Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradziony wkład lusterka lewego


Gość Kaziu_Wichura

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaziu_Wichura

Właśnie ktoś zakosił mi wkład lusterka ( :mad: :mad: :mad: :mad: ), zastanawiają mnie dwa ucięte wystające kable. Jutro koniecznie muszę jechać kupić nowy wkład a nie wiem od czego są te kable. Domyślam się, że podgrzewanie lusterek ale chciałbym się upewnić. Niestety nie miałem jak spisać kodów wypos. więc nie wiem czy w ogóle mam w opcji swojej podgrzewane lusterka. Zamieszczam poniżej zdjęcia i bardzo proszę o szybką odpowiedź.

PS.

Jaki koszt wkładu? + dodatkowo mata grzewcza

Pozdrawiamlusterko.jpg

lusterko1.jpg

lusterko2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestes jedyny

mi też skur..syny zarąbali wkłady w ubiegłą sobote

tyle ze u mnie rwali partacze,razem z lustrami wyłamali elementy sterowania

silniki na giełdzie kupiłem po 40 pln,a wkłady grzane niebieskie chodzą po około 60 pln(choc mi udało sie kupic po 40,mam namiary na goscia)

tyle ze na giełdzie istnieje ryzyko ze kupisz własny wkład

teraz wkłady ida do grawerowania i moze juz ich nikt nie ruszy

kabelki są od podgrzewania,u mnie nie były podłaczone ale jak jest ''okazja'' to je wykorzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując : "WE WROCŁAWIU KRADNĄ WKŁADY LUSTEREK"

Breslau to miasto ginących podzespołów w samochodach , kumpel mi ostatnio opowiadał ze z pod jego bloku zajumali kolesiowi 4 koła. Rano idzie do roboty a auto stoi na 4 tarczach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

sprawdziłem kody, potwierdziło się to co myślałem czyli kable były od podgrzewania bo mam je w opcji. Zamówiłem w sklepie nowe, podgrzewane, asferyczne niebieskie szkła (lewe, prawe) - koszt 130 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem na allegro,nowe,niebieskie,grzane za 90zł

bede zakładał instalke do podgrzewania lusterek,od przycisku do podgrzewania tylnej szybki :wink:

a mozna sie pobawic i zrobic tak ze jak masz przelacznik od lusterek na srodku to nie grzeja a jak przelaczysz na prawe lub lewe to odpowiednie lusterko zacznie grzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach milosci do miasta Wroclaw dopisze sie do listy poszkodowanych :/ mnie zginal komplecik ale wydaje sie, że fachowiec jakis sie pojawil bo nie pourywał kabli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach milosci do miasta Wroclaw dopisze sie do listy poszkodowanych :/ mnie zginal komplecik ale wydaje sie, że fachowiec jakis sie pojawil bo nie pourywał kabli

to się chociaż z tego cieszyć ale drnie co nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...