Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bulwersujący film z agresywnym 4-latkiem


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

Starego powinni zutylizować ,albo przetworzyć na karmę dla zwierząt , bękarta oddać do adopcji ,a starą wysterylizować ,bo i tak jest głupią nic nie wartą szmatą skoro sparzyła się z takim pojebem.

warnwarn.gifrozumiem Twoje oburzenie, ale minimum kultury jednak obowiązuje

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 19:29_________________________________________________No niby tak, i rozumiem Cię ,lecz brzydkie słowa niekiedy służą do tego by coś dobitnie określić . O' k koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film obejrzałem bez dźwięku (więc nie słyszałem co mówi ojciec i mogę się mylić z opinią)

Koledzy zauważyłem że macie poniżej 30 i tak sobie gdybam ze wasze autka nie widziały fotelika dziecka i nie wiecie jak dzieciak znudzony jazdą kopie w fotel kierowcy z regularnością młota akurat na skomplikowanym skrzyżowaniu.

Dość szybko i monotematycznie tworzycie opinie głównie na podstawie dresu tatusia.

Ja mam dwójkę w tym wieku i dziecko z filmu wydaje mi się spokojne i apatyczne. U mnie przeważnie zaczyna się od tego że jest ich dwóch a zabawka jedna. Eskalacja następuje w ciągu sekund - efekt pyski podrapane, wargi rozwalone i wrzask nie że boli ale że brat ma zabawkę. Film - dziecko wali w przedmiot, mój real - dziecko bije dziecko. Czy powinni mi zabrać prawa rodzicielskie i wysłać dzieci do domu dziecka?

Znałem kilku ludzi trenujących sporty walki (w tym czarny pas) - nadzwyczaj spokojni i opanowani.

Jak mówi moja matka - będziesz miał swoje to zobaczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem nieco zdanie :(

Dzieci nasiąkają słownictwem i zachowaniem rodziców.

No własnie :disgust:

Nie chodziło o dres tatusia, ludzie uprawiający sporty walki są czasem bardziej kulturalni od księzy i nie chodziło o ocene rodzica na pierwszy rzut oka. Ale jak widzisz i słyszysz czego ten zj** uczy to dziecko to sie w kieszeni scyzoryk otwiera. Trzeba tylko współczuć temu dziecku że go takim "ojcem" pokarał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko powinno się umieć bić/obronic w razie czego to plus, ze od małego trenuje - może zawalczy kiedyś na zawodach... Wmawianie dziecku, że leje ten i ten klub + slownictwo to rzecz zła z tego filmu i ja wiecej nie widze. Zastanówcie się nad połową problemu, czyli slownictwem - myślicie, ze Wasze dzieci są święte? Myślę, ze co któreś może zna więcej ciekawych słów - takie czasy niestety. Nienawiść do innych kibiców + dziecko ---> nie wypowiadam się mimo, że znam masę "złych" osób i parę razy się na ustawkach było. Tu tylko powiem tyle, że lepiej jak powalczyć na miejscówce niż na stadionie i tyle. Burdy na stadionach głupota bo przez nie sport z dzieciakiem najlepiej w tv oglądać i przeniosły się poza stadiony walki a ludziom jeszcze w d*pach źle...

Jakieś testy i selekcje przed ślubem - ja pieprze - przechodziliście je przed prawem jazdy i jeździcie zawsze jak kodeks drogowy mówi? Przechodziliście je na komisji wojskowej gdzie idzie się po to by w razie wojny bezmyślnie iść na wojnę bo jakimś politykom się popierdzieli w deklach bo PRAWO tak Wam będzie niestety kazało? No chyba nie sadzicie, ze każdy siedzący na takim teście powie/zrobi to co by w realu zrobił - może nawet lepiej od Was wypaść mimo, ze dzień później zabije 24434653453453 osób...

