Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak kogoś irytuje brak przetestowania jakiejkolwiek aplikacji przed wydaniem kasiory to jest taka możliwość, nawet na iOS 7 bez JB. Nie wiem czy można o tym pisać na forum. Odrazu zaznaczam, nie toleruje piractwa ale w kur... się, kiedy wydam kilka euro jak się pózniej okazuje na bezużyteczną grę/program to mnie trzepie:kwasny:

Ps

Wy tez odnosicie wrażenie ze ipady zwolniły na iOS 7 nawet 4? Na moim 4S jest ok ale na iPadzie 4 z "bebechami" odrobine lepszymi od Iphone 5 nawet pisanie na klawiaturze zwalnia:facepalm:. Lubię Apple ale zaczynają w kulki lecieć. Mam nadzieje ze szybko to naprawią.

Dla chetnych 3 noweczki z UK Apple store 5s 16gb w trzech kolorach, gold, space grey and silver. Pozdro

Opublikowano
Jak kogoś irytuje brak przetestowania jakiejkolwiek aplikacji przed wydaniem kasiory to jest taka możliwość, nawet na iOS 7 bez JB. Nie wiem czy można o tym pisać na forum. Odrazu zaznaczam, nie toleruje piractwa ale w kur... się, kiedy wydam kilka euro jak się pózniej okazuje na bezużyteczną grę/program to mnie trzepie:kwasny:

Ps

Wy tez odnosicie wrażenie ze ipady zwolniły na iOS 7 nawet 4? Na moim 4S jest ok ale na iPadzie 4 z "bebechami" odrobine lepszymi od Iphone 5 nawet pisanie na klawiaturze zwalnia:facepalm:. Lubię Apple ale zaczynają w kulki lecieć. Mam nadzieje ze szybko to naprawią.

Dla chetnych 3 noweczki z UK Apple store 5s 16gb w trzech kolorach, gold, space grey and silver. Pozdro

Co do spowolnienia iPada, to potwierdzam. Na iPhone 5 za to, chodzi już od którejś bety, bez zarzutów.

Opublikowano

No to jaki jest ten sposób?

Opublikowano
No to jaki jest ten sposób?

iPhone5S??/??_??iPhone4S??_????????-PP????

W razie problemów z ogarnięciem tematu pytać.

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Instalujesz program na pc i odpalasz. W sekcji ikona "jabłuszko w dłoni" wyszukujesz aplikacje działające na iurzadzeniach bez JB

http://www.iphone-gps.ru/wp-content/uploads/2013/06/25pp1-1024x712.png

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Można tez z poziomu tej aplikacji zainstalować osobny program na Iphone czy iPadzie i z jego poziomu kolejnie pobierać oraz instalować gry/programy do przetestowania przed zakupem:wink:

Opublikowano
Addasko jesteś pewien, że śmigają bez problemu w PL? I LTE śmiga?

Wyklepane na Variofonie :)

smigaja z tego co znajomy mowil bo mu wyslalem do testow :wink:

Opublikowano

Addasko daj cenę na pw

Wyklepane na Variofonie :)

Opublikowano

Pany, możliwy jest downgrade do poprzedniego iOSa?

wk***ia mnie ta siódemka.

Opublikowano

Mnie wk***ia słabsza bateria... Na iPadzie 4 zawsze wytrzymywal "w użyciu" ok. 12-13 godzin, a teraz po dwóch ladowaniach nie osiągnąłem nawet 10 h... Tez tak macie?

Opublikowano

Ja tak mam na iPhone 4S.

Czasem na koniec pracy, koło 18, mam niecałe 10% baterii, gdzie przy iOS6 nigdy nie miałem takiej sytuacji...

Opublikowano
Pany, możliwy jest downgrade do poprzedniego iOSa?

wk***ia mnie ta siódemka.

Obawiam się, że musisz się przyzwyczaić.

Opublikowano

No masakra na iphone 4 tnie jak h.j już żałuję że to zrobiłem

Opublikowano
No masakra na iphone 4 tnie jak h.j już żałuję że to zrobiłem

Fakt tnie na maksa.

Opublikowano

Czyli jednak nie warto aktualizowac? Ulf

Opublikowano
Czyli jednak nie warto aktualizowac? Ulf
na 100% nie warto. Huuj to daje, a chodzi wszystko dwa razy wolniej.

Na ip5 też taka kapota, czy jest trochę lepiej?

Opublikowano

u mnie na I5 bangla super i nagle bateria dłużej trzyma :)

Opublikowano

Pany jeszcze można zrobic downgrade nie wiem jak długo. Ja mam 4s i zostaje na 7.0.2 bo juz jest aktualizacja bo mi sie podoba a tel. Ładuje co 2 dni i tak zostało. Ale pewnie prawdziwa stabilność będzie mieć 7.1

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Addasko daj cenę na pw

Wyklepane na Variofonie :)

sprzedane juz sa - jak bede mial odezwe sie do ciebie na PW :decayed:

Opublikowano
Addasko jesteś pewien, że śmigają bez problemu w PL? I LTE śmiga?

Ja odpowiem vario, te ze stanów mają działanie LTE na USA i Europę, europejskie na usa nie mają czyli ze stanów są lepsze.

Opublikowano

Ok, dzięki

Wyklepane na Variofonie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.