Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje


Rekomendowane odpowiedzi

Jak kogoś irytuje brak przetestowania jakiejkolwiek aplikacji przed wydaniem kasiory to jest taka możliwość, nawet na iOS 7 bez JB. Nie wiem czy można o tym pisać na forum. Odrazu zaznaczam, nie toleruje piractwa ale w kur... się, kiedy wydam kilka euro jak się pózniej okazuje na bezużyteczną grę/program to mnie trzepie:kwasny:

Ps

Wy tez odnosicie wrażenie ze ipady zwolniły na iOS 7 nawet 4? Na moim 4S jest ok ale na iPadzie 4 z "bebechami" odrobine lepszymi od Iphone 5 nawet pisanie na klawiaturze zwalnia:facepalm:. Lubię Apple ale zaczynają w kulki lecieć. Mam nadzieje ze szybko to naprawią.

Dla chetnych 3 noweczki z UK Apple store 5s 16gb w trzech kolorach, gold, space grey and silver. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś irytuje brak przetestowania jakiejkolwiek aplikacji przed wydaniem kasiory to jest taka możliwość, nawet na iOS 7 bez JB. Nie wiem czy można o tym pisać na forum. Odrazu zaznaczam, nie toleruje piractwa ale w kur... się, kiedy wydam kilka euro jak się pózniej okazuje na bezużyteczną grę/program to mnie trzepie:kwasny:

Ps

Wy tez odnosicie wrażenie ze ipady zwolniły na iOS 7 nawet 4? Na moim 4S jest ok ale na iPadzie 4 z "bebechami" odrobine lepszymi od Iphone 5 nawet pisanie na klawiaturze zwalnia:facepalm:. Lubię Apple ale zaczynają w kulki lecieć. Mam nadzieje ze szybko to naprawią.

Dla chetnych 3 noweczki z UK Apple store 5s 16gb w trzech kolorach, gold, space grey and silver. Pozdro

Co do spowolnienia iPada, to potwierdzam. Na iPhone 5 za to, chodzi już od którejś bety, bez zarzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jaki jest ten sposób?

iPhone5S??/??_??iPhone4S??_????????-PP????

W razie problemów z ogarnięciem tematu pytać.

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Instalujesz program na pc i odpalasz. W sekcji ikona "jabłuszko w dłoni" wyszukujesz aplikacje działające na iurzadzeniach bez JB

http://www.iphone-gps.ru/wp-content/uploads/2013/06/25pp1-1024x712.png

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Można tez z poziomu tej aplikacji zainstalować osobny program na Iphone czy iPadzie i z jego poziomu kolejnie pobierać oraz instalować gry/programy do przetestowania przed zakupem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Addasko jesteś pewien, że śmigają bez problemu w PL? I LTE śmiga?

Wyklepane na Variofonie :)

smigaja z tego co znajomy mowil bo mu wyslalem do testow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, możliwy jest downgrade do poprzedniego iOSa?

wk***ia mnie ta siódemka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wk***ia słabsza bateria... Na iPadzie 4 zawsze wytrzymywal "w użyciu" ok. 12-13 godzin, a teraz po dwóch ladowaniach nie osiągnąłem nawet 10 h... Tez tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam na iPhone 4S.

Czasem na koniec pracy, koło 18, mam niecałe 10% baterii, gdzie przy iOS6 nigdy nie miałem takiej sytuacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, możliwy jest downgrade do poprzedniego iOSa?

wk***ia mnie ta siódemka.

Obawiam się, że musisz się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masakra na iphone 4 tnie jak h.j już żałuję że to zrobiłem

Fakt tnie na maksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nie warto aktualizowac? Ulf
na 100% nie warto. Huuj to daje, a chodzi wszystko dwa razy wolniej.

Na ip5 też taka kapota, czy jest trochę lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jeszcze można zrobic downgrade nie wiem jak długo. Ja mam 4s i zostaje na 7.0.2 bo juz jest aktualizacja bo mi sie podoba a tel. Ładuje co 2 dni i tak zostało. Ale pewnie prawdziwa stabilność będzie mieć 7.1

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Addasko daj cenę na pw

Wyklepane na Variofonie :)

sprzedane juz sa - jak bede mial odezwe sie do ciebie na PW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Addasko jesteś pewien, że śmigają bez problemu w PL? I LTE śmiga?

Ja odpowiem vario, te ze stanów mają działanie LTE na USA i Europę, europejskie na usa nie mają czyli ze stanów są lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...