Tak się zastanawiam - jak szczekał pies, przyszedł list od jakiejś wkurzonej ludzkiej jednostki i napisalem, ze mnie by również wkurfiał taki fakt to pisaliście, że jestem pojebany a tu :

- tata ch*** I POJEB i DO ZAJEBANIA I KASTRACJI

- dziecko PIERDOLNIĘTE I NAJLEPIEJ UŚPIĆ

- mama SZMATA itp

Wciąż piszecie o ludziach te miłe słowa :wallbash:

Oczywiście no offence ale jak widzę tylu pedagogów przed monitorami to sie zastanawiam czemu w bliskim sąsiedztwie każdego z Was takie rzeczy się dzieją, Wasze dziecko nie raz nie dwa przeklnie i NIC z tym nie robicie i jest jak jest...? Odpowiedzcie sobie sami czy i zluzujcie poślady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko powinno się umieć bić/obronic w razie czego to plus, ze od małego trenuje - może zawalczy kiedyś na zawodach... Wmawianie dziecku, że leje ten i ten klub + slownictwo to rzecz zła z tego filmu i ja wiecej nie widze. Zastanówcie się nad połową problemu, czyli slownictwem - myślicie, ze Wasze dzieci są święte? Myślę, ze co któreś może zna więcej ciekawych słów - takie czasy niestety. Nienawiść do innych kibiców + dziecko ---> nie wypowiadam się mimo, że znam masę "złych" osób i parę razy się na ustawkach było. Tu tylko powiem tyle, że lepiej jak powalczyć na miejscówce niż na stadionie i tyle. Burdy na stadionach głupota bo przez nie sport z dzieciakiem najlepiej w tv oglądać i przeniosły się poza stadiony walki a ludziom jeszcze w d*pach źle...

Pogratulować przekonań i zainteresowań :przebiegly:

Jakieś testy i selekcje przed ślubem - ja pieprze - przechodziliście je przed prawem jazdy i jeździcie zawsze jak kodeks drogowy mówi? Przechodziliście je na komisji wojskowej gdzie idzie się po to by w razie wojny bezmyślnie iść na wojnę bo jakimś politykom się popierdzieli w deklach bo PRAWO tak Wam będzie niestety kazało? No chyba nie sadzicie, ze każdy siedzący na takim teście powie/zrobi to co by w realu zrobił - może nawet lepiej od Was wypaść mimo, ze dzień później zabije 24434653453453 osób...

Niestety jak to mówią głupich nie sieja tylko sami się rodzą. Wątek o tych testach miał jeden cel, wyeliminowania ze społeczeństwa takiej patologi jak na tym filmie. Co do nauki dziecka sportów walki jestem za bo sporty walki sa jak najbardziej świetnym sportem tylko motywacja do tego musi być odpowiednia. Wielu ludzi walczących jest lepszymi ludźmi od księzy i tego sie podwazyć nie da ale jak sie uczy dziecko na ulicznego zabijake to proszę Cię nie mówmy że dziecko na tym skorzysta. Albo ktoś mu rozpieprzy głowę na takiej ustawce i pójdzie do piachu albo jak będzie lepszy to komus innemu to zrobi i pójdzie za kraty. Sory ale jakbym dziecku miał taka przyszłość zgotowac to wolałbym żeby się nigdy nie urodził.

Tak się zastanawiam - jak szczekał pies, przyszedł list od jakiejś wkurzonej ludzkiej jednostki i napisalem, ze mnie by również wkurfiał taki fakt to pisaliście, że jestem pojebany a tu :

- tata ch*** I POJEB i DO ZAJEBANIA I KASTRACJI

- dziecko PIERDOLNIĘTE I NAJLEPIEJ UŚPIĆ

- mama SZMATA itp

Wciąż piszecie o ludziach te miłe słowa wallbash

Obserwowałem Twój wątek o tym psie i nie przypominam sobie żeby ktoś Cię nazwał pojebanym ale może skleroza sie rozwija. A z tymi trzema wypowiedziami które podałes po mylśnikach to niestety ale mam podobne zdanie.

Oczywiście no offence ale jak widzę tylu pedagogów przed monitorami to sie zastanawiam czemu w bliskim sąsiedztwie każdego z Was takie rzeczy się dzieją, Wasze dziecko nie raz nie dwa przeklnie i NIC z tym nie robicie i jest jak jest...? Odpowiedzcie sobie sami czy i zluzujcie poślady wink

Choćby dlatego że wypowiedział się tu niewielki procent userów tego forum. Założe sie że na forum też mamy tu takich zabijaków ale świata nie zmienisz sam tylko musza chcieć wszyscy. Stąd Ci "sąsiedzi" :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnią częścią Twojej wypowiedzi się zgodzę :hi:

Fakt jest taki, żę nie zbawi się świata samemu zwłaszcza sprzed komputera i powinno się wokół siebie spojrzeć i tym się zająć cp moze nasze dziecko w najblizszej okolicy wypaczyć.

