Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym tego nawet do ręki nie wziął :decayed:

Opublikowano
Opublikowano

:polew:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ----------

potrzebuję pomocy, kupiłem Tapatalka zalecanego przez nasze forum, zapłaciłem 2,5 euro i nie działa, komunikat jest następujący:

Błąd połączenia z forum

This forum is either restricting acces from Tapatalk or the installed Tapatalk plugin is not working. Please contact your forum administrator

Opublikowano

U mnie TapaTalk HD na iPadzie smiga az milo :)

Opublikowano
U mnie TapaTalk HD na iPadzie smiga az milo :)

Zaraz zaraz... na czym? Zostałeś AjPedziem? :decayed:

Opublikowano
Zaraz zaraz... na czym? Zostałeś AjPedziem? :decayed:

Tego skrótu jeszcze nie słyszałem :polew:

Opublikowano
U mnie TapaTalk HD na iPadzie smiga az milo :)

Zaraz zaraz... na czym? Zostałeś AjPedziem? :decayed:

Sila wyzsza. W pracy kazali mi pracowac na iMac'u, a iPad to najlepszy tablet na rynku :cool:

Opublikowano

no a ja w czarnej dziurze z Tapa talkiem, Hugo nawet jeszcze nie zadziałał :whistling: jak na razie kasa wyrzucona w błoto :doh:

Opublikowano
U mnie TapaTalk HD na iPadzie smiga az milo :)

Zaraz zaraz... na czym? Zostałeś AjPedziem? :decayed:

Sila wyzsza. W pracy kazali mi pracowac na iMac'u, a iPad to najlepszy tablet na rynku :cool:

No tak. Oni mi kazali i nie mam wyjścia :grin: Przyznaj się, że Ci się za***iście podoba i się jarasz to odpuszczę :decayed:

Opublikowano

Sila wyzsza, bo ja nigdy nie zaplacilbym takiej kasy za iMaca. Pracuje sie na nim bardzo fajnie, design swietny, OS jest spoko, stabilniejszy niz Windows, ale co do wydajnosci to mamy problemy...

Mamy w studiu 7 iMac'ow i kazdy po paru godzinach pracy sie zamula, co jest mega irytujace. Moj domowy laptop nie ma takich problemow mimo, ze ma juz 3 lata i sporo nizsze parametry.

W poprzednich agencjach pracowalem zawsze na pecetach i jedynym problemem bylo to, ze czasem wywalil sie photoshop... ale czeste save'owanie rozwiazywalo problem.

Rozwazalem jeszcze niedawno kupno iMac'a do domu (nie chcialem PC pudla, tylko all-in-one), ale zeby to mialo sens musialby miec 16GB ramu + dysk SSD, a wtedy cena w konfiguratorze to... 13k brutto :facepalm:

Opublikowano

no i zamiast bawić się w jakieś głupie swapy miałbyś w podpisie mam wypasionego iMac'a:grin:

Opublikowano
no a ja w czarnej dziurze z Tapa talkiem, Hugo nawet jeszcze nie zadziałał :whistling: jak na razie kasa wyrzucona w błoto :doh:

Mi tapatalk hula bez problemow....

Opublikowano

RS jakiego tptka masz? Wiem, że jest kilka dostępnych w Itunes

Opublikowano

nie wiem jaki ale niedawno aktualizowalem.

przy wlanczaniu pokazuje sie tylko data 2012

Opublikowano

2d02793affebe859.jpg

ja mam tego w ostatniej linii i nie bangla :/

Opublikowano

Mam pytanie co do iphona 4s ma on możliwość hologramu tak jak będzie miał to iphone 5? Na iTunes nic ciekawego nie znalazłem.

Opublikowano

A skąd wiesz ze 5 ma hologram

Opublikowano

no nie wiem dokładnie ale tak reklamują go na yt :decayed:

Opublikowano

Daj linka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.