Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Formuła 1 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli Alonso przejdzie do BMW to raczej za Roberta, a nie za Heidfelda...

Opublikowano

wszyscy zawodnicy z aktualnie 3 najlepszych zespolow F1 tj. Ferrari, Mclaren i BMW maja przedluzone kontrakty na rok 2009

takze takie info raczej mozna do plotek zaliczyc

Opublikowano
  • Autor

A transfer Alonso z zeszłego sezonu? Też miał kontrakt.

Rozwiązanie umowy za porozumieniem stron nie stanowi problemu.

Opublikowano

ja tam bym chcial zeby Kubica zawsze dojezdzal do mety przed Haifeldem :-)

reszta moze zejsc na drugi plan, Robert jezdzi slabym BMW nic nie moze powalczyc z Mc czy Ferarkami, poza tym w niemieckim team'ie wszyscy sa za Haifeldem a nie za Polakiem

Hamilton jest naprawde dobrym kierowca i pewnie nikt mu tytulu mistrza w tym sezonie nie da rady odebrac ale... nigdy nic nie wiadomo.

Opublikowano

Hamilton jest naprawde dobrym kierowca i pewnie nikt mu tytulu mistrza w tym sezonie nie da rady odebrac ale... nigdy nic nie wiadomo.

wnioskujesz to po tym, ze na 5 wyscigow przed koncem ma 2 pkt. przewagi nad Massa ?

w tamtym sezonie na 2 wyscigi przed koncem mial 17 pkt. przewagi nad Raikkonenem, a kto wygral tamten sezon chyba kazdy sie orientuje

A transfer Alonso z zeszłego sezonu? Też miał kontrakt.

Rozwiązanie umowy za porozumieniem stron nie stanowi problemu.

tyle ze Alonso mial podpisany wczesniej kontrakt na X lat, przejechal caly sezon w MC, po czym tak jak piszesz rozwiazali kontrakt

w przypadku kierowcow BMW kontrakt podpisano niecaly miesiac temu tylko na 1 sezon, takze malo logiczne wydaje sie rozwiazanie kontraktu ktory dopiero co podpisano

Opublikowano

Wybiera się ktoś z klubu na wycig na Monze :mysli:

Opublikowano

Wybiera się ktoś z klubu na wycig na Monze :mysli:

A co masz wolne bilety :gwizdanie:

Opublikowano

Na żywo to jutro oglądnę :)

Opublikowano

Kubica 2gi na treningu :)

Opublikowano

już się nie mogę doczekać wyścigu :dance2:

Opublikowano

bedzie jatka

zobaczycie

pudlo na bank

Opublikowano
  • Autor

Na kwalifikacjach będzie padać :evil:

Opublikowano

ale Robert da rade :tongue4:

i będzie w czołówce :gwizdanie:

wczoraj na treningach był drugi :>

Opublikowano

Ale zonk :thumbdown:

Loteria jak diabli

Opublikowano
  • Autor

Warunki się pogorszyły nie w porę - zobaczymy jak będzie pogoda jutro, bo to ona zadecyduje o przebiegu wyścigu.

Opublikowano

tak sie dzieje jak sie ustawia caly bolid na piekna pogode, a tu zonk

no i to wyczekiwanie jeszcze jedni na drugich...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.