Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVF] Czysta seria :)


seba1-2

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo jest roboty z klimką? od czego brałeś, i jak ją zaadaptowałeś do AVF?, czy pasuje p&p?, i jakie koszta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie paweł prawie wszystko miałem od daniela (nosb-a) pochodziło to z jego b5 1.8t czyli

- nagrzewnica komplet

- osuszacz przewody oraz chłodnice

- sterownik, kosz pod niego wraz z całą instalacją elektryczną

do tego dokupiłem

- łapę pod kompresor do diesel-a pod benzyne jest inna

- kompresor klimy

- napinacz i pasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie paweł prawie wszystko miałem od daniela (nosb-a) pochodziło to z jego b5 1.8t czyli

- nagrzewnica komplet

- osuszacz przewody oraz chłodnice

- sterownik, kosz pod niego wraz z całą instalacją elektryczną

do tego dokupiłem

- łapę pod kompresor do diesel-a pod benzyne jest inna

- kompresor klimy

- napinacz i pasek

a jak wygląda sterowanie, to jest to na pokrętła? czy już ten elektroniczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a roboty jak zwykle od groma :kox:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 19:11_________________________________________________elektroniczny panie climatronik a nie klima :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba szybkie pytanie, trzeba odłączać aku jak chce wyciągnąć licznik z auta?[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 19:12_________________________________________________

a roboty jak zwykle od groma :kox:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 19:11_________________________________________________elektroniczny panie climatronik a nie klima :cool1:

a ty masz konsole już polifta? i jakie koszta częśći? daj na PW :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie odłączam ale ty możesz odpiąć.... :gwizdanie:

a konsole mam zwykła czyli z roku 95, kasa jaką zabuliłem za wszytko to około 1200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie odłączam ale ty możesz odpiąć.... :gwizdanie:

a konsole mam zwykła czyli z roku 95, kasa jaką zabuliłem za wszytko to około 1200zł

no to jeszcze znośnie, a pasuje to p&p do AVF, czy trzeba coś dokładać jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sprężarka musi być z roku 95-99 i łapa pod sprężarkę również bo sprężarka z avf(i łapa jest inna) nie pasuje pod przewody klimy z roku 95[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 20:00_________________________________________________czyli całą klima musi być z roku 95-98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sprężarka musi być z roku 95-99 i łapa pod sprężarkę również bo sprężarka z avf(i łapa jest inna) nie pasuje pod przewody klimy z roku 95[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 20:00_________________________________________________czyli całą klima musi być z roku 95-98

:good:

a nie wiesz czy da się do tego podłączyć panel klimatronika od polifta, bez zbednych przeróbek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się ale grzanek mówił że w nagrzewnicy trzeba silniczki chyba powymieniać jak się nie bedzie dało sterowania zmienić i coś tam jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się ale grzanek mówił że w nagrzewnicy trzeba silniczki chyba powymieniać jak się nie bedzie dało sterowania zmienić i coś tam jeszcze

bede myślał jak wszystko dojdzie do skutku :wink4:, seba a Ty ten silnik miałeś z angola?, ile Cię to wyszło, chodzi mi o same części :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik z europejczyka komplet z instalacją z ecu do tego skrzynia i dużo innych pierdół 3000zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik z europejczyka komplet z instalacją z ecu do tego skrzynia i dużo innych pierdół 3000zl

Liczyłem na wszystko jakieś 4000, 4500zł, także mnie pocieszyłeś :wink4:, myślisz że z przekładką od anglika mógłby być jakiś problem? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no instalacja silnika może być inna bo ecu jest w angolu po drugiej stronie

kurcze, bo myślałem dorwać całego passka na części, a teraz trzeba szukac europejczyka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paweł ale wydaje mi się że da rade ją przerobić bo do naszych bud i tak nie pasuje więc bez cięcia się nie obejdzie [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 18:50_________________________________________________chyba że dorwał by gdzie instalację od europy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paweł ale wydaje mi się że da rade ją przerobić bo do naszych bud i tak nie pasuje więc bez cięcia się nie obejdzie [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 18:50_________________________________________________chyba że dorwał by gdzie instalację od europy

a ona nie bedzie taka sama, tylko krótka? bo ecu po drugiej stronie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka sama napewno, i krótka 100% ale tak jak piszę i tak jest do przerobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka sama napewno, i krótka 100% ale tak jak piszę i tak jest do przerobienia

czyli może by coś z tego wyszło :naughty:, w razie W mogę na Ciebie liczyć :naughty:, to teraz tylko znaleźć dawce :good:

seba1_2, a licznik od polifta z białym podświetleniem, dałbyś radę do mnie zaadaptować? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...