Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] a4 by me :)


adamo0890

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_4333.jpgIMG_4334.jpgIMG_4352.jpgIMG_4362.jpgZdj_cie0032sscscscscscscscscs.jpgZdj_cie0067.jpgZdj_cie0217.jpgZdj_cie0235.jpgZdj_cie0316.jpgZdj_cie0324.jpg

zdjęcia pokazują jak było i jest obecnie.

pierwsze i ostanie dwa najbardziej odzwierciedlają jak jest.

całe wnętrze jest w niebieskim podświetleniu ( LED ) + bagażnik a zegary i audio w czerwonym - piękny widok w nocy.... :):evil::)

jest m.i. :

- sony x-plode radio + głośniki ( na zdjęciu jeszcze niebieski pioneer)

- elektryczne szyby

- sportowy tłumik

- czujniki parkowania tył

- wymienione oświetlenie przednie ( halogenowe + ringi ) i tylne

- w.w podświetlenie kompletne wnętrza i bagażnika na niebieski LED

- centralny

- alarm

- blokada skrzyni

- alu standardowe

- hak

- jak w opisie LPG

- zawieszenie przednie już wymienione na MS

plany:

- zderzak imitacja b7 i poprawa maski - wloty pod przerobiony dolot powietrza

- podświetlenie zewnętrzne czerwone LED każdej strony

- zderzak tylny sport

- malnięcie dachu i belek na czarno ( reszta jak teraz )

- areograf na drzwiach

- progi sportowe

- alu 17"

- kompleta wymiana amorków i sprężyn

tyle ooo :):decayed:

[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 23:47_________________________________________________jak by co pisać a zrobię nowe zdjęcia z lepszym efektem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale kaszana, zaczynając od lamp przednich, poprzez to coś pod grilem, oświetlenie w środku a na planach przodu b7+ maski i aerografu, może ci sie to podoba, nie neguje tego, ale dla kogoś z dobrym gustem (nie mówie że ja akurat taki mam) a jest takich osób tu dużo, te wszystkie mody które wymieniłem to nie obrażając "wieś tuning". Jak sądze to nie tylko moje zdanie i takich komentarzy będzie tu jeszcze kilka.

Jeśli ci sie podoba to rób, tylko miej na uwadze że wychwalany za to nie będziesz.

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Kolega wyżej z tymi "planami" to ciemność widzę... :gwizdanie:

Rób jak uważasz ale uważaj jak robisz żeby z tego nie wyszedł "ulep" a w tym kierunku to zmierza... :no:

Powodzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe wnętrze jest w niebieskim podświetleniu ( LED ) + bagażnik a zegary i audio w czerwonym - piękny widok w nocy.... :):evil::)

:facepalm:

Kolego mi nie pozostaje nic innego jak poprzeć zdanie kolegów wyżej .... wszystko zmierza niestety w kierunku wiejskiego tuningu, jako że nie płacę abonamentu za telewizję to nie wiem czy Tede prowadzi jeszcze Operację Tuning ale nie ździw się jak po wprowadzeniu Twoich planów w życie wystąpisz w tym programie w roli głównej ...

Ja oczywiście doceniam Twój wkład pracy w to auto i fajnie, że chcesz coś robić i ulepszać tylko po pierwsze, aby nie niszczyć wizerunku społeczności skupionej wokół tego modelu samochodu - ulepszaj raczej mechanicznie niż wizualnie bo wizualnie po fabryce oprócz fajnej felgi, ew. jakiś elementów polifta - nic nie poprawisz ....

Areograf - wiocha

Imitacja B7 - jeszcze większa wiocha niż areograf

Tylny zderzak i sportowe progi ..... prosze Cię :wallbash:

Mimo wszystko seria fajna, nie spier.... tego :) Powodzenia w modyfikacji i mam nadzieje, że ta konstruktywna krytyka tutaj Ci się przyda i weźmiesz ją do siebie a nie rzucisz się do nas do gardeł za to. To Twoje auto i Tobie ma się podobać !

