno

SpeedTest

Instagram

SoundLevel

F1Game

FightNight

iBankomaty

ClockFree

GazetaPL

Scan

PLEyes

Sound...Pro

uwielbiam "instagram"

Opublikowano

wustyle Jędrek pytał jak wgrać a nie jak otworzyć pdf'a w Iphonie a to różnica

Opublikowano
  • Autor

wustyle Jędrek pytał jak wgrać a nie jak otworzyć pdf'a w Iphonie a to różnica

wyslac sobie tego pdf-a mailem na skrzynke stworzona w iPhone

po otwarciu maila, przytrzymac dluzej ikonke pdfa, poczekac na komunikat "otworz w pdf reader"

wtedy plik sie otworzy i zapisze w telefonie, w folderze tejze aplikacji

mozna tez wrzucic pdf-a do iTunes, zainstalowac na iPhone "ibooks", zsynchronizowac telefon z iTunes i pdf bedzie dostepny w aplikacji "ibooks"

sa tam do wyboru 2 kategorie przegladania "ksiazki" i "dokumenty pdf"

Opublikowano

te sposoby zaproponowałem w innej rozmowie :>

Opublikowano
  • Autor

no to przeciez dziala :)

w czym problem?

Opublikowano

nie ma problemu, w innym wątku to też zaproponowałem ale Jędrekx nie ma ustawionego konta pocztowego a czy już robił przez itunes to nie wiem

Opublikowano

Ach ten Apple:

http://www.youtube.com/watch?v=QPPW8KM7eEU&t=33m12s

[url]http://www.youtube.com/watch?v=QPPW8KM7eEU&t=41m49s[/url]

Opublikowano

lektura na wieczor ;)

Obejrzyj całość - Apple to akurat 2 wycinki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

lektura na wieczor ;)

Obejrzyj całość - Apple to akurat 2 wycinki :wink4:

obejrze :good:

Opublikowano

dzięki Panowie za rady :) jutro popróbuję bo dziś już mi się nie chce :decayed:

Opublikowano

Swietny temat- bede sledzil- jak znajde wiecej czasu to dodam jakie Aplikacje mam u mnie - z tym ze ja mam Jilbreaka ( iPhone 4 IOS5)- z tym ze jest jeszcze "niedorobiony" ale daje rade. Nie wiem czy sa jakies roznice w aplikacjach dostepnych w niemczech i Polsce.

Z wazniejszych Apsow to (pomijam te co sa w standardzie) :

Navigon z aplikacja 3D (cracked)

Latarka

Rozne radia jak Eska,RMF i moje lokalne radio z Polski - Radio Park FM

KFC find

Automanager (kontrola kosztow samochodu w tym zuzycia paliwa)

aps do mojego banku

Facebook

GG

NK

skaner kodow kreskowych "Barcoo"

Tetris :D

Ebay, Allegro, Autoscout 24.de

I wiele innych mniej wazynych...

Opublikowano

skonfigurowałem sobie maila na iphonie i odtwarza pdfy :decayed: dzięki Panowie za rady :hi:

Opublikowano

Obserwuje temat :good:

Panowie ktos opanowal temat tapety z logiem klubu na iPhona ??

Opublikowano

nie probemu z jakąkolwiek tapetą, wybierasz sobie zdjęcie na dysku, dodajesz przez itunes a potem ustawiasz jako tapetę

ja jednak wolę PimpMyScreen, setki tapet i można wybierać jako stałą tapetę jak masz ikony i na tapetę na zablokowanym ekranie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.