Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zgasł lewy xenon prosze o pomoc


marcin248

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanko jak w temacie , więc 2dni temu spaliła mi się tylnia pozycja z lewej strony (A4B599r) na fisie komuniat-wymina-ok i za moment pyk znowu k.... komunikat żarówki na fisie :wallbash: ta sama? nie może po drugiej stronie z tyłu ale ok mam kupiłem dwie , ale nie bo jednak k. po tej samej stronie od kierowcy tylko że z przodu :wallbash: xenon nie znam cen jutro rozkręcam po sprawdzam bezpieczniki ale chyba one tu nic nie mają , może coś nie łączy ale watpie praktycznie przy włączeniu zapalił się komunikat czyli wtedy zgasła wcześniej jedna od drugiej delikatnie się różniła jedna bardziej podchodząca pod zielony druga pod niebieski , może kiedyś jedna była wymieniana po jakimś dzwobie bo jeden zaczep urwany i drut pełni rolę wysokości świecenia ale że coś się poluzowało to teraz w nocy świecąc jednym krzywym światłem widzę tylko wrony na drzewach z prawej strony a deszcz mgła śnieg to masakra i teraz tak mam pytanko co sprawdzić? czy dochodzi prąd do niej da rade vaga sobie podepnę (profilaktycznie :naughty:) co trzeba wymienić sam żarnik czy jak to się tam nazywa ? może lepiej parami żeby druga nie powiedziała papa i ile Kelwinów było by ok (pozycja zimna biel led, ramka grila czarny mat) da się sprawdzić ile K ma ta działająca lampa? lampy ori + spryski więc zero rezania było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przetwornice ori? Prawdopodobnie tylko zarnik padl, podmien prawy z lewym i bedziesz wiedzial na 100% :wink4: a co do ilosc K to po barwie powinienes wywnioskowac smialo http://image.made-in-china.com/2f0j00RvSTkVtGHncC/HID-4300k-6000k-8000k-Xenon-Bulb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie po ilości K nie wiem ile K ok 12000 ??? ile było w serii ktoś wie? , może wymienić parą razem ile K było by ok Waszym zdaniem ?,żeby nie było odpustu ,jutro podmienię żarniki ile to mogło by kosztować za sztukę lub dwie bo wymienił bym sobie sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORI jest 4300K. Ja kupiłem Chinczyki po 14 PLN/sztuka i świecą dobrze, tylko kup od kogoś, kto daje gwarancje, bo one padają na początku pewnie w 30% przypadków :tongue4:

Licz się też z tym, że co kilka wymian palnika może paść przetwornica - znów Chinczyk około 70PLN z kablem + pomysł na je zamontowanie :naughty:

Pamiętaj, że 4300K jest najbliższe światłu dziennemu, do którego oko ludzkie jest najlepiej dostosowane, zapewnia zatem najlepszą widoczność.

Pozdr.

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie siedzę przy aucie i po przekręceniu kluczyka i włączaniu świateł pozycja ok i drugie światła czyli xenon ze spalonej lampy (żarnik spalony tzn pęknięte szkło resztki trzymają się na druciku ) i przy włączaniu słychać pipnięcie z lapmy tej spalonej nie zależnie czy jest wsadzony żarnik czy nie i teraz chcę wsadzić na próbę ten z drugiej strony mam nadzieje że się nie spali bo t en dzwięk taki dziwny i nie jest to silniczek poziomowania świateł więc moze z przetwornicy bzykniecie jest , czy to jest normalne ??[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 11:01_________________________________________________

witam ponownie siedzę przy aucie i po przekręceniu kluczyka i włączaniu świateł pozycja ok i drugie światła czyli xenon ze spalonej lampy (żarnik spalony tzn pęknięte szkło resztki trzymają się na druciku ) i przy włączaniu słychać pipnięcie z lapmy tej spalonej nie zależnie czy jest wsadzony żarnik czy nie i teraz chcę wsadzić na próbę ten z drugiej strony mam nadzieje że się nie spali bo t en dzwięk taki dziwny i nie jest to silniczek poziomowania świateł więc moze z przetwornicy bzykniecie jest , czy to jest normalne ??

ok jedna spalona a piszczy przy włączeniu jeśli jest spalona (u mnie lewa) i przy włączaniu jak nie ma żarnika , i teraz lepiej kupić jedną czy lepiej wymieniać parami :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi poszledl kupilem 2, ale wymienilem jeden i jedze ze 3 miesiace i nic sie nie dzieje, wiec chyba nie ma reguly na nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie były dwa inne jezdziłem ponad 2lata i świeciły oba aż do tej chwili jeden to philips d2s spalony a ten jeszcze dobry to jakiś maxgear d2s ale nigdzie nie widze ile one mają Kelwinów w sklepie niedaleko 150-200 za sztukę a za dwie to całkiem :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez auta jak bez ręki z latarką w ręku jezdzć po nocy ? dałem więcej ale już wszystko się świeci a tak to bym czekał na światelko do poniedziałku lub wtorku wkurzał się itp ale i tak dzięki panowie za zainteresowanie tematem , no i w razie gwarancji jade tam gdzie kupiłem bez wysyłania kombinowania itp pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...