Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Zamiana materialu na skórę z Anglika


ntm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

:hi: wszystkich bardzo serdecznie :)

wiec kupilem skore z anglika i zastanawiam sie jak przerobic :) boczki wiadomo dlaczego :)

no i kolejny problem to tylna kanapa (oparcie) :) wiec ja mam A4 B5 95 bez moz skladania kanapy w dodatku jest tam przegroda :) i teraz pytanie czy jak kupie zawiasy itd czy to bedzie pasowalo :) bo nie mam zamiaru wycinac calej przegrody :) wiem ze trzeba bedzie wyciac mocowanie zaglowkow i chyba wszystko tak na moje oko ale moze sie myle to tak na teraz :)

dzieki pozdr :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie chyba nie trzeba ciąć przegrody ale z drugiej strony tak patrząc to po co wsadzać kładzioną kanapę i nie wycinać przegrody.. jak się bawić to na całego i tnij przegrodę i będziesz miał możliwość przewiezienia czegoś ponadgabaryt że tak powiem ;) zawiasy śrubki i te bolce co sie zatrzaskują trzeba zdobyć i powinno być nice ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przerabiałem boczki ale normalne bo z przekładki miałem szarą tapicerkę a w aucie czarną .Część materiałowa do której przymocowany jest panel z przełącznikami wypiłowałem ponieważ jest zgrzewana , i wspawałem lutownicą i elementy z europy wyszło idealnie .Jak coś mogę to wykonać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz gdzieś jakieś zdjęcia jak to wygląda? a jak wyszło z boczkiem pasażera? przecież w angliku jest bardziej wycięty bo na panel do sterowania szyb jeszcze a w EU jest przelącznik wyżej w rączce? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam zdjęcia auta w środku ale to nic ni nie da ... Widziałeś kiedyś goły boczek z drugiej strony ? Tak czy siak musisz mieć fragmenty boczków euro jeden może być ang bo jest za duży to się przytnie ale drugi albo obić albo nie wiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde proste ten element który u ciebie jest obity w skórę gdzie można sobie łokieć oprzeć jest fabrycznie wstawiany osobno do gotowego boczka w koło poprostu jest kilkanaście zgrzewów bardzo ładnych i łatwych to zeszlifowania a to dlatego ża audi oferowało wiele kombinacji tapicerek i dzięki temu tak naprawdę boczek skórzany od boczka zwykłe różni się właśnie tym, niestety posiadasz angielskie wersje jaden angielski się nada ten pasażera (lewy) się podetnie zeby weszła większa konsola od szyb . gorzej z prawym bo w tamtym będzie za duże wycięcie po konsoli kierowcy można zrobić bajer i pokombinować z konsolą żeby to ładnie wyglądało ale nie będzie tak jak w euro i przełożyć klamki jeżeli masz mały lift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie lepiej zmienić miejsce mocowania tych gratów ;) i zyskasz fajną opcję z kładzioną kanapą ;) no ale Twoja sprawa. Napisz może do użytkownika Krycha on ogarnia temat na pewno bo na codzień rozbiera na chipsy nasze czwórki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) wszystkim kurcze przegrody nie chce ciac bo tam mam wzmacniacze :evil: kondensatory itd wielkich gabarytow nie bede wozil a oparcia skladane bo stale bardzo ciezko dostac

Pomyśl nad przełożeniem samego materiału(skóry) a co do boczków na przodzie to swoje zanieś do dobrego tapicera niech obszyje skórą lub szukaj w sieci boczków z europejczyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

mariuszbazar ja mam u siebie juz orginalne dziury z gwintem :) niewiem jak i dlaczego ale są wiec umnie to tylko mocowania zalatwic nad ta przegroda sie zastanowie ale najpierw wpadne do tapicera i zobacze czy nie da rady tego ogarnąc i ten jeden boczek tez wezme :) tak jak radzi pawel1971

dzięki I pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

mariuszbazar ja mam u siebie juz orginalne dziury z gwintem :) niewiem jak i dlaczego ale są wiec umnie to tylko mocowania zalatwic nad ta przegroda sie zastanowie ale najpierw wpadne do tapicera i zobacze czy nie da rady tego ogarnąc i ten jeden boczek tez wezme :) tak jak radzi pawel1971

dzięki I pozdrawiam

i ja i kolega medik mamy przerobione EN boczki - zapraszam do lektury mojego dawno nieaktualizowanego opisu mojej audiczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...