Pzdr i nie zachowujmy się jak TVN - coś codziennego w wiekszosci sasiedztw ktoś ujawnił i mamy afere, o ktorej wszyscy po 3 dniach zapomna jak juz napisza w 564879078 postach jacy sa moralni i poprawni(czy oni czy ich najbliżsi) w kazdej dziedzinie i czego to nie powinno sie zrobic w takiej a takiej sprawie gdzie na zywo niestety nie ma odwagi naprawiac swiata...

No offence :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr i nie zachowujmy się jak TVN - coś codziennego w wiekszosci sasiedztw ktoś ujawnił i mamy afere, o ktorej wszyscy po 3 dniach zapomna jak juz napisza w 564879078 postach jacy sa moralni i poprawni(czy oni czy ich najbliżsi) w kazdej dziedzinie i czego to nie powinno sie zrobic w takiej a takiej sprawie gdzie na zywo niestety nie ma odwagi naprawiac swiat!!

No offence :hi:

Tak czytam posty (trochę mi to zajęło bo są długie) kolegi wujek_kamil i niestety ale ma on .... chociaż w tym ostatnim co napisał, rację - robimy aferę jak ktoś coś ujawni, takie rzeczy dzieją się w każdym mieście i co gorsza na pewno jedną taką patologiczną rodzinę na każdym osiedlu by się znalazło bez większego wysiłku szukania.

Reakcja na fakty podane na tacy będąca w większości przypadków tylko oburzeniem i słownym wyrażeniem swojego braku aprobaty dla takich patologicznych bądź co bądź zachowań jak to z filmu powyżej, jest już sama w sobie totalną społeczną znieczulicą. Takie sytuacje i zachowania powinno się gasić w zarodku i przyjąć bardziej aktywną postawę w społeczeństwie a nie tylko biernie komentować suche fakty które ktoś (w tym przypadku akurat mało inteligentny tatuś strzelił sobie sam w kolano) nagłośnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnią częścią Twojej wypowiedzi się zgodzę :hi:

Fakt jest taki, żę nie zbawi się świata samemu zwłaszcza sprzed komputera i powinno się wokół siebie spojrzeć i tym się zająć cp moze nasze dziecko w najblizszej okolicy wypaczyć.

Pzdr i nie zachowujmy się jak TVN - coś codziennego w wiekszosci sasiedztw ktoś ujawnił i mamy afere, o ktorej wszyscy po 3 dniach zapomna jak juz napisza w 564879078 postach jacy sa moralni i poprawni(czy oni czy ich najbliżsi) w kazdej dziedzinie i czego to nie powinno sie zrobic w takiej a takiej sprawie gdzie na zywo niestety nie ma odwagi naprawiac swiata...

No offence :hi:

:good::hi:

Pzdr i nie zachowujmy się jak TVN - coś codziennego w wiekszosci sasiedztw ktoś ujawnił i mamy afere, o ktorej wszyscy po 3 dniach zapomna jak juz napisza w 564879078 postach jacy sa moralni i poprawni(czy oni czy ich najbliżsi) w kazdej dziedzinie i czego to nie powinno sie zrobic w takiej a takiej sprawie gdzie na zywo niestety nie ma odwagi naprawiac swiat!!

No offence :hi:

Tak czytam posty (trochę mi to zajęło bo są długie) kolegi wujek_kamil i niestety ale ma on .... chociaż w tym ostatnim co napisał, rację - robimy aferę jak ktoś coś ujawni, takie rzeczy dzieją się w każdym mieście i co gorsza na pewno jedną taką patologiczną rodzinę na każdym osiedlu by się znalazło bez większego wysiłku szukania.

Reakcja na fakty podane na tacy będąca w większości przypadków tylko oburzeniem i słownym wyrażeniem swojego braku aprobaty dla takich patologicznych bądź co bądź zachowań jak to z filmu powyżej, jest już sama w sobie totalną społeczną znieczulicą. Takie sytuacje i zachowania powinno się gasić w zarodku i przyjąć bardziej aktywną postawę w społeczeństwie a nie tylko biernie komentować suche fakty które ktoś (w tym przypadku akurat mało inteligentny tatuś strzelił sobie sam w kolano) nagłośnił.

