Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Formuła 1 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobre dobre widziałem ciśnienie na maxa :tongue4:

Opublikowano

Trochę boję się swojej reakcji na reakcję FIAmiltona jak już zdobędzie (kiedyś) tyłuł MŚ. Nie cierpię jak macha tymi swoimi witkami...

Obym nie miał czegoś ciężkiego pod ręką bo poleci w telewizor :decayed:

Opublikowano

Trochę boję się swojej reakcji na reakcję FIAmiltona jak już zdobędzie (kiedyś) tyłuł MŚ. Nie cierpię jak macha tymi swoimi witkami...

Obym nie miał czegoś ciężkiego pod ręką bo poleci w telewizor :decayed:

Ogladaj wyścigi w lustrze, zawsze taniej bedzie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

...i potem 7 lat nieszczęscia? :tongue4:

Opublikowano

to przez szybe i taz taniej i bez nieszczęścia :tongue4:

Opublikowano

Nieźle :thumbup: Może po prostu nie położe sobie nic ciężkiego w zasięgu rąk :cool1: EOT

Opublikowano

...i potem 7 lat nieszczęscia? :tongue4:

Jak H. wygra to i tak nieszczęście gotowe na długie lata :)

Dobra, koniec OT

Opublikowano

Kubica i Alonso na torze kartingowym w Szanghaju:

http://pl.youtube.com/watch?v=7-Bx__gIkv4

Opublikowano

I niestety Robert dopiero z 11 pola ruszy do jutrzejszego wyścigu :kwasny:

Opublikowano

z 11 bo Webera przesuneli o 10 pozycji....ale Robert miał kiepski dzień ale może sytuacja z Włoch się powtórzy i też będzie na podium :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

z 11 bo Webera przesuneli o 10 pozycji....ale Robert miał kiepski dzień ale może sytuacja z Włoch się powtórzy i też będzie na podium :naughty: :gwizdanie:

nie miał kiepskiego dnia tylko widac bylo ze walczy z autem pewnie coś ze balansem nie tak :mysli:

Opublikowano

z 11 bo Webera przesuneli o 10 pozycji....ale Robert miał kiepski dzień ale może sytuacja z Włoch się powtórzy i też będzie na podium :naughty: :gwizdanie:

nie miał kiepskiego dnia tylko widac bylo ze walczy z autem pewnie coś ze balansem nie tak :mysli:

między innymi to miałem na myśli ...chodzi o to że ma pecha w końcówce sezonu, bo akurat teraz auto mu nie jedzie jak trzeba :embarrassed:

Opublikowano

no cos musialo byc totalnie nie tak

w pierwszym sektorze tracil tylko 0,02 sek a potem bylo juz tylko gorzej

miejmy nadzieje ze zatankuja go na maksa, wypuszcza na twardych gumach, dobrze wystartuje, a Ci z czlowki sie pozabijaja na dzien dobry

Opublikowano

o której jutro jest wyścig?[br]Dopisany: 18 Październik 2008, 22:06_________________________________________________już wiem , o 9:00 :kox:

Opublikowano

miejmy nadzieje ze zatankuja go na maksa, wypuszcza na twardych gumach, dobrze wystartuje, a Ci z czlowki sie pozabijaja na dzien dobry

To że go zatankują na maxa to prawie pewne :rolleyes: Innej opcji nie ma wg mnie :decayed: Poza tym może jakiś deszczyk? Ja jakoś nie przekreślam szans Roberta na bardzo dobry występ i coś w okolicach podium? :gwizdanie: :kox: Ale jutro punkt 9.00 wszyscy na stanowiskach i kciuki mają być sine od ściskania :naughty::wink4:

Opublikowano

Ja myślę, że na stanowisku trzeba być od 830 i w godz. 830-900 modlić się o deszcze.

W przeciwnym wypadku, to nawet a full zatankowany bolid nie pomoże (przy prędkościach BMW).

Niestety :wallbash:

Obym się mylił :notworthy:

Opublikowano

badzmy dobrej mysli :wink4:

Opublikowano

o której jutro jest wyścig?[br]Dopisany: 18 Październik 2008, 22:06_________________________________________________już wiem , o 9:00 :kox:

Już od 8 w Polsacie Sport Extra studio!

widzę jeden dobry scenariusz:

tuż przed pierwszym tankowaniem Nick uderza w bandę, Robert nie tankuje i wychodzi na prowadzenie..............

Opublikowano

czołówka szybko zjechała dotankować :gwizdanie:

Opublikowano

nie pamiętam kiedy ostatnio wstałam w niedzielę o 8 rano

oby było warto.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.