Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRE] Pilna sprawa


ryniud

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak w temacie,oto fotka tylnych lamp do mojej audiczki,pilnie potrzebuję je kupić do dnia 30 grudnia bo jestem w kraju.Na aledrogo zamawiałem je już w pażdzierniku pomimo tego że okres oczekiwania był nawet 30 dni roboczych to oczywiście ich nie dostałem,mało tego na aukcji jest wystawionych ich aż 5 szt ale i tak mają człowieka w d*pie,przypomnę że kosztują one ponad 1100.Taka jest rzeczywistość niektórych firm które oferują swoje usługi na aukcji,gorzej niż KOMUNA zasrana.Prośba do wszystkich którzy mają istotną i pewną informacje gdzie od ręki je mogę dostać,z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam,,,,sorki ale nie mogę wkleić fotki wiec opiszę o co biega,chodzi mi o tylną lampę led do audi a4 b7 są tam nawet kierunki i wsteczny led, zapewne większość ludzi je oglądało na aukcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, dwie sprawy:

1. Zdjęcia wstawiamy tak jak opisano tutaj --> http://www.a4-klub.pl/smf/jak_wklejac_zdjecia_na_forum-t27936.0.html

2. Jak już na serio nie podołasz wyzwaniu, to chociaż wklej przykładowy link do aukcji z lampami o których mówisz, bo w przeciwnym razie o pomoc może być trudno... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i od razu lepiej, trochę wyedytuj ten link, bo nie do końca prawidłowy. Ale jak ktoś będzie chciał otworzyć, to otworzy. Lampki ładne, ja nie pomogę niestety w zakupie, ale czekaj na odpowiedzi innych kolegów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i od razu lepiej, trochę wyedytuj ten link, bo nie do końca prawidłowy. Ale jak ktoś będzie chciał otworzyć, to otworzy. Lampki ładne, ja nie pomogę niestety w zakupie, ale czekaj na odpowiedzi innych kolegów ;)

wyedytowany jest niżej wystarczy dobrze kukać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak w temacie,oto fotka tylnych lamp do mojej audiczki,pilnie potrzebuję je kupić do dnia 30 grudnia bo jestem w kraju.Na aledrogo zamawiałem je już w pażdzierniku pomimo tego że okres oczekiwania był nawet 30 dni roboczych to oczywiście ich nie dostałem,mało tego na aukcji jest wystawionych ich aż 5 szt ale i tak mają człowieka w pupie,przypomnę że kosztują one ponad 1100.Taka jest rzeczywistość niektórych firm które oferują swoje usługi na aukcji,gorzej niż KOMUNA zasrana.Prośba do wszystkich którzy mają istotną i pewną informacje gdzie od ręki je mogę dostać,z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam,,,,sorki ale nie mogę wkleić fotki wiec opiszę o co biega,chodzi mi o tylną lampę led do audi a4 b7 są tam nawet kierunki i wsteczny led, zapewne większość ludzi je oglądało na aukcjach.

http://allegro.onet.pl/lampy-tylne-audi-a4-b7-diodowe-czerwone-led-avant-i1984433924.html

Panowie jak w temacie,oto fotka tylnych lamp do mojej audiczki,pilnie potrzebuję je kupić do dnia 30 grudnia bo jestem w kraju.Na aledrogo zamawiałem je już w pażdzierniku pomimo tego że okres oczekiwania był nawet 30 dni roboczych to oczywiście ich nie dostałem,mało tego na aukcji jest wystawionych ich aż 5 szt ale i tak mają człowieka w pupie,przypomnę że kosztują one ponad 1100.Taka jest rzeczywistość niektórych firm które oferują swoje usługi na aukcji,gorzej niż KOMUNA zasrana.Prośba do wszystkich którzy mają istotną i pewną informacje gdzie od ręki je mogę dostać,z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam,,,,sorki ale nie mogę wkleić fotki wiec opiszę o co biega,chodzi mi o tylną lampę led do audi a4 b7 są tam nawet kierunki i wsteczny led, zapewne większość ludzi je oglądało na aukcjach.

http://allegro.onet.pl/lampy-tylne-audi-a4-b7-diodowe-czerwone-led-avant-i1984433924.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy pomogę kolego ale jest taki sklep u mnie nieopodal jak venom24.pl bądź stolicatuningu.pl. Oni posiadają na miejscu te lampki, tylko że chyba kawałek drogi byś mial do pomorskiego by po nie skoczyć.. chyba że jak będziesz jechał do Holandii to tak na około pojedziesz i kupisz ;)

oto link - http://www.venom24.pl/lampy-audi-avant-p-38297.html?osCsid=3e53442dd5195e88f9eb85665b29501d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy pomogę kolego ale jest taki sklep u mnie nieopodal jak venom24.pl bądź stolicatuningu.pl. Oni posiadają na miejscu te lampki, tylko że chyba kawałek drogi byś mial do pomorskiego by po nie skoczyć.. chyba że jak będziesz jechał do Holandii to tak na około pojedziesz i kupisz ;)

oto link - http://www.venom24.pl/lampy-audi-avant-p-38297.html?osCsid=3e53442dd5195e88f9eb85665b29501d

