Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co Wybrac a co omijac C+ Nka czy Cyfrowy Polsat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja właśnie wypowiedziałem umowe, oczywiście od razu telefon: Dlaczego ?

mówie że kiedys teściu nie miał dowodu os. przy sobie i wziąłem dla niego na siebie, ale znudziło mi się odbiarać telefony od nich co miesiąc i smsy.

To wymyślili że zrobią zmiane umowy, zmiana nazwiska i dadzą lepszą ofertę.

Wysmiałem ich to stwierdził że chyba nie dbam o portfel teścia. :polew:

A co mnie to interesuje. Teście to nie rodzina :polew: :polew:

Opublikowano

czyli tak jak mówiłem w innym wątku :wink4:

Opublikowano

No to teraz nam ceny dowalą, albo je poprostu zsumują. :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

no to co jest sens teraz brac czy poczekaj moze beda inne lepsze pakiety ? :blink:

Opublikowano

może w końcu będzie w C+ po fuzji Liga Mistrzów jedyne co mi brakowało do tej pory :mysli::)

Opublikowano

a ja nie chcę po fuzji cen z C+ w N

odpowiada mi oferta N, wolę mniej kanałów SD ale wiecej HD i to te które najczesciej ogladam a nie 70 czy 90 zbędnych w SD jak miałem kilka lat w C+

umowa do marca, zobaczymy jaka oferta będzie :mysli:

Opublikowano

no to co jest sens teraz brac czy poczekaj moze beda inne lepsze pakiety ? :blink:

Ponoc do świąt ma się wyjaśnić i mają zdążyć.

Ale czy tak będzie to sie zobaczy.

Mam nadzieje że do Cyfry+ dojdzie Nsport z Ligą Mistrzów i oferta będzie już kompletna. [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 14:32_________________________________________________Pogrzebałem troche na necie, może sie komuś przyda, jeśli chce w ramach jednego ABO mieć sygnał na kilka TV w domu.

Polsat paruje karty z tunerami, na starych tunerach był sposób na rozparowanie takiego zestawu.

Na nowych tunerach tego nie da się łatwo zrobić (są strony w niemczech, które ponoć takie coś umożliwiają ale cenowo to wychodzi niezbyt korzystnie).

Aby to zrobić w miarę rozsądnie cenowo trzeba mieć stare polsatowskie tunery.

Pozostaje jedynie dla nowych umów wykupienie opcji mulitroom ale to tylko na dwa tunery i wiąże się to z comiesięczną opłatą (5-10 zł w zależności od umowy).

W ence sytuacja jest podobna, parowanie kart z tunerem, karty enki także nie podzielisz, jedyna opcja to mulitiroom z oferty operatora i masz wtedy do 6 tunerów w ramach jednego abonamentu + opłata miesięczna 10-15 zł.

Cyfra+ tutaj podzielisz uprawnienia z jednego abonamentu, kupujesz splitter i rozdzielasz uprawnienia.

Opublikowano

tak jak w temacie chcial bym zakupic nowy abonament u ktoregos z tych dziadów tylko nie wiem ktory okarze sie najmniejszym kombinatorem i oszustem

Wszyscy tacy sami są :wink4:

Zamiast dawać się oszukiwać tym oszustom sam możesz trochę pokombinować :cool1:

(np. http://forum.dvhk.pl/)

Opublikowano

Jaki wybrać dekoder z HD ?

Zależy mi żeby był szybki, odbierał z karty C+, miał obsługe spliterka i ewentualnego sharingu.

No i miał duże wsparcie, a nie jak ferguson czy IP box, że za rok już inny model wchodzi a ten do lamusa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.