Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje


Rekomendowane odpowiedzi

k**wa już nie można powrócić do IOS 6!

iPhone iPod iPad - Przywróć system iOS 6 z iOS 7 (3593458118) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :polew:

Próbowałeś wszystko wyczyścić i postawić system na nowo poprzez aktualnego iTunes'a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa już nie można powrócić do IOS 6!

iPhone iPod iPad - Przywróć system iOS 6 z iOS 7 (3593458118) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :polew:

Próbowałeś wszystko wyczyścić i postawić system na nowo poprzez aktualnego iTunes'a ?

Ale co mam wyczyścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedziemy sie licytować, mi przycina

Może masz tą wersję iPhone'a?

:grin:

no dokładnie ta, ładuje jużdrugi dzień i nadal słaba coś ta bateria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.jpg

Spójrzcie na zdjęcie, od początku kupiłem kartę iTunes, udało mi sie załadować konto za 15 euro, klikam na coś co kosztuje, każą mi wpisać hasło, potem dziwne, ale znowu (za pierwszym razem dobrze wpisuje) i pózniej wyskakują te pytania, gdzie mogę wejść i sprawdzić jakie odpowiedzi ustawiłem na te pytania, choć nie przypominam sobie gdzie one były podczas rejestracji? Proszę o pomoc

---------- Post dopisany 16-10-2013 at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 15:51 ----------

Nikt nie wie jak mi pomoc?

Gdzie znaleźć odpowiedzi ma te pytania? Nie pamietam, jeśli one były przy rejestracji, co na nie odpowiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sie nie ustawiało tych pytań. Chyba od niecałego roku iTunes chce zeby na nie odpowiedzieć. Jasne ze nikt nie zna na nie odpowiedzi skoro ich jeszcze nie ustawił. Sam nie pamietam czy je ustawialem, czy udało mi sie je obejść. Podaj takie odpowiedzi które pasują i git.

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

Chyba ze nie miałeś przyjaciół w szkole i nigdy nie miałeś auta. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s18.postimg.org/va4y57il1/image.jpg

Spójrzcie na zdjęcie, od początku kupiłem kartę iTunes, udało mi sie załadować konto za 15 euro, klikam na coś co kosztuje, każą mi wpisać hasło, potem dziwne, ale znowu (za pierwszym razem dobrze wpisuje) i pózniej wyskakują te pytania, gdzie mogę wejść i sprawdzić jakie odpowiedzi ustawiłem na te pytania, choć nie przypominam sobie gdzie one były podczas rejestracji? Proszę o pomoc

---------- Post dopisany 16-10-2013 at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 15:51 ----------

Nikt nie wie jak mi pomoc?

Gdzie znaleźć odpowiedzi ma te pytania? Nie pamietam, jeśli one były przy rejestracji, co na nie odpowiedziałem.

Rozwiązałeś problem ?

Pamiętasz Apple ID i hasło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple id i hasło znam

Problemu nie rozwiązałem

Uzupełniłem sobie konto i tyle za każdym razem wyskakuje takie okno jak wyżej

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Co nie wpisze jest zle

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

No to w takim razie nie ustawialem tych pytań a zadają odpowiedzi

Mam telefon dwa lata, wiec zanim wymyślili te pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfigurowałeś telefon sam?

Na starcie zanim zaczniesz z niego korzystać przechodzi się przez proces konfiguracji, między innymi tworzenia identyfikatora Apple ID. Wtedy też ustawiasz pytania zabezpieczające konto.

Zerknij tu:

Ratunkowy adres e-mail i sposób zerowania pytań zabezpieczających konta Apple ID

Mam nadzieję, że pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nic

Robię co mogę, jednak nie ma opcji, które są napisane na stronie, żeby z nich skorzystać

Cytat ze strony:

Czy mogę zmienić odpowiedzi na pytania zabezpieczające dla konta Apple ID?

