Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Też sie pochwale:)


Hatek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Wyposażenie to tak skromnie: :)

- Ksenony + spryskiwacze

- Skórzane fotele

- Podgrzewane fotele

- Pompowane elektyrcznie oparcia

- 4 x elekrytczne szyby

- el lusterka

- Podgrzewane lusterka

- duży FIS

- Klimatronik

- ASR

- Orginalny zestaw audio Audi (concert zmieniarka sub) - niestety nie bose

- felgi 16 (chyba na nasze drogi wsam raz biorąc pod uwage ile kosztuje kompletne zawieszenie do B5)

- Tempomat

-Wykończenie w drewnie

- Halogeny przód

i pare innych drobiazgów...

Plany :

- zmiana drewnianych listew na srebrne

- zalozenie srebrnych relingów

- załozenie srebrnych uszczelek wokół okien

- srebrna listwa na klape bagażnika ( tak jak jest w A6)

Ogólnie auto ma wyglądać jak orginał bo do takich mam słabość żadnego wiejskiego tiuningu :kox:

Jak macie jakieś sugestie to słucham :>

DSC03087.jpg

DSC03090.jpg

DSC03094.jpg

DSC03101.jpg

DSC03107.jpg

DSC03108.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- srebrna listwa na klape bagażnika ( tak jak jest w A6)

Będę pierwszy. Ten plan wyrzuć na dzień dobry. Jeszcze się nie spotkałem z dobrze wyglądającą listwą na klapie bagażnika. Sam u siebie chciałem to zrobić, ale zakrawa to lekko na wiejski tuning. Poza tym, masz srebrny kolor, więc i tak delikatnie by się to zlewało. Chromy naokoło szyb mam nadzieję, ze chcesz dać ori a nie z taśmy? :mysli:

Poza tym, Audiczka zacna. Takie drewno to bym chciał w swojej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko chce w orginale :) a taśmy jak zobaczyłem na innej a4 z "allegro" za pare złotych to śmiech na sali.

odnośnie tej listwy to chodzi mi o coś w tym stylu:

1960366099.jpg

jeszcze marzy mi sie przeróbka radia z 1 din na 2 din i wlozenie navi plus a do tego kamerka cofania jak narazie brakuje $$ z racji narodzin córczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny avancior :wink4: też myślałem o takiej listwie jak pokazałeś ale zrezygnowałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :)

Najlepsze jest to że nie chciałem kupić A4 bo szukałem cały czas BMW 320 kombi a ta sie trafiła w dobrych pieniadzach i właściwie to był taki spontan. Pojechałem na giełde sprzedać moje ex auto Nissan Almera N16 2000 r. Po małym spacerku znałazłem ta Audice i pomyślałem sobie jak sprzedam moje to ja biore o ile jeszcze będzie przekonało mnie wyposażenie które tu jest naprawde bogate nie znalazlem drugiego takiego auta. Cena wyjściowa 18900 zł (rok temu) mi sie udało wyrwać ją za 17 000 zł. Oczywiście jak to auto używane troche dało mi na poćzatku w kość ( ogólnie w ciągu roku włożyłem 3 tysiące do niej (uszczelniacze pompowtrysków, turbina - regenracja - pare wachaczy rozrzad filtry oleje i takie tam małe pierdołki) ale teraz to jej stan to naprawde igła) Na dzień dzisiejszy to nie chce innego auta :).

Taka ciekawostka rok temu auto kupione za 17 tys niedawno wystawiłem ją na sprzedaż tak dla jaj za kwote 19900 zł żeby sprawdzić jej wartość i oddzew był duży.

Dużo przy niej nie ma do roboty ale tak jak pisałem marzy mi sie fabryczna navigacja 2 din:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz jeszcze zawieszenie 1BE. Z mojej strony + za drewno. Większości się to nie podoba, ale mi w tym modelu podoba się nawet bardziej niż carbon ;) Fajnie, że kierownica 3-ramienna i zegary z pełnym fisem. Fotel kierowcy trochę zmęczony. Jaki przebieg? Na twoim miejscu zrezygnowałbym z chromów, a dołożył trochę czerni. Z tym kolorem chrom się zleje i szkoda będzie twojego wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg to jedna wielka zagadka niby jest 189 tys. Mam kuzyna mechanika który ją sprawdzał i powiedział że jak patrzy na najczeszcze mankamenty tego auta to przebieg wydaje sie wmiare zblizony. Z drugiej strony fotele sa popekane troche, przetarc nie widać i to może być albo od duzego przebiegu albo od faktu, że poprzedni wlaściciel nie wiedział ze o skóre trzeba dbać. Kierownica, pedały, drazek zmiany biegów stan bardzo dobry bez 0rzetarc peknieć itp. Pod komputerem też pokazuje taki przebieg ale wszystko można zmienić w dzisiejszych czasach. Musiałbym poszukać jakiś śladów w serwisie jak była serwisowana i jakie miała stany ale z drugiej strony jestem zdrowszy jak tego nie wiem:)

