Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Lampy przednie DAYLINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Wraca temat zmiany przednich lamp na lampy DAYLINE. http://allegro.pl/lampy-przednie-dayline-audi-a4-b7-05-08-daylight-i1960875877.html

I teraz.

Kupie lampy soczewkowe + do lamp zestaw HID? np http://allegro.pl/zestaw-max-xenon-hid-xenony-audi-a6-a4-a3-c5-c6-i1964077709.html

Czy da rade tek zrobić?

A jak z awaryjnością lamp i takich zestawów HID? Czy warto?

Fajnie było by uzyskać taki efekt. tylko te lamy maja dodatkowe oświetlenie na ringi soczewk.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/359936-New-Custom-DRL-Headlights-Audi-a4-B7-%28Pics%29

Opublikowano

ja w prawdzie mam starsze auto ale podobny mod jak większość użytkowników, kupujesz lampy odpowiedni zestaw Hidów podłączasz i cieszysz się "lepszym" światłem. Co do awaryjności to ja chyba miałem pecha, wymieniałem mój zestaw średnio co miesiać bo coś sie działo, a to palnik siadł, a to przetwornica mrugała, ale teraz kupiłem jakiś lepszy na znanym portalu aukcyjnym, niby cyfrowy z jakimiś filtrami etc i jakoś na razie nie narzekam. Nic nie mruga ani nic :)

Jeśli chodzi o lampy to widze że jest tam rozwiązanie z żarówkami H9, więc ten zestaw Hidów co pokazaleś w linku nie będzie pasował, bo oni tam mają H4 i H7. Ale to nie problem musisz poszukać zestaw z żarówkami/palnikami H9 :)

Opublikowano

Fajnie było by uzyskać taki efekt. tylko te lamy maja dodatkowe oświetlenie na ringi soczewk.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/359936-New-Custom-DRL-Headlights-Audi-a4-B7-%28Pics%29

i naprawdę ci się to podoba? ogólnie na tym forum takie lampy są odradzane no ale oczywiście decyzja należy do ciebie...

Opublikowano

Mijałem się przed wczoraj z B7 na zielonogórskich :gwizdanie: numerach z lampami dectane z przodu. W jednej świeciły same ledy w drugiej sam "ksenon" :wallbash: wyglądało to masakra :no:

Opublikowano
  • Autor

Podobać to mi się podoba paski LED. Jedyne to boje się o Awaryjność tych lamp. Użytkownicy forum naszego mieli różne przygody.

W jednej świeciły same ledy w drugiej sam "ksenon" wallbash wyglądało to masakra no
To chyba maił jakąś Awarie?
Opublikowano

no pewnie palnik siadł z jednej strony czyli miał postojowe w postaci ledów a drugie pozycje normalną. No rzecz normalna, przepalające się żarówki no ale przy takich lampach bardziej rzuca sie to w oczy i bardziej razi...[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 13:25_________________________________________________a tak wracając do tematu, chcesz kupić te lampy bo masz zwykłe i na soczewkę chcesz się przerzucić? to nie lepiej kupić orginalne od b7 na soczewce? ;)

Opublikowano

dla mnie te lampy nie pasują do B7 :thumbdown:

Opublikowano

Witam,

Wraca temat zmiany przednich lamp na lampy DAYLINE. http://allegro.pl/lampy-przednie-dayline-audi-a4-b7-05-08-daylight-i1960875877.html

I teraz.

Kupie lampy soczewkowe + do lamp zestaw HID? np http://allegro.pl/zestaw-max-xenon-hid-xenony-audi-a6-a4-a3-c5-c6-i1964077709.html

Czy da rade tek zrobić?

A jak z awaryjnością lamp i takich zestawów HID? Czy warto?

