Skocz do zawartości
IGNOROWANY

KRAKÓW - najtańsze nabijanie klimy i sprawdzanie szczelności


guardian

Rekomendowane odpowiedzi

Niedaleko ronda Mateczny > byłem dzisiaj i sprawdziłem - cena 100zł (bez rachunku :) --- specjalnie dla klubowiczów

KONIECZNIE trzeba sie umówić dzwoniąc pod nr 694 734 391

...i nie jest to żadna reklama bynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dzisiaj sprawdziłem rzetelność serwisu. Wszystko sprawnie, szybko, pełen profesjonalizm i kultura. Stacja mieści się przy ul. Wadowickiej 8i.

Dzwoniąc pod ten nr tj. 694 734 391 - odbiera mechanik - naprawdę bardzo kulturalny gość i dobry fachowiec. Wszystko objaśni, sprawdzi - tylko trzeba się z nim wcześniej umówić - poda kiedy nie ma kolejek.

Bardzo przystępna cena - i też nie jest to reklama, chociaż uważam, że uczciwych mechaników i rzetelne stacje trzeba propagować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, poleciłem go znajomemu żeby podjechał z klimą i co?,

Otóż ci fachowcy nie pytali go o nic tylko zabrali się za robotę i za 30 min będzie gotowe. Kolega poszedł na spacerek, wraca a ci mówią mu 180zł. Wsiadł do auta, sprawdza a klima nadal nie działa, i mówi że nic nie zapłaci ponieważ usterka występuje nadal. Wsiadł pracownik i wielce się zdziwił że faktycznie klima nie działa i problem jest tego typu, że fachowiec wziął się do roboty tylko nie dokońca wiedział o co chodzi. Po wyjaśnieniu całej sprawy i kumpel zapłacił 40zł za czynnik i klimy dalej nie było.

Tacy fachowcy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest,jeśli zwykłe sprawdzenie szczelności i dobicie to zrobią,ale jak inne problemy z klimą to nie polecam,też tam byłem na dobiciu i nie mogli się uporać z usterką klimy w Oplu.

Ja zapłaciłem 170zł za całą usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam wszystkim servis FROSTI w Nowej Hucie niedaleko zajezdni mpk. Robilem tam ostatno wymiane lozyska w kompresorze i napinacza 250 zl wyszla inwestycja [90 napinacz, kupiony osobno]. Chwale sobie ten servis, ruch spory terminy sa takze warto moze podjechac zapytac.

Ew. Bosch - Gladysek na Bora Komorowskiego, tez widzialem ze robia przy klimie~nabijanie, odgrzybianie etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...