Tak. Odpowiedzi na pytania zabezpieczające podane podczas rejestrowania konta Apple ID można zmieniać. Przejdź do strony Mój Apple ID i kliknij przycisk Zarządzaj swoim identyfikatorem Apple ID. Zaloguj się, podając nazwę użytkownika konta Apple ID i hasło, przejdź do sekcji Hasło i zabezpieczenia, a następnie kliknij opcję Wyzeruj informacje zabezpieczające.

A to screen, gdzie tam jest opcja wyzeruj informacje zabezpieczające? Problemy z tym Apple hasło hasła i pytania, na które nie odpowiadałem nigdy

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nic

Robię co mogę, jednak nie ma opcji, które są napisane na stronie, żeby z nich skorzystać

Cytat ze strony:

Czy mogę zmienić odpowiedzi na pytania zabezpieczające dla konta Apple ID?

Tak. Odpowiedzi na pytania zabezpieczające podane podczas rejestrowania konta Apple ID można zmieniać. Przejdź do strony Mój Apple ID i kliknij przycisk Zarządzaj swoim identyfikatorem Apple ID. Zaloguj się, podając nazwę użytkownika konta Apple ID i hasło, przejdź do sekcji Hasło i zabezpieczenia, a następnie kliknij opcję Wyzeruj informacje zabezpieczające.

A to screen, gdzie tam jest opcja wyzeruj informacje zabezpieczające? Problemy z tym Apple hasło hasła i pytania, na które nie odpowiadałem nigdy

http://s22.postimg.org/eeztpk365/image.jpg

A nie prościej zadzwonić do Apple, niż walczyć jak powstaniec? Ja bym tak zrobił, szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam zamiar kupic telefon jakiś jakis dotykowy, tylko jaki ?:)poradzcie cos :)HTC s8, LG swift l5 II, l7 II, lumia, Samsung galaxy itp. :)Czekam na propozyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam zamiar kupic telefon jakiś jakis dotykowy, tylko jaki ?:)poradzcie cos :)HTC s8, LG swift l5 II, l7 II, lumia, Samsung galaxy itp. :)Czekam na propozyje :)

W wątku o Apple to Ci chyba nikt żadnego swifta nie poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iphone 5s jest juz dostepny w orange oplaca sie go wziac w abonamencie 69zł 24mc za 1979zł ?

Poczekaj do świąt, będą pewnie promocje, obniżki itp... poza tym 5s to nowość, niech renek troche ochłonie i ceny polecą w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iphone 5s jest juz dostepny w orange oplaca sie go wziac w abonamencie 69zł 24mc za 1979zł ?

Jeżeli skorzystasz z promocji -30% rabatu na abonament przez 24 miesiące, oferta w Orange robi się dość ciekawa.

Cały kontrakt wynosi Cię wtedy:

69,90-30%=48,93

48,93*24+1979=3153,32

Jeżeli ilość minut i pakiet danych, które oferują w tym pakiecie są wystarczające to odpowiedź jest jednoznaczna :wink:

Co do świątecznych okazji - wątpie, żeby ceny iPhone'a 5S poleciały w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iphone 5s jest juz dostepny w orange oplaca sie go wziac w abonamencie 69zł 24mc za 1979zł ?

Jeżeli skorzystasz z promocji -30% rabatu na abonament przez 24 miesiące, oferta w Orange robi się dość ciekawa.

Cały kontrakt wynosi Cię wtedy:

69,90-30%=48,93

48,93*24+1979=3153,32

Jeżeli ilość minut i pakiet danych, które oferują w tym pakiecie są wystarczające to odpowiedź jest jednoznaczna :wink:

Co do świątecznych okazji - wątpie, żeby ceny iPhone'a 5S poleciały w dół.

Skad wziasc kupon obizajacy abonament ?

Ok znalazlem na grouponie.., chyba ze ktos ma zbedny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad wziasc kupon obizajacy abonament ?

Ok znalazlem na grouponie.., chyba ze ktos ma zbedny :-)

Bez problemu można znaleźć na różnego rodzajach forach lecz ten z groupona jest dość atrakcyjny - masz jeszcze do wydania 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...