Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL TDI] Regeneracja wtryskow AFN


Maciek Gdy

Rekomendowane odpowiedzi

szukam dobrego pompiarza bo mam do naprawy wtryskiwacze poniewaz przy zmianie biegow a szczegulnie z 3 na 4 traci Nm do 3000-3200 obrotow i dopiero dostaje kopa tak jest na reszcie biegow tylko ze mniej odczuwalne rok temu w golfie tez Afn mialem to samo wymienilem wtryski na uzywki i i bylo ok na pol roku i teraz w tym jest to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób logi i wrzuć na forum, ja tam wątpię żeby była wina wtrysków, a w cenie regeneracji kupisz sobie nowe wtryski 0.216 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to na wtryski.

Regeneracja polegająca na czyszczeniu i regulacji to jest 200 zł za komplet w Nadarzynie.

Jak przyjdzie Ci wymieniać końcówki to wiadomo że trzeba już 216 ki brać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze kolega oczekuje 100% pewnej odpowiedzi zamieszczajac temat na kilku forach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie Sotom jestem pewien ze to wtryski bo w na poczatku roku mialem tez taka sytulacje kupilem uzywki i bylo oki do teraz dzwonilem do firmy Pezal to zaspiewali mi Dwa tysie za regeneracje a nowe 5 tysi:P (ostatnio jak po korek zalalem zrobilem stowe po miescie i zalalem do fulla to wyszlo 9,5litra a staralem sie jedzic wmiare normalnie) kuzyn mial tez 110 i max 7L kolegi ojciec ma a6 2.7 tdi i w miescie 10L max 11L a moj 9,5l to cos musi byc nie halo niemam problemow z odpalanie czy cieply czy zimny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na golfie3 ci napisałem rade.zrób logi i wrzóc na 4um. bedzie widac co dolega... wymienic cos to nie problem.

jesli parametry pracy silnika sa ksiazkowe to nie ma bata chyba ze problem tkwi w jakosci paliwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...