Tylko o jakiej aktywnej postawie mówisz? Nie bardzo widze szans na takie kroki. Zawsze było tak że jak można się wypowiedzieć to wszyscy sie silą i komentują a jak trzeba cos zrobic to nikogo nie ma. Nie mówie tu tylko o tej sytuacji ale całym ogóle naszego społeczeństwa i różnych spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko o jakiej aktywnej postawie mówisz? Nie bardzo widze szans na takie kroki. Zawsze było tak że jak można się wypowiedzieć to wszyscy sie silą i komentują a jak trzeba cos zrobic to nikogo nie ma. Nie mówie tu tylko o tej sytuacji ale całym ogóle naszego społeczeństwa i różnych spraw.

No tak, właśnie o takiej postawie jak Twoja :) Ty nie bardzo widzisz sens na takie kroki ... i większość społeczeństwa nie widzi szans i nic nie robi, tu akurat powtórze się tatuś sam sobie strzelił w kolano i "zgłosił" swoje zachowanie co prawda nikt ze społeczeństwa na to zgłoszenie nie zareagował bo materiał został wyłuskany z sieci przez cześć społeczeństwa która robi to za pieniądze czyli wszelkiego rodzaju służby mundurowe i odpowiednie do tego struktury tych służb .. natomiast najlepiej jest siedzieć na tyłku i mieć przekonanie "na pewno już ktoś zgłosił to patologiczne zachowanie naszych sąsiadów i ich 8 letniego syna który ciągnie browara pod śmietnikiem i jara szlugi w piwnicy" ... to tak samo jak z tymi SMSami w patykiem pisanych programach ogólnorozrywkowych w naszej telewizji ... po co wysyłać SMSa na faworytów, pewnie ludzie właśnie tak myślą więc ja wyśle na tego który jest z góry przegrany pewnei mu pomogę (no i ten który miał być, zresztą słusznie, faworytem, przegrywa) .... jest korek pojadę objazdem na pewno nikt się nie domyśli aby tamtędy jechać ... no i godzina wyjęta z życiorysu na stanie w korku na "objeździe" ....

Zamiast liczyć, że ktoś zrobi coś za nas, lepiej zrobić to samemu .... o takiej postawie mówiłem. Widać, się nie zrozumielismy bo Ty dale sensu nie widzisz - to akceptuj tą patologię która prawde mówiąc dotyczy także Ciebie bo prawdopodobnie Twój dzieciak ma właśnie dzieci "takich dresów" jako rówieśników i przykład do naśladowania. I nie uwierzę w gadki w stylu "znam swoje dziecko, wiem jakie jest i czego nigdy by nie zrobiło" bo sam (jak i 99% moich kolegów) w dzieciństwie oszukiwało rodziców i jarało te szlugi, piło te wina czy piwska itd .... nie każdemu się udało "racjonalnie z tego wyjść" - mieliśmy (zresztą jak każdy na tym forum za młodu) do tego fajne okazje bo każdy "dorosły" miał nas w d*pie i totalna samowolka na osiedlu.

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 19:54_________________________________________________btw: ciekawa sprawa z cenzurą na tym forum, pierwszy raz forum zrobiło ze mnie kogoś tak zniewieściałego - na codzień nie mówię "pupie" lecz uzywam odpowiednika tego słowa z D na początku ... tak tez napisałem he :rolleyes::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik na YT nie działa :no: :no: :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko o jakiej aktywnej postawie mówisz? Nie bardzo widze szans na takie kroki. Zawsze było tak że jak można się wypowiedzieć to wszyscy sie silą i komentują a jak trzeba cos zrobic to nikogo nie ma. Nie mówie tu tylko o tej sytuacji ale całym ogóle naszego społeczeństwa i różnych spraw.

No tak, właśnie o takiej postawie jak Twoja :) Ty nie bardzo widzisz sens na takie kroki ... i większość społeczeństwa nie widzi szans i nic nie robi, tu akurat powtórze się tatuś sam sobie strzelił w kolano i "zgłosił" swoje zachowanie co prawda nikt ze społeczeństwa na to zgłoszenie nie zareagował bo materiał został wyłuskany z sieci przez cześć społeczeństwa która robi to za pieniądze czyli wszelkiego rodzaju służby mundurowe i odpowiednie do tego struktury tych służb .. natomiast najlepiej jest siedzieć na tyłku i mieć przekonanie "na pewno już ktoś zgłosił to patologiczne zachowanie naszych sąsiadów i ich 8 letniego syna który ciągnie browara pod śmietnikiem i jara szlugi w piwnicy" ... to tak samo jak z tymi SMSami w patykiem pisanych programach ogólnorozrywkowych w naszej telewizji ... po co wysyłać SMSa na faworytów, pewnie ludzie właśnie tak myślą więc ja wyśle na tego który jest z góry przegrany pewnei mu pomogę (no i ten który miał być, zresztą słusznie, faworytem, przegrywa) .... jest korek pojadę objazdem na pewno nikt się nie domyśli aby tamtędy jechać ... no i godzina wyjęta z życiorysu na stanie w korku na "objeździe" ....

