Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Szerokość opon do A4 Quatro 1.8 T - 180 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kupiłem auto na felgach 17"(audi) z oponami 225/45/R17. zastanawiam sie czy nie sa za szerokie??

wydaje mi sie ze pzry napedzie na 4 koła nie sa potrzebne az takie szerokie

Wiec jak sadzicie??

Chce pzrejsc na 205

jaka jest wasza wiedza na ten temat( jakie powinny byc ??)

Opublikowano

nie są za szerokie, miłego jeźdżenia :decayed:

Opublikowano

Ja sądze, że 235 będą nawet lepsze :decayed:

Opublikowano

Nie przechodz na 205, to jest dobry rozmiar :kox:

Opublikowano

205 to dobra szerokośc na 16"... na 17" to takie jak masz lub szersze nawet :th:

Opublikowano

Jeszcze 215 też są dobre , miałem kiedys i dobrze sie prowadziło

Opublikowano

ja zapodałem 235 wczoraj, niby w dizlu ale moc podobna i jest bardzo pozytywnie , za mocne masz autko na wąskie gumki będą się gięły na zakrętch . Najlepiej weź 225

Opublikowano

kupiłem auto na felgach 17"(audi) z oponami 225/45/R17. zastanawiam sie czy nie sa za szerokie??

szerokość jak najbardziej do 17" i nie masz co kombinować :th:

Opublikowano
  • Autor

poprostu miałem, a w zasdzie jeszce mam calibre Turbo i w niej standardowo były 205/50R16, przeszedłem na 205/45R17 wiem ze powinny byc 215, ale naped miałem 4x4 i nie chciałem zeby mnie woziło po koleinach( moc był w granicach 255-260 koni

Opublikowano

225/45R17 idealny katalogowy rozmiar do B5.

Nie kombinuj z innymi , bo lepiej nie będzie :decayed:

A 235/45R17 na 7,5 calowych felgach nie polecam :D mi wytarło przewody paliwowe w prawym nadkolu :gwizdanie:

  • 5 lat później...
Opublikowano

Helou!

Dopisuję swoje pytanie tutaj, bo temat jest pasujący.

Mianowicie chodzi mi o szerokości kół przy quattro.

Jeśli mam przód 8,5" szerokości felge, a tył 9,5" to jakie gumki na to najlepiej naciągnąć ??

Czy można tak jeździć w ogóle, czy nie niszczę w ten sposób układu napędowego ??

Pozdr

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

Dobra, znalazłem odpowiedni temat, ale nie ma tam jednoznacznej odpowiedzi :/

http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/rant-quattro-szerokosci-felg-np-8-8-5-moze-byc-218222/index2.html

Opublikowano

Do Quattro tylko i wyłącznie takie same rozmiary kół zarówno z przodu jak i z tyłu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.