Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Formuła 1 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lepszą opcją od BMW byłoby tylko Ferrari lub McLaren a te zespoły mają już od dawna zaklepane składy na przyszły rok. Przez duże zmiany w regulaminie może się sporo poprzewracać w przyszłym sezonie.

jeszcze raz podkresle

nie ferrari, nie mclaren tylko bmw

pamietacie zeszly sezon jakie szroty te beemki byly?

wszyscy sie modlili zeby do mety cale dojechaly

i co? lepiej budowac silny zespol od zera czy isc na latwizne wsiadajac do ferrari i mclarena?

ide o zaklad, ze Robert w przyszlym sezonie poradzilby sobie takze w toro rosso i red bull

Opublikowano
  • Autor

Na temat Toro Rosso już coś napisałem. W przyszłym sezonie wszyscy mogą być w ciężkim szoku.

BMW to nie jest zespół budowany od zera, wywodzi się z Sauber-Petronas, który od lat był obecny w F1 i zdecydowanie nie woził tablicy koniec wyścigu. Nie odnosili co prawda spektakularnych sukcesów, ale był to okres w którym tylko Ferrari takowe odnosiło ;)

Z pozostawaniem w BMW to tak jakbyśmy o najlepszym polskim piłkarzu mówili, żeby pozostał w Tottenhamie, zamiast przejść do Chelsea czy Man Utd, bo przecież lepiej budować zespół od zera.

Opublikowano

a ja sie upieram, ze BMW Sauber jest prawdziwa ekipa dopiero od tego sezonu

wczesniej przypominali Super Aguri - oby do mety, nie wazne ze na koncu

do Ferrari albo McLaren owszem, ale jeszcze nie teraz

miec satysfakcje, ze sie zlalo im tylek w bolidzie BMW - bezcenne

Opublikowano

A świstak pakował :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie a gdzie można znaleść jakąś specyfikację bolidu F1? jakieś ogólne parametry

Opublikowano

A świstak pakował :gwizdanie:

Ty sie Wąski nie mądruj, bo jestes najbliżej to wiesz :wink4:

My se tak tylko pierd....my :gwizdanie:

Opublikowano

po Krakowie chodzą słuchy że Wąski jeżdzi obok Roberta podczas wyścigów :polew:

Opublikowano

po Krakowie chodzą słuchy że Wąski jeżdzi obok Roberta podczas wyścigów :polew:

jako aniol stroz?? :polew:

Opublikowano

po Krakowie chodzą słuchy że Wąski jeżdzi obok Roberta podczas wyścigów :polew:

Nie tak to Robert obok mnie :gwizdanie: podobno :wink4:

Opublikowano

a w weekend nie pospimy co? :wink4:

Opublikowano

W końcu Robercik dostał jakąś porządną kasę :good:

Opublikowano

noooo , teaz zarabia 135 pln na sekundę :kox::good: :good: :good:

Opublikowano

noooo , teaz zarabia 135 pln na sekundę :kox::good: :good: :good:

Coś chyba Ci się kalkulatorek popsuł :kox:

Opublikowano

:shocked:

należy mu sie

Opublikowano

mam nadzieję że w ten weekend będzie podium a najlepiej nr one :>

Opublikowano

Zobaczymy :good:

ale każdy by chciał :) mam nadzieję że się pojawi po sezonie w Krak :)

Opublikowano

noooo , teaz zarabia 135 pln na sekundę :kox::good: :good: :good:

Coś chyba Ci się kalkulatorek popsuł :kox:

no i to tak ladnie, zawyza prawie 2x :gwizdanie:

Opublikowano

nie ważne , cieszmy się że mamy takiego Orła :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.