Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka praca???


krissss8

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiem się w tym temacie bo studiuję dziennie i pracuję.

Co robię?

Korepetycje z angielskiego,tłumaczenia - prywatnie ale również i w firmie.

Jeśli jesteś dobry z języka, to masz łatwiej bo grupa docelowa Twoich klientów jest baaaaaardzo duża.

Jeśli z kolei "dajesz radę" z matematyki, chemii czy też innego przedmiotu "szkolnego" - uczniowie wydają się najlepszymi "target customers".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to z praca na studiach dziennych ale jak Rex wspomnial jak sie znasz na jakims jezyku to korepetycje to dobry zarobek :) Sam od czasu do czasu udzielam korepetycji nie tylko jezykowych ale rowniez z zakresu Informatyki :)

Dodatkowo dobrym zarobkiem jaki mi przynosi dochody sa przyjecia slubne itp. ( woze mlode pary do slubu ) , oczywiscie jesli twoja furmanka sie spodoba :)

Mysle rowniez ze jako przedstawiciel tez moze byc dobrym biznesem na jakis czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nosilem worki przy rozladunkach na nabrzezu zbozowym w szczecinie - 5 zl za godzine - ale to bylo ponad 10 lat temu!! teraz pewnie skorzystal bym z rady Bryni!! Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stacjację paliw :) wtedy czekają Cię nocne zmiany :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tak liczne odpowiedzi, byłem na stacji benzynowej i na nocki nie dałbym rady, bo od godziny 20 do godziny 8 rano, a na 8.30 na zajecia, tak wiec nie widzę sie na tych zajęciach, korepetycje - raczej tak dobry nie jestem zeby komus korków udzielac, wożenie ślubnych par... mi sie podoba moja furka, ale chyba ludzie wolą nowsze:P oferta Bryni brzmi interesująco...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle rowniez ze jako przedstawiciel tez moze byc dobrym biznesem na jakis czas :)

Nie wiem czy to zajęcie sprawdzi się przy studiach dziennych :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj Kumpel Pracuje na pół etatu na nocki w Selgrosie!!! Warto popytac...

Choc Oferta Brynii tez niczego sobie... Hmm. Jestem z Radomia.. Moze spytam..?? :tongue4:

E... nie mam jakos zaciecia.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosto. Praca ciężka, ale mozna sporo zarobic. Ankieter dla RENOMOWANYCH instytutów badawczych. Zawierana jest umowa zlecenie na okresloną ilość ankiet ( średno za ankietę płaca 15-25 zł brutto/ sztuka), ale nie są krótkie ankiety, z paroma pytaniami- uprzedzam.

Instytuty badawcze poprzez koordynatorów regionalnych szkolą pracowników, określają kryteria badania ankietowego itp. itd..

Ja tak zaczynałam na studiach. Teraz jestem szefem ośrodka radomskiego, zatrudniam 10 osób - dlatego polecam

Jak chcesz nanmiary na koordynatora z Twojego regionu zapraszam na PW.

No oglądałem taki film "Obywatel Piszczyk" z Jerzym Stuhrem. On w latach 60-tych już brał nocki i pisał takie ankiety, zamieniał się w sklepową, górnika (wszystko fałszował) - mi by to pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...