Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za licznego spota.

Sony Xperia

Ja też dzięki:wink: Wszystko dobrze ale przy 16.. kmH turbo znów mi zgasło i ten drugi raz już odpusciłem bo to samo było

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

błąd sporadyczny 17965- górna granica doładowania przekroczona:kwasny: trzeba będzie jednak szukać co go boli:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za licznego spota.

Sony Xperia

Ja też dzięki:wink: Wszystko dobrze ale przy 16.. kmH turbo znów mi zgasło i ten drugi raz już odpusciłem bo to samo było

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

błąd sporadyczny 17965- górna granica doładowania przekroczona:kwasny: trzeba będzie jednak szukać co go boli:kwasny:

Piotrek Ci to ogarnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx panowie , no frekwencja na wysokim poziomie :thumbup1:, chyba trzeba będzie częściej wpadać

no i żebereczko palce lizać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Pany :hi:

Ja też dziękuje za spotkanko po dłuższej nieobecności i że nie musiałem siedzieć w Seacie ... :D

Teraz ppssssyyytttt ... :D

mi się jeszcze odbija :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Pany :hi:
Ja też dziękuje za spotkanko po dłuższej nieobecności i że nie musiałem siedzieć w Seacie ... :D

Teraz ppssssyyytttt ... :D

mi się jeszcze odbija :grin:

No stary po 4 leszkach free też by mi sie odbijało jak Dimanowi po Żywcu ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

btw :naughty:

ustalmy se Młody jedną rzecz............................

tylko i wyłącznie ja na żorskich piszę ,że mnie nie będzie...................................... i wpadam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

btw :naughty:

ustalmy se Młody jedną rzecz............................

tylko i wyłącznie ja na żorskich piszę ,że mnie nie będzie...................................... i wpadam :wink:

No niestety nie moge się na to zgodzić bo jak napisze że będe bankowo to sam będe siedział ... :D:D:D:p:p:p:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dziekuję za...w moim wykonaniu za spocika:notworthy:, bo dużo osób tylko ''ułamek sekundy'' widziłem niestety czasem tak bywa:disgust:

...Orzeszku...dzięki za rundkę i ''robótkę'' :decayed:

...a teraz dla zdrowotności :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

btw :naughty:

ustalmy se Młody jedną rzecz............................

tylko i wyłącznie ja na żorskich piszę ,że mnie nie będzie...................................... i wpadam :wink:

No niestety nie moge się na to zgodzić bo jak napisze że będe bankowo to sam będe siedział ... :D:D:D:p:p:p:p

ano właśnie....więc to tak ,czy tak się gryzie.....

wiem..........musisz zmienić częstotliwość odwiedzin.....:naughty: ....ciut rzadziej wpadaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruscy są jednak lepsi od polskich budowniczych - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu łosz curVA:shock3::facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

...i od razu piszę...nie, nie ta firma mi budowała/podnosiła dom:decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...