Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] by mlodyB6


mlodyB6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, krótko i na temat :

Przesiadka z Hondy Civic EG3 1.6 na B6 1.9 TDI zaskoczyła mnie pod każdym względem .. wygoda, ekonomia i osiągi.

Auto kupiłem jakiś miesiąc temu, jak na razie wiele powiedzieć nie mogę, ale jestem zadowolony :)

Przebieg 219 tys. niby wszystko udokumentowane od dnia wyjazdu z salonu w Niemczech, ale wiadomo .. wszystko co powinno się wymienić po

zakupie zostało wymienione.

Jak w każdym samochodzie czegoś brakuje .. :

- elektryki z tyłu ( w zasadzie i tak tam nie siedzę .. :kox: )

- nawigacji ( na razie bardzo tego nie odczułem )

- szyberdachu :thumbdown:

- skóry - ale to akurat mnie cieszy z pewnych względów :)

CAŁA RESZTA NA WIELKI +

trochę obrazków :)

DSC_0093.jpg

DSC_0081.jpg

DSC_0050.jpg

DSC_0065.jpg

DSC_0103.jpg

chwilowo jakichś większych planów odnośnie zmian nie mam, może dlatego, że idzie zima i jakoś mi się do tego nie pali :)

na pewno na nowy sezon wleci jakaś 18stka i może klapa US na tył, ale jeszcze nie jestem pewien dokładnie, w którym kierunku pójdę :)

każda sugestia co do zmian mile widziana, pozdrawiam młody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia mało pokazują, ale kolorek masz bardzo fajny. pokaż więcej środka niż tylko licznik.. a modów.. no cóż może być dużo, wystarczy, że spojrzysz do wątków kolegów Bart-S oraz wrclaguna. bezawaryjności :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia mało pokazują, ale kolorek masz bardzo fajny. pokaż więcej środka niż tylko licznik.. a modów.. no cóż może być dużo, wystarczy, że spojrzysz do wątków kolegów Bart-S oraz wrclaguna. bezawaryjności :good:

hehe dolkadnie jak tam zajzysz to bedziesz w szoku :polew: kolor b.ladny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno na nowy sezon wleci jakaś 18stka i może klapa US na tył,

nie zapomnij o zawieszeniu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lista modów może być dłuuuuuuga :gwizdanie: i tylko od Ciebie będzie zależeć czy chcesz coś robić czy zostawić tak jak jest... :wink4: Fotki raczej "albumowe" więc nic wielkiego się z nich nie dowiemy. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłe a4 na rope ... co tu się jarać :decayed:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 21:09_________________________________________________ :) żartowałem

Bardzo ładna baza do modów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia zrobione raczej tak po zakupie żeby pokazać się na forach

konkrety pokażę na dniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na więcej fotek :cool1:, ogólnie autko :good: bezawaryjności

ps. od patrzenia na listę modów Barta-s i wrclaguny czacha dymi odpuść sobie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ten kolor, gdy ja szukałem - to się trochę spóźniłem - koleś sprzedał w tym kolorze godzinę wcześniej, teraz ta sama niunia jeździ na mojej ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje kolorku mam taki sam tylko w avanciku :cool1:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 22:07_________________________________________________Uwazaj na pewnych gosci z forum co roznosza chorobe nalogowego rezania :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam zamiar włożyć żarówki dwuwłóknowe i podłączyć postój pod nie, tylko pytanie wystarczy 21W/5W ? pamiętam, że w hondzie wlasnie jak kupowałem to kupiłem raz i włókno postojówki świeciło bardzo słabo .. nie pamiętam jaka to wlasnie była, teraz muszę znalezc pomarańczowe a z tym jest mały problem

---------- Post dopisany 30-08-2012 at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2012 at 22:44 ----------

DSC00615j_xpwpsrh.jpg

DSC00646j_xpwpsrp.jpg

DSC00647j_xpwpsrx.jpg

na sprzedaż mam spryskiwacze i lampy przód .. chętni pisać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...