----Dzwoniłem do nich w pażdzierniku potwierdzili że mają na stanie oraz wysłałem emeila potwierdzając zakup tych lamp ale po dwóch dniach przyszła wiadomość że sorrrrrrrrki ale brak w magazynie :wallbash: to było pierwsze moje rozczarowanie na sklepy internetowe,następne to co opisałem w pierwszym poście właśnie na tej aukcji --totalne olanie wraz z głupim zapytaniem po 30 dniach -jakie pan lampy zamawiał-- :wallbash: :wallbash: :wallbash:Ale do venom24.pl będę jutro dzwonił może co się zmieniło i posiadają je na stanie.Dzięki za podpowiedz, pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety oni są trochę zakręceni... w ogóle z tym wlaścicielem jak mam rozmawiać to chory jestem... no ale co zrobić :blink: jedyny większy sklep z częściami do tuningu w mojej okolicy to muszę..

i jak kolego dzwoniłeś do nich? zmieniło się coś? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety oni są trochę zakręceni... w ogóle z tym wlaścicielem jak mam rozmawiać to chory jestem... no ale co zrobić :blink: jedyny większy sklep z częściami do tuningu w mojej okolicy to muszę..

i jak kolego dzwoniłeś do nich? zmieniło się coś? :gwizdanie:

Dzisiaj nie dzwoniłem ,w poniedziałek to zrobię to napiszę Ci czy mają je,pozdrowienia.[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 15:23_________________________________________________

no niestety oni są trochę zakręceni... w ogóle z tym wlaścicielem jak mam rozmawiać to chory jestem... no ale co zrobić :blink: jedyny większy sklep z częściami do tuningu w mojej okolicy to muszę..

i jak kolego dzwoniłeś do nich? zmieniło się coś? :gwizdanie:

Dzisiaj nie dzwoniłem ,w poniedziałek to zrobię to napiszę Ci czy mają je,pozdrowienia.

no niestety oni są trochę zakręceni... w ogóle z tym wlaścicielem jak mam rozmawiać to chory jestem... no ale co zrobić :blink: jedyny większy sklep z częściami do tuningu w mojej okolicy to muszę..

i jak kolego dzwoniłeś do nich? zmieniło się coś? :gwizdanie:

Dzisiaj nie dzwoniłem ,w poniedziałek to zrobię to napiszę Ci czy mają je,pozdrowienia.

---------------odebrałem emaila z tego sklepu,poinformowali mnie że nawet u producenta nie ma ich w magazynie,ciężka sprawa z tymi tylnymi lampami a zarazem śmieszna bo jak można coś wystawiać na sprzedaż skoro tego się nie posiada ,totalna głupota ,nie mieści mi się to w głowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez kitu... powinni albo wycofać ofertę, albo napisać ze niedostępny.. poza tym dziwne, producent to robi i nie ma na magazynie? cos mi tu nie pasuje. A może kolega Mapet je będzie miał. Ma sklep podobny do venomu, może on posiada je na składzie ;)[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 16:01_________________________________________________http://www.mapet-tuning.com/sklep/a4-b7-0408-c-131_306_2321.html?osCsid=irhro4gta4bdltadc71ptpkqo3 tu kolego jest link do lampek tylnych które możesz kupic u kolegi Mapet ;) może zmienisz wzór i coś sobie wybierzesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez kitu... powinni albo wycofać ofertę, albo napisać ze niedostępny.. poza tym dziwne, producent to robi i nie ma na magazynie? cos mi tu nie pasuje. A może kolega Mapet je będzie miał. Ma sklep podobny do venomu, może on posiada je na składzie ;)[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 16:01_________________________________________________http://www.mapet-tuning.com/sklep/a4-b7-0408-c-131_306_2321.html?osCsid=irhro4gta4bdltadc71ptpkqo3 tu kolego jest link do lampek tylnych które możesz kupic u kolegi Mapet ;) może zmienisz wzór i coś sobie wybierzesz ;)

-----Dziękuję serdecznie kolego za zainteresowanie mym tematem,ale te które Ja wybrałem prezentują się najlepiej i dlatego będę czekał na nie nawet rok ale je dostanę,pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez kitu... powinni albo wycofać ofertę, albo napisać ze niedostępny.. poza tym dziwne, producent to robi i nie ma na magazynie? cos mi tu nie pasuje.

niestety ale przechodziłem przez ten temat, pisałem bezpośrednio do producenta i też na stanie nie mieli (producenta w sensie dystrybutora Dectane w DE) niestety produkcja na Tajwanie i robią partiami każdy model... i okazuje się że tylko pod zamówienia robią a potem długo nic... dziwne ale prawdziwe... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"w ofercie mam ale na stanie nie mam" zresztą w aukcji mają napisane, że realizacja do 30dni... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no tu mówiłem o firmie NetCars co te lampy na allegro ma/miała, a jak pisałem do DE to pani odpisywała, że nie jest w stanie mi podać terminu kiedy będą dostępne na stanie... ale żebym zamówił to na pewno dostanę info... :)

ostatni mail z września zakończył się odpowiedzą z DE:

unfortunately I have to inform you that the RA16LB is not in stock and there is no delivery date for it at the moment.

Please be so kind to check some other RA16…products. Maybe you will find something else which is available.

Thank you in advance.

If you have further questions please contact us.

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...