Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVF] Czysta seria :)


seba1-2

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie znów na pokładzie mojej łajby coś przybyło czyli radio cb president johny II oraz antenka na magnesie president alaska 145..... ale to nic w porównaniu z tym co znalazło się z przodu za zderzakiem fotki na pierwszej stronie czyli fmic, mi udało się zmieścić tam dużo większy cooler od innych kolegów czyli jego wymiary to 700mm/24mm/57mm był mały problem żeby go upchać ale się udało............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę fotek po załozeniu FIMIC......dawaj ,dawaj bo ciekawy temat,no juz widzę fotki......niezła robota!!!Ja nie mogłem patrzeć na swoje autko bez kratek,dlatego przerzedziłem je brzeszczotem jak tylko mogłem.Oto efekt

aV14lPTr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eno eno super... ja właśnie też mam wszystko przygotowane pod kratkę jest pod piłowana wiec jak mi się znudzi to ją zamontuję :hi:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2008, 17:31_________________________________________________a ty kolego Maniusiek28 jaki rozmiar tam włożyłeś??głownie chodzi mi o wysokość 18cm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eno eno super... ja właśnie też mam wszystko przygotowane pod kratkę jest pod piłowana wiec jak mi się znudzi to ją zamontuję :hi:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2008, 17:31_________________________________________________a ty kolego Maniusiek28 jaki rozmiar tam włożyłeś??głownie chodzi mi o wysokość 18cm??

mniejszy od twojego ,nie pamietam dokładnie,ale chyba wysoki na 18cm szeroki na 70cm gruby na 6,5cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja już po wielki modzie u witka wyszło 147,8hp i 316,4Mn mogło być więcej tylko mam gdzieś nieszczelność w dolocie jak poprawię to zhamuje w krakowie autko i zobaczymy ile przybędzie , ale z 90 zrobić niecałe 150 to już jest coś, odczucia z jazdy no chyba nie muszę pisać.... :P wykresik na pierwszej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: Pogratulować :good: Jakaś kreseczka już była? :gwizdanie:

Trochę razi kolor FMICa :decayed: Inny zderzak bym tu widział, albo FMICa na czarno :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko strojone wczoraj 22.09.08 wiec jeszcze nie było z kim..... ale jak wracałem z wawy to gość z bmw trochę się przeliczył :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak obiecałem modyfikacji ciąg dalszy :cool1: zakupiono kolektor ssący od AWX wyspawano flanszę pod weża 50 z aluminium, wywlono zawór egr, teraz mój FMIC ma wyspawany kompletny dolot, miąłem wszystko na złączkach gumowych, wspawałem nowe złącze elastyczne na wydech bo stara siatka już trochę grała, przy okazji wyczyściłem kierownice w turbinie, oraz zakupiłem pompę wtryskową od ASV jej stojan oraz koło zembate, mam nadzieje że w tym tygodniu ja zamontuję

na pokładzie pojawiła sie tapicerka skórzana,,,,, a w garażu już czeka zderzaczek od s4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa wtryskowa od ASV nie da Ci wiekszej mocy, ona jest taka sama jaką masz obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i większej mocy nie da ale na pewno dzielnie zastąpi moją obecną już ledwo dyszącą pompkę :hi:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 13:51_________________________________________________witam po długiej przerwie :wink4: mój wózek odpycha się nowym silnikiem :hi:http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_swap_silnika_19tdi_90ps_ahu_na_19tdi_130ps_avf_oraz_skrzyni_6_biegow-t75462.0.html[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 15:08_________________________________________________no i po montażu bixenona, oczywiście po przeczytaniu wątku nosb-a :kox: do tego poszedł sprej w ruch i wyszło, co wyszło, skomentujcie, bo wydaje mi się że ramka z przodu teraz się za bardzo wyróżnia

92584d1513c4c59emed.jpg

85be08429ea3e7a8med.jpg

bb75abc59023d398med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal ramkę na czarny mat lub grafit tak jak sokolnh mówi :kox: lampki koxik :wink4: A w długie co wsadzasz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny bandyta :good:

ramkę tak jak chłopaki mówią, czarny albo grafitowy mat i będzie git, może pomyśl jeszcze nad symetrycznymi lusterkami :naughty: :naughty:

co to za żarówki w kierunkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny bandyta :good:

ramkę tak jak chłopaki mówią, czarny albo grafitowy mat i będzie git, może pomyśl jeszcze nad symetrycznymi lusterkami :naughty: :naughty:

co to za żarówki w kierunkach?

philips diadem albo jemu pochodne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lampki żądzą :kox: :kox:. Zrobiłes jakis tutorial co do ich przeróbki :mysli::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak trzeba będzie zrobić z tą ramką grilla, w długich mam zwykłe h7 a jeśli chodzi o kierunkowskazy w lampach przednich mam philipsy

nosb opisywał jak się to je te bixenony, więc nie robiłem żadnych fotosów ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...