BTW: wypierdol te lampki ze śodka i te ledy bo kiedyś Ci się auto spali przez to :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob te zdjecia z lepszym efektem, bo kaszanke widze :gwizdanie: Straszliwa koza z niego, te sportowe progi moga go wizualnie obnizyc :decayed: A tak na powaznie, przejzyj sobie watek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158482.0 i zobacz do czego powinienes dazyc. Nie widze tam ani jednego samochodu z imitacja zderzaka b7 czy tylengo sportowego i progami... Brakuje tylko mega spojleru na klape i wies spiewa i tanczy. Zly kierunek obrales kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plany:

- zderzak imitacja b7 i poprawa maski - wloty pod przerobiony dolot powietrza :thumbdown:

- podświetlenie zewnętrzne czerwone LED każdej strony :thumbdown:

- zderzak tylny sport :thumbdown:

- malnięcie dachu i belek na czarno ( reszta jak teraz ) :gwizdanie:

- areograf na drzwiach :thumbdown:

- progi sportowe :wink4:

- alu 17" większe dawaj :naughty:

- kompleta wymiana amorków i sprężyn :good:

Jest dobra baza do modzenia, ale uważam, niestety (raczej stety) jak koledzy wyżej...

Ale spoko, po to jest forum, żeby się dowiedzieć, rozeznać i nakierować w odpowiednim kierunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wymieniłeś w planach to niektórzy piszą w " ... " żeby zażartować - może o to ci chodziło :mysli: a jak nie to :wallbash:

z tego co jest teraz to wywal lampy przednie i zmień oświetlenie wnętrza na ledy dające białe światło

- podświetlenie zewnętrzne czerwone LED każdej strony

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :doh1:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 11:38_________________________________________________ps. lampy tylne też wywal :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprowadź zderzak do porządku, załaduj lampy ori poliftowe, znaczek z powrotem na miejsce (bo chyba go nie ma). Niebieskie ledy zastąp białymi. I następnym razem najpierw zapytaj się kolegów zanim zrobisz. Mam nadzieje że jeszcze nie wydałeś kaski na ten badziewny laminatowy zderzak z b7, który pęknie przy pierwszej dziurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi b5 Bocanegra :polew: sluchaj kolegów wyzej, przejrzyl dzial galeria b5, wyciagnij wnioski i bierz sie za rezanie! Powodzenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany to kolego masz , ale nie przemyślane w żadnym calu :mysli: 17-stki owszem , amorki, lampy i tyle :rolleyes: a co będziesz tym aerografem malował????? Jaki wzór??? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo... cyrk wjechał :kox: Kolego... nie rób tych błędów co masz w planach. No chyba że chcesz wyrywać dziunie pod remizą :polew: No a tak na marginesie to działaj aby z tej a4 zrobić coś na styl ori i aby się rzucało w oczy bo fajne a nie że WIEŚ :confused4: A grila załóż spowrotem i pomaluj go w czarny mat, światłą wstaw ori i ewentualnie przyciemnij folią ale będzie troszkę gorsza widoczność (nie dużo gorsza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jakbyś zrobił to co zaplanowałeś i bym go od ciebie kupił to z tym autem miałbym więcej roboty niż ze swoim :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizja jakaś była i macie sporo racji .... :kwasny:

nom tak jakoś mi się widziało ale odmienia :tongue4:

to jaki zderzak polecacie ? s4? :wink4:

w życiu wszystko się zmienia więc i ja mogę zmienić

ps. areografu chciałem użyć by na drzwiach przednich pociągnąc logo audi.....

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście udało sie cie nawrócić, a co do kierunku w jakim mógł byś iść to proponuje ten i jeśli chcesz to do tego zderzaki przód, tył od S4 i będzie auto malina :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde :shocked: ale żeś odwalił tjunink normalnie a widzę, że ma być jeszcze lepiej :wallbash: Posłuchaj dobrych rad kolegów nade mną :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...