Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak wył. całkowicie Immobilizer ?


M@rk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Audi A4 1995 rok 1.8 125 koników

pisze ponieważ nie znalazłem rozwiązania na mój problem. Podobnie jak inni posiadacze Audi B5 mam problem z rozpoznawaniem kluczyka przez Immobilizer :/ raz działa raz nie ( i tak miałem przez jakieś 4 lata ) aż 2 tygodnie temu całkowicie przestało mi auto odpalać :/ zastosowałem się do znalezionego wątku czyli :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.new#top

zrobiłem jak w opisie ale dalej miga ikonka od kluczyka. Potrzebuje teraz dostać się jakoś do mechanika i dlatego moje pytanie smiley jak wyłączyć całkowicie immobilizer ?

Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam tego nie zrobisz kolego. Do dobrego elektryka i zrobi to. U mojej Panny w megane z 2001 też tak się działo. 200zł i po sprawie nie ma tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorientuj sie czy w twoich okolicach nie ma dobrego elektronika a nie mechanika samochodowego.Wtedy mogłbys poprosic go o przyjazd do ciebie i by ci poprzez złacze diagnostyczne wyłaczył immo w pare minut. Oile bedzie miał taki sprzet który mam na mysli . Sam tego nie zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem ze właśnie chce dojechać do mechanika tylko nie mam jak a płacić lawetę to też nie ma sensu :/:/

Dlatego moje pytanie jak zdemontować IMM ?

No to napisałem Ci że sam tego nie zrobisz i podałem możliwe rozwiązanie.

Sam tego nie zrobisz kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po złączu w tak starej benzynie nie pójdzie - tylko ingerencja w sterownik . Tak przynajmniej ja robię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...