Fajnie było by uzyskać taki efekt. tylko te lamy maja dodatkowe oświetlenie na ringi soczewk.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/359936-New-Custom-DRL-Headlights-Audi-a4-B7-%28Pics%29

ja też kupowałem dokładnie tego HID'a i od lipca do dzisiaj nie miałem żadnego problemu z xenonami. kiedyś tam dosłownie ze 2 razy po zapaleniu nie zapalił mi się jeden żarnik, ale po "resecie" świateł wszystko wracało do normy więc chyba mogę polecić Ci ten zestaw.

Opublikowano

ale po "resecie" świateł wszystko wracało do normy

przepraszam że pytam ale co znaczy po resecie? włączeniu i wyłączeniu?;)

Opublikowano

ale po "resecie" świateł wszystko wracało do normy

przepraszam że pytam ale co znaczy po resecie? włączeniu i wyłączeniu?;)

yep... :cool1:

Opublikowano

no pewnie palnik siadł z jednej strony czyli miał postojowe w postaci ledów a drugie pozycje normalną. No rzecz normalna, przepalające się żarówki no ale przy takich lampach bardziej rzuca sie to w oczy i bardziej razi...[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 13:25_________________________________________________a tak wracając do tematu, chcesz kupić te lampy bo masz zwykłe i na soczewkę chcesz się przerzucić? to nie lepiej kupić orginalne od b7 na soczewce? ;)

b7 w soczewce lampy były tylko ori bixy zwykłe lampy nie miały soczewek aż dziwne :hi:

może i fajnie to wygląda ale raz trwałość a dwa diody są jako postojowe to też lipton

Opublikowano

no pewnie palnik siadł z jednej strony czyli miał postojowe w postaci ledów a drugie pozycje normalną. No rzecz normalna, przepalające się żarówki no ale przy takich lampach bardziej rzuca sie to w oczy i bardziej razi...[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 13:25_________________________________________________a tak wracając do tematu, chcesz kupić te lampy bo masz zwykłe i na soczewkę chcesz się przerzucić? to nie lepiej kupić orginalne od b7 na soczewce? ;)

b7 w soczewce lampy były tylko ori bixy zwykłe lampy nie miały soczewek aż dziwne :hi:

może i fajnie to wygląda ale raz trwałość a dwa diody są jako postojowe to też lipton

w sumie aż dziwne że normalnych nie zrobili na soczewce, tylko bixy... no ale z dwojga to i tak wolałbym wrzucić ori bixy niż ledy, ale to właścicielowi ma się podobać ;)

Opublikowano

no ale wiesz np b6 maja zwykłe światła z soczewkami, a w b7 tak nie ma :hi:

Opublikowano

no no rozumiem, nic nie ma co gdybać, właściciel zrobi jak mu sie będzie podobało :)

Opublikowano

no pewnie ale za ta cene dołożył bym i kupił ori :kox:

ale jak kto woli jak piszesz;]

Opublikowano
  • Autor

NO tak ale kupując ori bixy, naciągam się na dodatkowe koszta, trzeba zmienić przedni zderzak po spryski no oczywiście s-line + grill, a do tego orgi bixow nie kupie za tys.zł

Powiem ze podobają mi sie lampy z czarnym wypielaniem, ale osobiście nie widziałem na żywo!

Może ktoś z forum ma u siebie i może sie wypowiedzieć na temat tych lamp.

Opublikowano

jeśli chodzi o spryski to nie trzeba wyrzucać całego zderzaka grilla etc, można poszukać samych sprysków i wyrezać w obecnym zderzaku, a koszt takich sprysków nie jest zabójczy ;)

Opublikowano

hmm kupujesz z uszkodzonymi uchwytami naprawiasz i do tego przetwornice, a po co ci spryski? skoro do tych jak nie będziesz ich miał to polica sie przede wszystkim o to przyczepi?

Opublikowano

dokladnie wszystkie jak najbardziej odbiegające od orginału sa w pierwszej kolejności wyłapywane ;)

Opublikowano

To nie są bixenony by policja się czepiała braku spryskiwaczy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.