Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] [AHU] Analiza loga

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o wyrozumiałość były to moje pierwsze próby i jeszcze kabelek coś niedomagał.

Mam problem wymieniłem rozrząd i od tego czasu z połowy baku robię nie 360Km tylko 280 co wydaje mi się dużą różnica.

Co to znaczy w grupie 004 przy kącie wtrysku BTDC ?

Logi:

000 BS

http://vaglog.rtnet.pl/gigipawel_65644.html

0003BS

http://vaglog.rtnet.pl/gigipawel_65645.html

0004 BS

http://vaglog.rtnet.pl/gigipawel_65649.html

Dynamiczne :

0003

http://vaglog.rtnet.pl/gigipawel_65647.html

0004

http://vaglog.rtnet.pl/gigipawel_65648.html

0008

http://vaglog.rtnet.pl/gigipawel_65650.html

0011

http://vaglog.rtnet.pl/gigipawel_65652.html

Logi robione na wirtualnej maszynie + VagCom3.112 i strasznie to muliło :(

Dynamiczne :

0003

http://vaglog.rtnet.pl/gigipawel_65647.html

0004

http://vaglog.rtnet.pl/gigipawel_65648.html

0008

http://vaglog.rtnet.pl/gigipawel_65650.html

0011

http://vaglog.rtnet.pl/gigipawel_65652.html

Opublikowano

Kąt wtrysku moim zdaniem waha się trochę za bardzo - od 42 do 50 koło pasowe na wale było ruszane ?

Druga sprawa dawki jakieś duże jak na ahu w grupie 008 przez co wygląda jak by przepływka niedomagała choć moim zdaniem to wina większych dawek na zwykłym doładowaniu.

Ale to niech mądrzejsi ocenią ;)

Opublikowano

Statyczny kąt wtrysku moze byc.

Ktoś cos grzebał juz przy sterowniku ?? Bo jak dla mnie limiter momentu jest ruszony.

Wykonaj jeszcze logi dynamiczne - 001 i 010 oraz Statyczne - 000,001,003,004,007,013

BTDC oznacza - zaplon przed górnym martwym punktem tłoka.

Opublikowano

Dobrze jest napiety rozrzad bo za bardzo skacze kat wtrysku.

Opublikowano

przemik,grzebane było tyle,że sterownik silnika został podmieniony i pochodzi z Ibizy, tam wychodziła taka seria softu.

Opublikowano

No i wszystko jasne...

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odpowiedzi :)

Tak to Ibiza .

Co do tego rozrządu to ten pasek dobrze napięty czy nie ?

Co do przepływki to ponoć jest na dokończeniu. Ja i tak nie jeżdżę ponad 2,8Tys. obr/min więc nie muszę mieć takiego dynamitu ale chciałbym żeby samochodzik był niezawodny i w miarę ekonomiczny!

Czyli co mam do zrobienia ? Co do dalszych pomiarów nie mam takich możliwości ale postaram się jak najszybciej :/

Czy po tym co wstawiłem da się określić stan mojego autka ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.