Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Prośba o sprawdzenie przed chipsem ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Planuję montaż wtrysków 0.216 (już kupione) i programik pod wtryski.

Widać coś niepokojącego ? Moje oko mówi mi że wszystko ok, ale może ktoś się dopatrzy czegoś.

Grupa 000 najpierw normalne potem BS - jak widać kąt wtrysku opóźniony lekko - pewnie po wymianie wtrysków jeszcze się opóźni ?

Masa powietrza zasysanego też ciut za mała w wyższych obrotach ale przepływomierz dawki nie tnie - czy może to być przeszkodą przy programie ?

Pozdrawiam :)

Log (0 - 008)

Log (1 - 011,011)

Log (2 - 007)

Log (3 - 000,000)

Log (4 - 003)

Log (5 - 013)

Log (0 - 001)

Log (1 - 004)

Opublikowano

ja tam nie widze nic nie pokojacego.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 12:36_________________________________________________turbo tez zmieniasz??? :)

Opublikowano
  • Autor

Turbo zostaje, liczę na okolice 130 kuni ;)

Opublikowano

Grupa 000 najpierw normalne potem BS - jak widać kąt wtrysku opóźniony lekko - pewnie po wymianie wtrysków jeszcze się opóźni ?

Masa powietrza zasysanego też ciut za mała w wyższych obrotach ale przepływomierz dawki nie tnie - czy może to być przeszkodą przy programie ?

Masa powietrza na serii, będzie "cięta" przy 4RPM bo takie jest założenie ECU jak i przede wszystkim T OB.

T wysterowanie b.dobre, staraj się na przyszlość robic dyna od max 1,4RPMm wówczas lepiej widać jak się turbo zbiera do optymalnego zadania doładowania...

brakuje BS'ów, ogólnie jest ok.

Opublikowano

Wszystko :good: . Widzę, że ostro się wziąłeś za autko :gwizdanie: .

Opublikowano

zrob jeszcze 001 i 004 dynamiczne

Opublikowano

ja tam nie widze nic nie pokojacego.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 12:36_________________________________________________turbo tez zmieniasz??? :)

Mam pytanie w AHU na jakie turbo można zmienić :mysli:

Opublikowano

ja tam nie widze nic nie pokojacego.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 12:36_________________________________________________turbo tez zmieniasz??? :)

Mam pytanie w AHU na jakie turbo można zmienić :mysli:

najlepiej na VNT ...

Opublikowano

ja tam nie widze nic nie pokojacego.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 12:36_________________________________________________turbo tez zmieniasz??? :)

Mam pytanie w AHU na jakie turbo można zmienić :mysli:

najlepiej na VNT ...

No ale w AHU jest nadciśnienie a nie podciśnienie i chyba komp orginalny nie da rady opanować VNT wiec chyba to już grubsza zabawa niż zmiana wtrysków

Opublikowano

Domyślam się, że drugi log 000 jest BS? Jeśli tak, to kąt lekko za późny.

Opublikowano

ja tam nie widze nic nie pokojacego.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 12:36_________________________________________________turbo tez zmieniasz??? :)

Mam pytanie w AHU na jakie turbo można zmienić :mysli:

najlepiej na VNT ...

No ale w AHU jest nadciśnienie a nie podciśnienie i chyba komp orginalny nie da rady opanować VNT wiec chyba to już grubsza zabawa niż zmiana wtrysków

sterownik ogarnie , tyle ze trzeba przerabiac instalacje na podcisnienia ...

Opublikowano

tak jak spanky napisal,robilem to w poprzednim aucie,mysle ,ze niewarto jezeli nie zamierzasz zmieniac pompy wtryskowej.

Opublikowano

Ok dodałem dynamiczne 001 i 004:

Log (0 - 001)

Log (1 - 004)

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.