Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W IOS 6 nie ma Jailbrake'a więc lipa.

Opublikowano

Mamy aktualizacje ios 6.1 ;)

Wiec pobierac ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Mamy aktualizacje ios 6.1 ;)

Wiec pobierac ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

jakieś zmiany widoczne?
Opublikowano

Nie 6.1 tylko 6.0.1

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Sry mój blad ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

Mamy aktualizacje ios 6.1 ;)

Wiec pobierac ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

jakieś zmiany widoczne?

Dla iphone 5 tak, dla nizszych wersji nie...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

mi w 4ce po aktualizacji Wifi padło, tj, sieć widoczna ale net jak ślimak, po wyłączeniu/włączeniu bangla, chciałem mojej matce zrobić aktualizację i bez powodzenia (?) na Ipadzie poszło bez bólu

Opublikowano

Ja nic nie zauważyłem by sie poprawiło na 4s bez zmian tylko godzinę straciłem wgrywajac:facepalm::decayed:

Opublikowano

Pier...le nie robię w takim układzie.

Opublikowano

mi aktualizacja poszła w 10 minut z wszystkim, ale teraz już chodzi jak trzeba, jak będą jakieś bugi to dam znać

Opublikowano

od dzis mam iPhone 4S... cale zycie mialem Nokie wiec zobaczymy :decayed:

Opublikowano

powodzenia :)

Opublikowano

Hehe. Ja mialem sgs2 i jakos po przejsciu na ip4s nie moge dojsc do siebie:) apple to chyba sprzet dla fanboyow hehe.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
od dzis mam iPhone 4S... cale zycie mialem Nokie wiec zobaczymy :decayed:

powiem Ci ze przestaniesz myslec o innych telefonach po paru miesiacach:decayed: a i wez od kogos po 2-3 miesiacach starszego iphona to przepasc w obsludze:grin: mialem drugiego 3g i tam karte do pl tania ale tak mnie denerwowal ze sprzedalem:grin:

Opublikowano
Ja nic nie zauważyłem by sie poprawiło na 4s bez zmian tylko godzinę straciłem wgrywajac:facepalm::decayed:

Buszek to chyba nie jesteś spostrzegawczy:decayed:

Na pierwszy rzut oka, wygląd ikonek jest inny, tak samo z mapami ale w tym wypadku to jest zmiana na minus.

To tylko niektóre z 200 zmian ponoć :decayed:

Za kwestię złych map wyleciał szef oprogramowania apple :arrow2:Poleciały głowy za Apple Maps - Artykuły - Chip.pl

Opublikowano

3gs do 4s to naprawde duza przepasc.

Sent from my iPad using Tapatalk

Opublikowano
Ja nic nie zauważyłem by sie poprawiło na 4s bez zmian tylko godzinę straciłem wgrywajac:facepalm::decayed:

Buszek to chyba nie jesteś spostrzegawczy:decayed:

Na pierwszy rzut oka, wygląd ikonek jest inny, tak samo z mapami ale w tym wypadku to jest zmiana na minus.

To tylko niektóre z 200 zmian ponoć :decayed:

Za kwestię złych map wyleciał szef oprogramowania apple :arrow2:Poleciały głowy za Apple Maps - Artykuły - Chip.pl

ale teraz mowa o tym malym update na 6.01 tam tylko skromne poprawki, ja nic nie zauwazylem:wink:

Opublikowano

skromne, nie skromne- moze jednak sensowne dla niektorych.

-Iphone 5- usuniecie problemow z bezprzewodowa aktualizacja

-usuniecie klopotow z ITunes- match

-poprawienie stabilnosci w polaczeniach bezprzewodowych WAPA2

-lepsze zgranie flesza LED-owego z wyzwalaczem

-proprawienie problemow z blokada wyswietlacza

-poprawienie jakis poziomych lini na klawiaturze

i inne , ktore mnie osobiscie nie interesuja.... :decayed:

Opublikowano

Z tych 200 nowych funkcji, naprawdę widocznych i pomocnych będzie z 5. A do tego nie można zrobić JB na ios 6.0 wiec nawet nie myślę o aktualizacji. Wgrywałem 6.0 na dobre parę sztuk ip i nie ma szału. Jedyne to to ze na świeżym ios 5.1.1 i 6.0, 6.0 jest trochę szybszy, na 3gs jak i na 4. na 4s nie odczuwalne.

Opublikowano
Z tych 200 nowych funkcji, naprawdę widocznych i pomocnych będzie z 5. A do tego nie można zrobić JB na ios 6.0 wiec nawet nie myślę o aktualizacji. Wgrywałem 6.0 na dobre parę sztuk ip i nie ma szału. Jedyne to to ze na świeżym ios 5.1.1 i 6.0, 6.0 jest trochę szybszy, na 3gs jak i na 4. na 4s nie odczuwalne.

Jest UNLOCK a JB jest na 7.0 :wink:

https://www.facebook.com/apfeleimer

Opublikowano

Sorrki można zrobić JB, ale jest on tethered i na dodatek, połowa rzeczy z cydii nie działa na 6.0, trzeba czekać, więc dziękuje za taki JB.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.