Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pasta czy wosk do polerki.


radek8

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet po kilkunastu myciach na myjkach ciśnieniowych widać efekt lustra.

a utrzymywał się efekt kropelkowania?

Jak się regularnie woskuje czy tam pastuje to efekt kropelkowania wytrzymuje spokojnie miesiąc. Nie używam kosmetyków takich jak polecają na forum o detalingu używam past z dolnej półki i jest OK. Co do zdjęć to powiem Ci tak na różnych forach firmy detalingowe wklejają swoje adrey internetowe a w nich widać pięknie wyglansowane fury. Na kilku takich zdjęciach to liście na drzewach były nawet zieleńsze :>[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 17:58_________________________________________________

Tempo to sobie można wsadzić w d... już bym wolał autko umyć i wypsikać plackiem :> (stary patent handlarzy. Autko wygląda jak nowe wtedy)

Plaka to się dawało na taki lakier co już nic się nie da z nim zrobić. Zastosowałem taki numer kiedyŚ na starym struclu co nadawał się tylko do malowania . Teraz się auto oddaje do pizzerii i za dwie stówy auto błyszczy jak psu j... na słońcu.

Nie bawię się w handel zawodowo od 2006 roku.Prowadząc komis i mając dwa duże garaże kosmetykę robiłem sam a jak miałem dużo roboty to zatrudniałem człowieka do tego. Na początku używałem produktów farecla ( G3 i G10) potem przeszedłem w produkty CarValet bo były dużo tańsze a jakość na podobnym poziomie i nie trzeba było za nimi jeździć gdyż przedstawiciel firmy przyjeżdżał na miejsce a w ofercie maja do dziś wszystko co potrzeba do wyszykowania auta. Obecnie pracuje w Niemcowni i zdarzy mi się zahandlować czasami. Do odświeżenia używam pasty 3M Fast Cut Plus z zielonym korkiem.

Jak byłem czynny zawodowo to paste Tempo zawsze miałem przy sobie i jak były niejasności przy zakupie to się przetarło i wychodziło to i owo na wierzch. Przy zakupie na giełdzie na szybko pasta tempo i auto już się błyszczało .

Tak więc uważam pastę Tempo za dobrą rzecz do drobnych polerek

PIZZERIA - to myjnia lub inny zakład specjalizujący się w kosmetyce głównie dla handlarzy a w wolnych chwilach dla reszty ludności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...