Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

Kune pisz do Gracjana, on kupił nowe Yokohamy S.Drive 225/35 za 1400zł kpl może jeszcze coś się znajdzie...

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

Czasem lepiej dać te 500zł więcej za gumy niż potem kur*ować jak auto pójdzie bokiem na mokrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Kune pisz do Gracjana, on kupił nowe Yokohamy S.Drive 225/35 za 1400zł kpl może jeszcze coś się znajdzie...

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

Czasem lepiej dać te 500zł więcej za gumy niż potem kur*ować jak auto pójdzie bokiem na mokrym.

Przedmioty użytkownika - motoAllegro

Od tego gościa brał, ale już chyba wyprzedał, jeszcze jakiś czas temu wisiały nowe z 2010 roku za 2200 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam na opony ok 300-350zł za sztukę. Myślę że idzie kupić coś przyzwoitego. Co do okazji, to się mi nie śpieszy - szukam ciągle czegoś ciekawego na allegro, ale jeszcze nic fajnego nie ma. Za tą cenę można mieć nowe chinole, ale nie chcę wolę jakąś używkę markową:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kune pisz do Gracjana, on kupił nowe Yokohamy S.Drive 225/35 za 1400zł kpl może jeszcze coś się znajdzie...

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

Czasem lepiej dać te 500zł więcej za gumy niż potem kur*ować jak auto pójdzie bokiem na mokrym.

Przedmioty użytkownika - motoAllegro

Od tego gościa brał, ale już chyba wyprzedał, jeszcze jakiś czas temu wisiały nowe z 2010 roku za 2200 :wink:

Też dzwoniłem, bo były z 2009r. nowe yokohamy za 1960zł ale już sprzedane i trzeba było kupić nowe :doh:

---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

Ale ja mam na opony ok 300-350zł za sztukę. Myślę że idzie kupić coś przyzwoitego. Co do okazji, to się mi nie śpieszy - szukam ciągle czegoś ciekawego na allegro, ale jeszcze nic fajnego nie ma. Za tą cenę można mieć nowe chinole, ale nie chcę wolę jakąś używkę markową:wink:

Z takim budżetem kiepsko to widzę, za 300zł możesz dobre 17" kupić, ale to już Twoja sprawa. A jak jest okazja to kupuj, bo zbliża się sezon i dużo ludzi szuka opon :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam na opony ok 300-350zł za sztukę. Myślę że idzie kupić coś przyzwoitego. Co do okazji, to się mi nie śpieszy - szukam ciągle czegoś ciekawego na allegro, ale jeszcze nic fajnego nie ma. Za tą cenę można mieć nowe chinole, ale nie chcę wolę jakąś używkę markową:wink:

19'' za 300 za sztuke?:polew::polew::polew::polew: a jaka to marka?to ja tyle za zimówki 15'' dałem kuna przypuszczam że jak ktos ma uzywke 19'' dobrej marki to pewnie opony juz na smietnik.bo na pewno nikt drogiej i dobrej opony tej wielkosci nie bedzie zmieniac od tak bo mu sie znudziła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/35ZR19 MICHELIN PILOT SUPER SPORT (3033072695) - motoAllegro

myślę że po 350zł za sztukę by posżły. :whistling:

no dobra a co ci po 2 sztukach?bedziesz na raty opony kupował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laki właśnie o to chodzi ze szukam kompletu. Jak nie miałem kasy to było w cholere opon jak mam to nie ma żadnych :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza tym to tak z mojego doswiadczenia 2 razy miałem opony używane...i o 2 razy za dużo.miały byc za***iste ale przez jedne bym sie rozpiepszył autem a drugie były niby ok ale na autostradzie przy 120 sciagały.i całą droge do nl musiałem kontrować kierą...nigdy wiecej uzywek

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

Kuna ja ci rozumiem ale słyszałem że chcesz zalożyc 19'' i jakiegoś fajnego gwinta...to nie moja brocha ale starczy cie na to?czy chcesz to miec półśrodkami?bo jak wczesniej gadali czy nie lepiej kupic jakies za***iste 18'' z oponami i jakieś dobrej jakosci springi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Panowie, kupię co kupię tyle w temacie. Jak kupie i założę to się pochwalę - nie ma co gdybać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Panowie, kupię co kupię tyle w temacie. Jak kupie i założę to się pochwalę - nie ma co gdybać :wink:

no w sumie to twoja fura i twoja kasa...nie żebym sie wtrącał.życze jedynie powodzenia w modach.aby do przodu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/35ZR19 MICHELIN PILOT SUPER SPORT (3033072695) - motoAllegro

myślę że po 350zł za sztukę by posżły. :whistling:

No to nad czy Ty się chłopie jeszcze zastanawiasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po pracy

grypa żołądkowa nadal męczy.. no rozyebie mnie na kawałki :kwasny:

ja na grypę mam tylko jeden środek...seta gorzoły:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci nie przeszkadza...brak mojej osoby, to może Ci je dać np. Ewka:wink:. Ewentualnie w czwartek na spocie bym Ci je dał, ale będę dopiero koło 20.30:whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być na spocie, nie gore :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

PS. jak tam spryski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...