Zamiast liczyć, że ktoś zrobi coś za nas, lepiej zrobić to samemu .... o takiej postawie mówiłem. Widać, się nie zrozumielismy bo Ty dale sensu nie widzisz - to akceptuj tą patologię która prawde mówiąc dotyczy także Ciebie bo prawdopodobnie Twój dzieciak ma właśnie dzieci "takich dresów" jako rówieśników i przykład do naśladowania. I nie uwierzę w gadki w stylu "znam swoje dziecko, wiem jakie jest i czego nigdy by nie zrobiło" bo sam (jak i 99% moich kolegów) w dzieciństwie oszukiwało rodziców i jarało te szlugi, piło te wina czy piwska itd .... nie każdemu się udało "racjonalnie z tego wyjść" - mieliśmy (zresztą jak każdy na tym forum za młodu) do tego fajne okazje bo każdy "dorosły" miał nas w pupie i totalna samowolka na osiedlu.

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 19:54_________________________________________________btw: ciekawa sprawa z cenzurą na tym forum, pierwszy raz forum zrobiło ze mnie kogoś tak zniewieściałego - na codzień nie mówię "pupie" lecz uzywam odpowiednika tego słowa z D na początku ... tak tez napisałem he :rolleyes::cool1:

Nie zrozumieliśmy się :no:

po pierwsze nie powiedziałem że jestem za takim postępoaniem. Jeśli widze że coś sie dzieje nie dobrego i moge pomóc to jak najbardziej to robie ale nie zamierzam tez uszczęśliwiac i naprawiac całego świata b się nie da. Jak słusznie zauwazyłem ja tez komentuje co mnie denerwuje i to jest nasza taka ludzka własciwość.

po drugie nie mam jeszcze dzieci więc nie tyczą się mnie te zarzuty poruszone przez Ciebie

Widać, się nie zrozumielismy bo Ty dale sensu nie widzisz - to akceptuj tą patologię która prawde mówiąc dotyczy także Ciebie bo prawdopodobnie Twój dzieciak ma właśnie dzieci "takich dresów" jako rówieśników i przykład do naśladowania. I nie uwierzę w gadki w stylu "znam swoje dziecko, wiem jakie jest i czego nigdy by nie zrobiło" bo sam (jak i 99% moich kolegów) w dzieciństwie oszukiwało rodziców i jarało te szlugi, piło te wina czy piwska itd

Jak wspomniałem wczesniej nie akceptuje takiego zachowania i widze problem tylko jak tez wspominałem całego świata nie naprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nauczycielem. Moja podgrupa 9 liczy osób, i są w niej 3 zgniłe jaja. Najgorzej jak nikt nie patrzy. W środę ustawili szafki w szatni drzwiami do ściany. Zniszczyli mi szczotkę od wysokoobrotówki i ukradli śrubki montażu włączników. Co jeszcze nie wiem. Zamiast zająć się nauczaniem będę musiał wziąć się za WYCHOWANIE. Czyli pilnować ich non stop.

Co radzicie zrobić? Ale tak żebym nie wyleciał z pracy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nauczycielem. Moja podgrupa 9 liczy osób, i są w niej 3 zgniłe jaja. Najgorzej jak nikt nie patrzy. W środę ustawili szafki w szatni drzwiami do ściany. Zniszczyli mi szczotkę od wysokoobrotówki i ukradli śrubki montażu włączników. Co jeszcze nie wiem. Zamiast zająć się nauczaniem będę musiał wziąć się za WYCHOWANIE. Czyli pilnować ich non stop.

Co radzicie zrobić? Ale tak żebym nie wyleciał z pracy :rolleyes:

Tak żebyś nie wyleciał to nie wiem :cool1: Nie nauczam choć upranienia mam i na moich lekcjach na praktykach zawsze był spokój nawet jak u nauczyciela swojego byli okropni (widziałem gdy obserwowałem).

Mozna iść siedzieć ale ja chyba takich bym utłukł. Chyba słabe nerwy mnie odpychaja od nauczania bo mógłbym zgnis w pace :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...