Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Formuła 1 2008


Yelo

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że nie na 1 pitstop, ale będzie kilka punkcików potrzebnych do obrony pozycji przed Raikonnenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w Ferrari też pomogli Kubicy :tongue4: Patrząc z perspektywy wczorajszych kwalifikacji, to P6 jest zdecydowanie satysfakcjonujące. 6 pkt przewagi nad Raikonnenem tez daje spore szanse na obronę miejsca na podium na koniec sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po wyścigu i tak uważam że Kubica pojechał dzisiaj bardzo dobrze, w przyszłym sezonie powalczy o mistrza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Lewis zrobil to ,co nalezalo i wygral,szkoda,bo to nie wynik przypadku...pracowal na to caly sezon,ale podoba mi sie postawa Roberta,szansa na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej-poczekamy na ostatni wyscig i tez sie bedziemy cieszyc z trzeciej pozycji dla naszego kierowcy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było zle -tylko szkoda roberta, rzeczywiscie BMW powinno mu pomoc i zamienic zawodnikow miejscami,gdyz nawet pit lane robert mial nieco krotszy,a zawsze to wiecej punktow na obrone przed finem,zobaczymy ostatni wyscig w brazyli bedzie bardzo ciekawie :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Kovalainena no i szkoda że małpka znowu wygrała. Ogólnie nie jest źle zważywszy że Robert startował z 11 pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Robert i tak jest Wielki :notworthy: Strategia zespołu jakoś mu nie pomogła a on jechał bardzo dobrze, jakoś nikt mu nie odskakiwał mimo, że jego bolid nie prowadził się najlepiej. Bo wczorajsze marne kwalifikacje to jednak nie jakaś strategia tylko marne przygotowanie bolidu. Zaskoczyli mnie tymi 2 tankowaniami :decayed: Ale jak widać w tym wyścigu nie dawało to zbyt wiele... Robert dzisiaj bardzo oszczędnie pojeździł, nie szalał, nikomu nie utrudniał życia, tylko 2 komplety opon zajeździł :naughty: bełemwu chyba liczyło na deszcz, nie ukrywam że ja też :decayed: No ale cieszmy się i tym co Robert wywalczył w tym sezonie :good::notworthy: Wg mnie będzie 3 :wink4: Jeszcze tylko jedno mi się marzy... żeby Hammm... nawalił w ostatnim GP :evil: Bo to Massa powinien być mistrzem :good::decayed: (mimo tych ten tego dzisiejszych "fajnych" i nieudolnych podmianek pozycji zawodników w teamie ferrari :naughty: mogli to zrobić precyzyjniej i w wyszukany sposób np. jakiś piruet czy coś :decayed: ale nie to żebym był fanem tego typu zagrywek, ale lepsze to niż Hujmiltun mistrzem :gwizdanie: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...