Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANA] Moja A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1,6 benzyna, 17 calowe felgi OZ

16471858c76ff007med.jpg

Opublikowano

Fajne autko :th: ładny kolor :th: felgi :th: progi nie pasuja do reszty :thumbdown: albo je sciągnij albo dokładka do przedniego i tylnego zderzaka :th:

Opublikowano

Fajne autko widać po polerce zderzaki do polakierowania całe i :th:

Opublikowano

trzeba dopracować zderzaki i wsadzić na przód lampy po lifcie, tylko trzeba pomyśleć co wsadzić żeby te progi pasowały, może przód RS lub coś RSo podobne? A tył... :mysli: może tylko dokładka w kolor? ale raczej za mało bo próg mimo wszystko zbyt nisko będzie :mysli: Ogólnie ktoś pomyślał żeby te progi jakoś wyglądały, bo nie ma czarnych listew na drzwiach i jakoś to się zgrywa, ale o zderzakach to już nie :wallbash: Zastanawia mnie ten pełen wypas w środku 1,6 :naughty: pochwal się :wink4: Czekamy na więcej foto :hi:

Opublikowano

Progi i brewki ( jak dobrze widzę :naughty:) nie bardzo pasują do tego auta :decayed:

Kupiłaś auto z takimi ulepszeniami czy to własna koncepcja ? :rolleyes:

Lampki zespolone Valeo , wszystkie dokładki w kolor i juz jest gites :naughty:

Zobacz sobie modyfikacje kolegów Sokohln i Szuder :wink4: :th:

Daj wiecej fotek , i pare by sie przydało środeczka :tongue4:

Opublikowano

ladna. ale trzeba koniecznie cos zrobic z progami albo zdjac albo cos dodac na przod i tyl. ja do tego bym przyciemnil jeszcze przednie szybki boczne. bo jak sa tylko przyciemnione z tylu to jest jakas lipa. takie jest moje zdanie.

Opublikowano
  • Autor

byly przyciemnione ale policja je zdrapala! nad lampami wciaz mysle

Opublikowano

byly przyciemnione ale policja je zdrapala! nad lampami wciaz mysle

Jak były osmolone na przodzie tak jak na tyle to sie wcale nie dziwie :rolleyes:

Nie można bylo tak na lajcie ściemnić ..ładniejszy efekt :kox:

Opublikowano

byly przyciemnione ale policja je zdrapala! nad lampami wciaz mysle

Policja Ci zdrapała? czy sama musiałas to zrobić?

Przyciemnij delikatnie i nic Ci nie zrobią :)

Opublikowano
  • Autor

Pomagali mi bo to młode chłopaki byli a mi ściąganie tej folii niezbyt szło :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Mnie złapali dwa razy do rutynowej kontroli i za każdym razem chcieli dowód zabrać. Może u nas jakieś ostrzejsze gliny :kwasny:

Opublikowano

słuchaj na początek pytanie ile chcesz poświęcić na poprawki po poprzednim właścicialu?

Opublikowano

no wizualnie ładnie się prezentuje :notworthy:(oprócz progów,trzeba je dopracować), no i silniczek skromny.... skromny ale ekonomiczny :th:

Opublikowano
  • Autor

5adb718083124970m.jpg

d71d6295c7fda06am.jpg

df4800c4516dba4bm.jpg

54bce7bdc07080adm.jpg

3947a9f268ecdde6m.jpg

Opublikowano

a co oznacza "pelen wypas" wg ciebie ... prosze wymien wyposazenie jakie masz w srodku ;) lub pokaz fotki ....

co do auta ... to pokaz wiecej fotek... progi i brewki wg mnie do wywalenia powinny pojsc :)

i co najmniej dziwnie wyglada wg mnie auto z przyciemnionymi tylko tylnymi szybami :) moze warto wszystkie przyciemnic delikatnie jak tak sie ciebie czepia policja :D

_________________________________________________

no to juz widze fotki ... ten pelen wypas to jest prawie najbiedniejsza wersje ....

- nie ma nawet zwyklej klimy nie mowiac o klimatroniku

- nie ma FISA (kompa)

- 4 zegary a nie 6 :)

- brak elektryki tylnych szyb

- brak podgrzewanych lusterek

- brak podgrzewanych siedzen

- brak profilowanych siedzen ( takich jak w S4 )

- brak elektryki siedzen

- brak glosnikow w tylnych drzwiach

- brak skory

- brak tempomatu

i pewnie jeszcze paru rzeczy :)

jedyne co tu widze poza podstawowym wyposazeniem to:

- kierownica "S" ktora na moje oko ma ok 500 000 zrobione :)

nie mam zamiaru krytykowac twojego auta ... po prostu ustosunkowalem sie do stwierdzenia z pierwszego postu "pelen wypas"

pozatym ladna blenda na tylnej szybie .... gdyby wywalic te progi i brewki i po prostu seryjne pomalowac pod kolor nadwozia to by bylo calkiem ladne auto ;]

aaa no i oczywiscie wywalic te pokrowce na siedzenia rodem z allegro tuning ;) tak samo jak allegrowa galka zmiany biegow .... z czerwona glowka ( jesli dobrze widze na jednym zdjeciu )

Opublikowano

No pełen wypas to napweno nie jest :) ale w facie za to jest :> autko ładne tylko progi nie pasują :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.