Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Odłączenie akumulatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy odłączenie akumulatora kasuje inspekcje serwisowe? Chodzi mi o to że powinna mi już wyskoczyć inspekcja olejowa a nie wyskakuje. Przypomniałem sobie że przecież wymieniałem akumulator i może dlatego wyzerowało się wszystko???

Opublikowano

Czy odłączenie akumulatora kasuje inspekcje serwisowe? Chodzi mi o to że powinna mi już wyskoczyć inspekcja olejowa a nie wyskakuje. Przypomniałem sobie że przecież wymieniałem akumulator i może dlatego wyzerowało się wszystko???

Odłączenie aku nie powinno kasować ustawień inspekcji.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a czy ta inspekcje olejowa w każdej A4 się wyświetla ??

Opublikowano

Powinna ,ale może być nie ustawiona

Opublikowano

a da się jakoś ustawić ?

może zadaję głupie pytania, ale mam krótko ten samochód

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

odgrzebię ale mam pytanie - czy da się wykasować "Service", który pojawia mi się po włączeniu zapłonu. Szukałem w google jednak znalazłem instrukcję jak wykasować w starszych wersjach ( u mnie nie działa).

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 17:19_________________________________________________dodam tylko, że moje audi jak w profilu A4 model 2000/2001 1,9tdi tiptronic

Opublikowano

odgrzebię ale mam pytanie - czy da się wykasować "Service", który pojawia mi się po włączeniu zapłonu. Szukałem w google jednak znalazłem instrukcję jak wykasować w starszych wersjach ( u mnie nie działa).

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 17:19_________________________________________________dodam tylko, że moje audi jak w profilu A4 model 2000/2001 1,9tdi tiptronic

http://www.a4-klub.pl/smf/kasowanie_inspekcji_in1_in2_oil-t4640.0.html;

Opublikowano

mati9151 Czy po odłączeniu aku nie miałeś problemu z elektrycznymi szybami?

Opublikowano

b[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 20:39_________________________________________________

odgrzebię ale mam pytanie - czy da się wykasować "Service", który pojawia mi się po włączeniu zapłonu. Szukałem w google jednak znalazłem instrukcję jak wykasować w starszych wersjach ( u mnie nie działa).

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 17:19_________________________________________________dodam tylko, że moje audi jak w profilu A4 model 2000/2001 1,9tdi tiptronic

http://www.a4-klub.pl/smf/kasowanie_inspekcji_in1_in2_oil-t4640.0.html;

niestety nie m tam informacji o tym jak w konkretnie moim modelu wykasować "service" tzn. wszystkie metody sprawdzone - bez rezultatu ale...znalazłem na konkurencyjnym forum to:

1. wyłączyć zapłon

2. wcisnąć jednocześnie przyciski A i B (lub jak kto woli X i Y)

3. włączyć zapłon (nie uruchamiając silnika) z wciśniętymi przyciskami

4. puścić przyciski

5. pojawia się na chwilę napis SERVICE 15000

itbbnt

zadziałało więc polecam do silników AJM!

Opublikowano

mati9151 Czy po odłączeniu aku nie miałeś problemu z elektrycznymi szybami?

Zapewne chodzi o to, że nie otwierają się i nie zamykają samoczynnie/automatycznie... Zamknij szybę do końca i pociągnij "dzyndzel" jeszcze raz do góry - automatyka powinna znowu działać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.