Co do zawieszenia 1be to nie wiem czy to plus czy minus:) napewno koła 15 na zimie są za małe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywna opinia mechanika jest moim zdaniem lepsza od gwarancji przebiegu. 15 są za małe ze względów wizualnych czy nie mieszczą się na zaciski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie skromne wyposażenie :kox: Powiedz mi jakiej firmy masz xenonki i jak ci świecą na krótkich żarówki od postoju ? Chodzi mi o to że umnie valeo postój jest strasznie mocny i wgląda to dziwnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna fajna :) ale te gumowe dywaniki... :facepalm: wiem wiem zima idzie ;)

Co ty chcesz?! Ja mam dokładnie takie same na cały rok :wink4: Są to dywaniki "szyte" pod wymiar w danym modelu i całkiem ładnie wyglądają kiedy się je umyje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok ok nie bijcie, nic nie mówię :gwizdanie: po prostu tak ładnie wszystko wygląda ładne drewienko wszystko i u*ebana guma na podłodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi 15 sa za małe bo auto wita sie z każdym progiem i krawężnikiem:) trzeba bardzo powolutku po nich jezdzić :)

Xenony nie wiem jakiej sa firmy ale postojówki świecą tak "normalnie" wrecz słabo. Zrobie fotke i wstawie jak to wygląda.

Guma nie guma jest to wycieraczka do a4 zima nie zima zawsze byłem za gumą ze względów praktycznych myjnia karcher i zawsze czystko a welur wygląda fajnie jak jest nowy a z czasem bardziej odstrasza.

Jezeli chodzi o moc to z jednej strony bym chciał z tego co sie orientowałem to 160 km bez problemu bez modyfikacji ale z drugiej strony to 115 mi wystarcza na nasze warunki. Autko sie zbiera jak wtedy kiedy chce a i silnik dłużej pożyje.

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 23:20_________________________________________________PS. Czy ktoś się orientuje czy mozna założyć przełącznik do wyłączania poduszki od pasażera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Avantura :) i gratulacje córy!

co do planów to rzeczywiście, nie dokładałbym więcej srebra/chromu, a raczej jakieś czarne elementy :)

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 23:20_________________________________________________PS. Czy ktoś się orientuje czy mozna założyć przełącznik do wyłączania poduszki od pasażera?

a co Ty, załatwić chcesz kogoś? :D na pewno jakoś można, ale po co? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Avantura :) i gratulacje córy!

co do planów to rzeczywiście, nie dokładałbym więcej srebra/chromu, a raczej jakieś czarne elementy :)

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 23:20_________________________________________________PS. Czy ktoś się orientuje czy mozna założyć przełącznik do wyłączania poduszki od pasażera?

a co Ty, załatwić chcesz kogoś? :D na pewno jakoś można, ale po co? :tongue4:

A chociażby po to, żeby mógł przewozić córę w foteliku ;)[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 09:45_________________________________________________

Jezeli chodzi o moc to z jednej strony bym chciał z tego co sie orientowałem to 160 km bez problemu bez modyfikacji ale z drugiej strony to 115 mi wystarcza na nasze warunki. Autko sie zbiera jak wtedy kiedy chce a i silnik dłużej pożyje.

160KM samym programem nie da rady wycisnąć. Ale te 135-140 jest na tyle mało, że nie powinno mieć wpływu na szybsze zużycie silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chociażby po to, żeby mógł przewozić córę w foteliku ;)

nie musi poduchy wyłączać, jeżeli już jest poduszka, to można przewozić dziecko w foteliku, ale tylko przodem do kierunku jazdy :)

Sposób przewożenia dzieci w pojeździe samochodowym uregulowane zostało w Ustawie z dnia 20.06.1997r. prawo o ruchu drogowym (Dz. U. Nr 108 z 2005r., poz. 908 - tekst jednolity z późniejszymi zmianami):

Art. 39. ust. 3. w pojeździe samochodowym wyposażonym w pasy bezpieczeństwa dziecko w wieku do 12 lat, nieprzekraczające 150 cm wzrostu, przewozi się w foteliku ochronnym lub innym urządzeniu do przewożenia dzieci, odpowiadającym wadze i wzrostowi dziecka oraz właściwym warunkom technicznym.

Przepis ust. 3 nie dotyczy przewozu dziecka taksówką osobową, pojazdem pogotowia ratunkowego lub Policji.

Art. 45. 2. Kierującemu pojazdem zabrania się:

przewożenia pasażera w sposób niezgodny z art. 39, 40 lub 63 ust. 1;

przewożenia w foteliku ochronnym dziecka siedzącego tyłem do kierunku jazdy na przednim siedzeniu pojazdu samochodowego wyposażonego w poduszkę powietrzną dla pasażera;

przewożenia, poza specjalnym fotelikiem ochronnym, dziecka w wieku do 12 lat na przednim siedzeniu pojazdu samochodowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak mu się się dopiero co Dzieciątko urodził,o to te foteliki dla małych dzieci inaczej nie ustawisz na przednim siedzeniu, jak tyłem do kierunku jazdy. A co za tym idzie to poducha musi być wyłączona. Np w oplach w schowku jest specjalny przełącznik który kluczykiem od stacyjki wyłącza się poduchę pasażera :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...