Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje


Rekomendowane odpowiedzi

No przyznam ci racje z tym przesłaniem plikow przez BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem glupstwo :facepalm:

IP 5 w drodze do mnie- IP 4 na sprzedaz...

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile i jaki?

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Aaa i czemu tak drogo? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten na sprzedaz to IP 4 32GB- czarny. Uzywany 2 lata- z wszystkimi akcesoriami ktore dostalem i z pudelkiem oczywiscie. Na telefonie jest pare znikomych rysek ktore widac dopiero jak sie przyjrzec (dokladne fotki w razie zainteresowania), acha- no i w razie czego to niektore aplikacje moge zostawic- do dogadania. Dzisiaj sie zdecydowalem na jego sprzedaz ale co do ceny to sie jeszcze nie zastanawialem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez moge sprzedac jak ktos chce swoja 4s stan idealny, z polskiej sieci bez simlocka z kompletem akcesoriow... cena 1400zl bez negocjacji ;) czarny 16gb

jak ktos zainteresowany to niech pisze na PW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zastanawiam czy po czwórce brać iPhone'a 5 czy Szajsunga Galaxy S III :facepalm: cena jaką mi dali na iPhone'a jest spora 1500zł.. czwórkę kupiłem za 250zł z t-mobile :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja matka przeszła z 4ki na 5 i jest zachwycona, ja w tym tygodniu chyba też łyknę 5tkę, oczywiście w przedłużeniu umowy w T-mobile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kilka tygodni temu zamieniłem 4 na 5, i powiem szczeże że nie mogę przyzwyczaić się do rozmiarów:kwasny: taki podłużny, mniej poręczny.

Mi brakuje tej srebrnej ramki po obwodzie która chroniła przed uszkodzeniami, zrobione zdjecia nie wyświetla na całej matrycy tylko obcina, może mam coś źle ustawione.

Przynajmniej bateria sporo dłużej trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie trzeba pomyśleć.. może na hurtową ilość zrobią jakąś ciekawszą ofertę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrzej w twoim przypadku to przesiadka z 4 na 5 za 1500zł. jest mało opłacalna i możesz być zawiedziony :kwasny:

Jak ktoś ma do sprzedania nowego Iphona 5 bez simloca najlepiej białego to chętnie kupię, żona mi nie daje spokoju :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi za cholerę nie pasują kształty 4... Mam 3GS i jego kształt jest idealny. Fakt, czasem łatwo się wyślizguje z dłoni, ale za to świetnie się go wkłada do kieszeni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Bartek_ 3ka super szybko z kieszeni wypada, ja 2 razy zbiłem dotyk, 4kę mam od ponad roku i ani razu nie spadła, oczywiście mam dobry futerał Cellular Line, polecam, dostępne są w MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez moge sprzedac jak ktos chce swoja 4s stan idealny, z polskiej sieci bez simlocka z kompletem akcesoriow... cena 1400zl bez negocjacji ;) czarny 16gb

jak ktos zainteresowany to niech pisze na PW...

Drogo za 1100zł ostatnio znajoma kupiła w idealnym stanie bez locka, chodzą już po 1100-1300zł

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ----------

jędrek bierz S3 bez brandu, przyzwyczaisz się do rozmiaru:kox:

Ostatnio kumpel z dziewczyną sprzedali iphony 5 i kupili S3 po całej nocy zabawy moim telefonem bo twierdzili że się im przycina Iphone 5 i po 4 i 4S się zawiedli na 5tce.

Telefony będą coraz większe widać to zresztą przy Iphone 5 gdzie zerwali "idealny rozmiar 3,5" Steve Jobs'a i dali 4" bo jednak ludzie chcą coś widzieć na ekranie jeśli chodzi o internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nawet S2 robi robotę :) Też się zastanawiam nad wymianą iOS na Android

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a dla mnie tylko ta dlugos jest troche dziwna, jest cienszy i mam wrazenie ze bardziej "kruchy" na wygiecia. Na poczatku troche sie wnerwilem ze zmienili wtyk i ze przelozyli wejscie do sluchawek na dol. Ale po kupieniu adaptera jest po staremu. Nawet zestaw Alpine w A4 wspolgra z tym telefonem przez adapter a i adapter i wtyki o dziwo swietnie trzymaja w gniazdku i spawiaja wrazenie solidnych.

Pozytywnie jestem zaskoczony szybkoscia procesora i zywotnoscia baterii. Nie zaluje wymiany, choc szkoda mi sie rozstawac z 4 :wink:

Navigon chodzi lepiej , bo wczesniej nie chciala sie zaladowac aplikacja 3D, a teraz wszystko jak po masle i widac szybkosc procesora po tym jak szybko jest "redy" jak go podlacze do car-audio. :banan:

Przy sprzedazy mojej czworki moge navigona zostawic- bo nie usunelo go :wink:. Tak sie zastanawialem nad cena i wydaje mi sie ze zadanie rownowartosci 300€ nie jest wygorowana cena (porownujac z cenami na E-bay) , ale jak dla klubu to moge dac cene 250€ (1000 zeta), ale tylko dla znanych userow- zeby nie bylo problemow. Rownoczesnie go wystawie za 320€ VHB (do uzgodnienia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS, a ma jakiegoś sim-locka?

Nie ma. Byl od początku bez simlocka. Nie mial jakiegos Brandingu polaczonego z jakims operatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...