Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Muszę w końcu przyznać rację Arturowi i Tomkowi że do B6 trzeba wkładać heble 320/288 żeby fajnie hamowało. Na 312/255 jest znacznie lepiej niż na standardowych, ale to jest troszkę mało jak na wagę B6/B7. Może w przyszłym roku się pomyśli bo w tym i tak już poleciałem z kosztami do auta :wink: . Jak byłem w Dynosofcie stało w środku BMW 530d E60 jak widziałem jakiem ma heble to nie mogłem oderwać od nich oczu. Potężne hebleki z przodu z potężnym zaciskiem chyba na 1/3 obwodu tarczy, ale największe wrażenie zrobiły tylne heble, tarcza prawie taka sama jak z przodu tylko mniejsza powierzchnia i mniejszy zacisk, ale tarcza potwór :naughty: . To wszystko pod felgami z M5.

Jeżeli już wymieniasz to na 345 z eSy na przód i 288 na tył wystarczy.

Ja niedawno zamontowałem i dają radę wciska w pasy jak się depnie na max albo jak to powiedział kumpel "te chcesz mi grzywkę urwać" :decayed::grin:

Jak chcesz oglądnąć fajne hebelki w A4 to zapraszam w piątek 13-tego do nas na grila lub na spota w środę będzie Siemian on ma RS4 zamontowane przód 365 i zacisk 8 tłoczkowy a tył 324 i zacisk 4 tłoczkowy to wygląda "MEGA" no ale felga minimum 19".

A idź Ty chwali dupo i najlepszy kolego siemiana, wazeliną zalatuje jak nie z tej ziemi :polew: Poza tym Pretor Cię robi jak chce, to po co Ci heble z eSy :grin::grin:

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

Ile za dwumas? Nówka?

2480 nówka z ASO

To czemu nic nie mówiłeś, byś miał 200zł taniej :facepalm: A kto Ci to będzie robić?

No to 100 taniej ale ja tam wolę ori z ASO bo to nie ma żartów

Wymianę mi zrobi kumpel co go znam od piaskownicy

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

A tak w ogóle to mówiłem jakiś nie cały miesiąc temu.

Pamięć szwankuje już nie te lata co??

Zapomniałem że ci co uciska na mózg od spodu :polew::polew:

Ja też mówię o nówce z ASO tylko po rabacie, dokładna cena to 2330... wiem że mówiłeś ale miałeś się o nr dowiedzieć i dać znać :facepalm: zdaję sobie sprawę że z termosem w d**** źle się myśli :decayed:

Poluzuj baseball bo cie uwiera i drzazgi ci zaburzają funkcje myślowe :decayed:

Z całym szacunkiem ale na temat twoich ori części to już całe historie krążą także podziękuję wolę dopłacić tą stówkę.

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

Narka idę się pierd.lnąć do wody nie wyrabiam z tymi temperaturami

No tak siemian Ci naopowiadał jak Cię walił tym baseballem tam gdzie lubisz :decayed:

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------

Wymianę mi zrobi kumpel co go znam od piaskownicy

Ten kolega co miał Artura 2,5TDI naprawić i po wymianie vp44 miało auto jechać :naughty: to powodzenia :decayed:

powodzenia to z twoimi kolegami ale pozostawię to bez komentarza, a ty tam dalej pakuj tą chińszczyznę do ori pudełek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło ur-Quattro to nawet nie stało ale i tak fajne wozidło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....................

Jeżeli już wymieniasz to na 345 z eSy na przód i 288 na tył wystarczy.

Ja niedawno zamontowałem i dają radę wciska w pasy jak się depnie na max albo jak to powiedział kumpel "te chcesz mi grzywkę urwać" :decayed::grin:

Jak chcesz oglądnąć fajne hebelki w A4 to zapraszam w piątek 13-tego do nas na grila lub na spota w środę będzie Siemian on ma RS4 zamontowane przód 365 i zacisk 8 tłoczkowy a tył 324 i zacisk 4 tłoczkowy to wygląda "MEGA" no ale felga minimum 19".

Pane ,a nie jest tam 330 :whistling:??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....................

Jeżeli już wymieniasz to na 345 z eSy na przód i 288 na tył wystarczy.

Ja niedawno zamontowałem i dają radę wciska w pasy jak się depnie na max albo jak to powiedział kumpel "te chcesz mi grzywkę urwać" :decayed::grin:

Jak chcesz oglądnąć fajne hebelki w A4 to zapraszam w piątek 13-tego do nas na grila lub na spota w środę będzie Siemian on ma RS4 zamontowane przód 365 i zacisk 8 tłoczkowy a tył 324 i zacisk 4 tłoczkowy to wygląda "MEGA" no ale felga minimum 19".

Pane ,a nie jest tam 330 :whistling:??

330mm ma nowa S4 B8 z tyłu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra już dobra sorki jakoś mi się wydawało ,że tam jest 330 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczone... Mogło Ci sie pomylić... Pamiętales ze moje tyly bedą nadal większe od tych super hiper co Ty zakładasz na przód... Ale konkretów już nie zapamiętałes ;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tam nie mogłem sobie przypomnieć ......wybacz.......mam nadzieję ,że te moje będą hamować ,a nie tylko się przegrzewać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno bo przecież Twoje autko zanim zdąży sie rozpędzić to sie zepsuje, a przynajmniej tak wynika z czystej matematyki ;-) zreszta ze 140 km/h to każde hamulce zatrzymają a Ty prędko nie będziesz jeździł szybciej, chyba wiesz o czym mówię :-D

...no chyba ze zmienia przepisy ze na autostradzie będzie można szybciej ścigać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ----------

324x22 nawiercane, na jednym tloczku

na jednym tłoczku to cianko :grin:

---------- Post dopisany at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany at 08:23 ----------

Napewno bo przecież Twoje autko zanim zdąży sie rozpędzić to sie zepsuje, a przynajmniej tak wynika z czystej matematyki ;-) zreszta ze 140 km/h to każde hamulce zatrzymają a Ty prędko nie będziesz jeździł szybciej, chyba wiesz o czym mówię :-D

...no chyba ze zmienia przepisy ze na autostradzie będzie można szybciej ścigać...

Arturku ja chybo w środe dołączyłem do klubu 24pkt. jak się nie mylę to było foto w Goczałkowicach a wątpie że kumpel weźmie winę na siebie skoro za kierą będzie moja facjata :kwasny::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Przemo nie przejmuj się mi spalanie spadło do 9 od czasu jak mam komplet .

Wię jakieś plusy są .:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...