Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moje A4 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie dobrze ile świetnie ;) do tego gleba i będzie :kox:

Opublikowano

nie dobrze ile świetnie ;) do tego gleba i będzie :kox:

Ta i turlać się 20km/h jak gorsza droga i doły jak ja kiedyś za jednym z chłopaków jak wracaliśmy ze spotu :cool1:

Kolego samochodzik super sam myślałem o takiej zieleni ale trafiła się inna. A felgi zakładaj 17" wystarczy i lekko obniżyć i będzie super :good:

Szerokości :decayed:

Opublikowano

każdy lubi co innego :D:naughty:

Opublikowano

każdy lubi co innego :D:naughty:

Zgadza się ale do jazdy 20km/h wystarczy mi rower, taniej i lepiej dla zdrowia :decayed:

http://allegro.pl/rower-gorski-kola-20ca-biegi-shimano-rewelacja-i1972541655.html a tu koło nawet 20" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

rewelacja i ile biegów :polew: :polew:

Opublikowano

każdy lubi co innego :D:naughty:

Zgadza się ale do jazdy 20km/h wystarczy mi rower, taniej i lepiej dla zdrowia :decayed:

http://allegro.pl/rower-gorski-kola-20ca-biegi-shimano-rewelacja-i1972541655.html a tu koło nawet 20" :polew: :polew: :polew:

to gdzie Ty mieszkasz... :gwizdanie: na bezdrożach :mysli:

:decayed: :decayed:

zobaczysz...kupisz 17 będziesz miał niedosyt po jednym sezonie :decayed:

Opublikowano

każdy lubi co innego :D:naughty:

Zgadza się ale do jazdy 20km/h wystarczy mi rower, taniej i lepiej dla zdrowia :decayed:

http://allegro.pl/rower-gorski-kola-20ca-biegi-shimano-rewelacja-i1972541655.html a tu koło nawet 20" :polew: :polew: :polew:

to gdzie Ty mieszkasz... :gwizdanie: na bezdrożach :mysli:

:decayed: :decayed:

zobaczysz...kupisz 17 będziesz miał niedosyt po jednym sezonie :decayed:

W lublinie. :evil:

Zapytaj armistead jak się jeździ po lublinie na 18" :decayed:

Opublikowano

.ujowo :gwizdanie:

Nienawidzę przyjeżdżać do tego miasta :wallbash:

Na szczęście u mnie są bardzo dobre drogi i mogę jeździć na 18" i na maksa opuszczonym gwincie :kox:

Opublikowano

każdy lubi co innego :D:naughty:

Zgadza się ale do jazdy 20km/h wystarczy mi rower, taniej i lepiej dla zdrowia :decayed:

http://allegro.pl/rower-gorski-kola-20ca-biegi-shimano-rewelacja-i1972541655.html a tu koło nawet 20" :polew: :polew: :polew:

to gdzie Ty mieszkasz... :gwizdanie: na bezdrożach :mysli:

:decayed: :decayed:

zobaczysz...kupisz 17 będziesz miał niedosyt po jednym sezonie :decayed:

W lublinie. :evil:

Zapytaj armistead jak się jeździ po lublinie na 18" :decayed:

yy...nie miałem okazji jeszcze po lublinie jeździć :kox:

...ja z 17'' na 18'' (łopaty z a8 w jakiś kolorek się psiknie :naughty: ) się przesiadam, bo na jednak -70mm (wczora mierzone względem ori zawiasu w aucie kumpla) i oponach 215/40/17 się przyciera gdzie nie gdzie :gwizdanie: a tak będzie troszeczkę wyżej stało a nastawy gwinta zostaną :decayed:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

16052012397.jpg

to teraz marsz po jakis sportowy kit obniżający, przecież to sie musi masakrycznie gibać na zakrętach:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.