Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co Wybrac a co omijac C+ Nka czy Cyfrowy Polsat


Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie wypowiedziałem umowe, oczywiście od razu telefon: Dlaczego ?

mówie że kiedys teściu nie miał dowodu os. przy sobie i wziąłem dla niego na siebie, ale znudziło mi się odbiarać telefony od nich co miesiąc i smsy.

To wymyślili że zrobią zmiane umowy, zmiana nazwiska i dadzą lepszą ofertę.

Wysmiałem ich to stwierdził że chyba nie dbam o portfel teścia. :polew:

A co mnie to interesuje. Teście to nie rodzina :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może w końcu będzie w C+ po fuzji Liga Mistrzów jedyne co mi brakowało do tej pory :mysli::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie chcę po fuzji cen z C+ w N

odpowiada mi oferta N, wolę mniej kanałów SD ale wiecej HD i to te które najczesciej ogladam a nie 70 czy 90 zbędnych w SD jak miałem kilka lat w C+

umowa do marca, zobaczymy jaka oferta będzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co jest sens teraz brac czy poczekaj moze beda inne lepsze pakiety ? :blink:

Ponoc do świąt ma się wyjaśnić i mają zdążyć.

Ale czy tak będzie to sie zobaczy.

Mam nadzieje że do Cyfry+ dojdzie Nsport z Ligą Mistrzów i oferta będzie już kompletna. [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 14:32_________________________________________________Pogrzebałem troche na necie, może sie komuś przyda, jeśli chce w ramach jednego ABO mieć sygnał na kilka TV w domu.

Polsat paruje karty z tunerami, na starych tunerach był sposób na rozparowanie takiego zestawu.

Na nowych tunerach tego nie da się łatwo zrobić (są strony w niemczech, które ponoć takie coś umożliwiają ale cenowo to wychodzi niezbyt korzystnie).

Aby to zrobić w miarę rozsądnie cenowo trzeba mieć stare polsatowskie tunery.

Pozostaje jedynie dla nowych umów wykupienie opcji mulitroom ale to tylko na dwa tunery i wiąże się to z comiesięczną opłatą (5-10 zł w zależności od umowy).

W ence sytuacja jest podobna, parowanie kart z tunerem, karty enki także nie podzielisz, jedyna opcja to mulitiroom z oferty operatora i masz wtedy do 6 tunerów w ramach jednego abonamentu + opłata miesięczna 10-15 zł.

Cyfra+ tutaj podzielisz uprawnienia z jednego abonamentu, kupujesz splitter i rozdzielasz uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak w temacie chcial bym zakupic nowy abonament u ktoregos z tych dziadów tylko nie wiem ktory okarze sie najmniejszym kombinatorem i oszustem

Wszyscy tacy sami są :wink4:

Zamiast dawać się oszukiwać tym oszustom sam możesz trochę pokombinować :cool1:

(np. http://forum.dvhk.pl/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wybrać dekoder z HD ?

Zależy mi żeby był szybki, odbierał z karty C+, miał obsługe spliterka i ewentualnego sharingu.

No i miał duże wsparcie, a nie jak ferguson czy IP box, że za rok już inny model wchodzi a ten do lamusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...