Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Źle obsadzone drzwi, u kogo to poprawić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a gdzie mozna kupic tą mate bitumiczną???

Opublikowano

na allegro najszybciej albo w sklepie z car audio

Opublikowano

Wlasnie jestem po sprawdzanieu efektow i powiem ze juz nie slysze tego dmuchania wiatru przez drzwi, dopiero ponad 150 zaczyna byc glosno :)

Opublikowano

Wlasnie jestem po sprawdzanieu efektow i powiem ze juz nie slysze tego dmuchania wiatru przez drzwi, dopiero ponad 150 zaczyna byc glosno :)

Myślisz że podgięcie ramy drzwi pomogło czy raczej mata bitumiczna??

Opublikowano

mata nie ma nic wspolnego z halasem wiatru bo to z szyby dochodzilo.

Co do maty to niestety po pewnym czasie tak jak przypuszczalem sie ubila i nie jest juz tal super, nastepnym razem dotne jakies dodatkowe gumki i przykleje tasma izolacyjna aby nie pospadaly przy montarzu boczku.

Polecam dogiecie ramy przy otwartej szybie, ale oczywiscie wszystko z wyczuciem ;)

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

jaka najlepsze mate kupic z filcem cyz alumniowa czy jeszcze jakos inna?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie rozglądam sie za audu b5 w avancie i praktycznie w kazdym są luzy na drzwiach. Jak je podniose do góry i opuszczę to jest około 3-4mm luzu.

Można to jakoś łątwo usunąć?

Po jakim przebiegu można sie czegoś takiego spodziewać? Ja mam vectrę i mam najechane 311kkm i nie mam czegoś takiego! To ile musza mnieć te A4?

To, że zamek obciera o rygiel na słupku to standart i poradzę sobie z tym za pomocą podnośnika, ale co zrobić z tym luzem??????

Opublikowano

Panowie rozglądam sie za audu b5 w avancie i praktycznie w kazdym są luzy na drzwiach. Jak je podniose do góry i opuszczę to jest około 3-4mm luzu.

Można to jakoś łątwo usunąć?

Po jakim przebiegu można sie czegoś takiego spodziewać? Ja mam vectrę i mam najechane 311kkm i nie mam czegoś takiego! To ile musza mnieć te A4?

To, że zamek obciera o rygiel na słupku to standart i poradzę sobie z tym za pomocą podnośnika, ale co zrobić z tym luzem??????

Zawiasy do wymiany.
Opublikowano

Panowie rozglądam sie za audu b5 w avancie i praktycznie w kazdym są luzy na drzwiach. Jak je podniose do góry i opuszczę to jest około 3-4mm luzu.

Można to jakoś łątwo usunąć?

Po jakim przebiegu można sie czegoś takiego spodziewać? Ja mam vectrę i mam najechane 311kkm i nie mam czegoś takiego! To ile musza mnieć te A4?

To, że zamek obciera o rygiel na słupku to standart i poradzę sobie z tym za pomocą podnośnika, ale co zrobić z tym luzem??????

są jeszcze sworznie na górnym zawiasie i taka mała srubka którą mozna je dociagnąć i poamga czasem

Opublikowano

Panowie rozglądam sie za audu b5 w avancie i praktycznie w kazdym są luzy na drzwiach. Jak je podniose do góry i opuszczę to jest około 3-4mm luzu.

Można to jakoś łątwo usunąć?

Po jakim przebiegu można sie czegoś takiego spodziewać? Ja mam vectrę i mam najechane 311kkm i nie mam czegoś takiego! To ile musza mnieć te A4?

To, że zamek obciera o rygiel na słupku to standart i poradzę sobie z tym za pomocą podnośnika, ale co zrobić z tym luzem??????

są jeszcze sworznie na górnym zawiasie i taka mała srubka którą mozna je dociagnąć i poamga czasem

Tą małą śrubka to luzu nie skasujesz ponieważ zawias jest rozłączny służy do blokowania sworznia przed obracaniem sie w drugiej części zawiasu.

Panowie rozglądam sie za audu b5 w avancie i praktycznie w kazdym są luzy na drzwiach. Jak je podniose do góry i opuszczę to jest około 3-4mm luzu.

Można to jakoś łątwo usunąć?

Po jakim przebiegu można sie czegoś takiego spodziewać? Ja mam vectrę i mam najechane 311kkm i nie mam czegoś takiego! To ile musza mnieć te A4?

To, że zamek obciera o rygiel na słupku to standart i poradzę sobie z tym za pomocą podnośnika, ale co zrobić z tym luzem??????

Zależy jak poprzedni użytkownik dbał o zawiasy ale przy około 200 tyś km przebiegu na pewno w zawiasach od strony kierowcy pojawia się luz. Bez wymiany zawiasów się nie obejdzie. Możesz wyginać drzwi na zawiasach, regulować ramką a luz pozostanie i będzie się powiększał.

Opublikowano

Patrzyłem sa uzywki na allegro ale niewiadomo w jakim stanie.

A możecie podać przy jakim przebiegu u Was pojawił sie luz?

W jaki sposób smarujece te zawiasy?

Opublikowano

Patrzyłem sa uzywki na allegro ale niewiadomo w jakim stanie.

A możecie podać przy jakim przebiegu u Was pojawił sie luz?

W jaki sposób smarujece te zawiasy?

W moim aucie jako pierwszy dostał luzu górny lewy zawias w drzwiach przednich przy przebiegu około 160 tyś. natomiast w drugim aucie w rodzinie przy 214 do wymiany jest dolny i górny w drzwiach kierowcy. Ja wymieniłem ten górny na nowy który kosztuje ok 90 zł. Ponieważ jest rozłączny to wymieniłem tą część która przykręcona jest do drzwi druga część się nie zużywa, dolny niestety musi być wymieniony w całości. Po wymianie drzwi wróciły na swoje miejsce (uprzednio były opadnięte) i mam nadzieję, że się pozbędę szumu w lewych drzwiach. Zawiasy w aucie miałem i mam zabezpieczone przed wilgocią białym smarem dodatkowo zapuszczam co jakiś czas WD 40.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

A może wiecie jak zmniejszyć szczelinę między przednimi a tylnymi drzwiami ,próbowałem już na zawiasach ramą okna też i nic muszę przesunąć drzwi o 2-3 mm

Opublikowano

musisz przesunąć drzwi na zawiasach, luzując je przy słupku

górny zawias poluzujesz bez problemu, za to w dolnym jedna śruba jest dostępna od środka auta po zdemontowaniu plastiku i odsunięciu kabli

  • 1 rok później...
Opublikowano

Jak w a4 b6 wyregulować odstające drzwi ? Nie są w lini auta tylko lekko wystają. Chciałem odkręcić ten rygiel ale nie mam takiego klucza ktoś wie jak się on nazywa ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.